ZARZĄD OKRĘGOWY
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 59-8480412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

ARCHIWUM

Publikacje zamieszczone na stronie od 2013 roku.

Spotkanie integracyjno-noworoczne członków koła w Wejherowie

Spotkanie integracyjno-noworoczne czlonków koła w Wejherowie

więcej
Kulig członków koła w Kościerzynie

Kulig członków koła SEiRP w Kościerzynie

więcej
Zebranie sprawozdawcze koła w Kościerzynie

Zebranie sprawozdawcze koła w Kościerzynie

więcej
Dzień Kobiet w SEiRP w Kościerzynie

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet zorganizowane przez Koło SEiRP w Kościerzynie.

więcej
Zebranie sprawozdawcze Koła w Sopocie

Zebranie sprawozdawcze Koła w Sopocie

więcej
Senior koła w Kwidzynie

Nadanie tytułu seniora koła w Kwidzynie

więcej
Zebranie sprawozdawcze Z.W. w Gdańsku

Zebranie sprawozdawcze Zarządu Wojewódzkiego w Gdańsku podsumowujace działalnośc  w 2012 r

więcej
Wycieczka do Gdańska członków koła w Kościerzynie

Wycieczka zorganizowana przez koło w Kościerzynie na trasie Żukowo- Gdańsk

więcej
Spotkanie integracyjne członków koła w Kościerzynie.

Majowe spotkanie integracyjne członków koła w Kościerzynie. 

więcej
Turnus rehabilitacyjny w Jarosławcu

Turnus rehabilitacyjny członków koła z Gdańska w Ośrodku "Arka" w Jarosławcu.

więcej
Spotkanie integracyjne członkow kola w Wejherowie

KOLEJNE SPOTKANIE INTEGRACYJNE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA KOŁA WEJHEROWSKIEGO W KNIEWIE K/WEJHEROWA NA TERENIE FERMY STRUSIEJ.

więcej
WSPÓLNE SPOTKANIE INTEGRACYJNE CZŁONKÓW WEJHEROWSKIEGO KOŁA STOWARZYSZENIA I STUDENTÓW UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU

WSPÓLNE SPOTKANIE INTEGRACYJNE CZŁONKÓW WEJHEROWSKIEGO KOŁA STOWARZYSZENIA I STUDENTÓW UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU

więcej
Rzecznik ZW SEiRP w Gdańsku w Zakopanem!

W dniach od 16 do 27 czerwca 2013 r. Henryk Kaźmierski – rzecznik prasowy ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni z okazji swoich " Złotych godów " pojechał wraz z małżonką Krystyną na wczasy do ośrodka " Dafne " w Zakopanem.W czasie swojego pobytu w dniu 18.06.br. odwiedził siedzibę Koła Stowarzyszenia, które mieści się w budynku Komendy Powiatowej Policji i spotkał się z Wiceprezesem, kol. Janem Szymańskim.

więcej
Sobótki – Ognisko Świętojańskie nad jeziorem Wdzydzkim 22.06.2013

Sobótki – Ognisko Świętojańskie nad jeziorem Wdzydzkim  22.06.2013

W dniu 22 czerwca 2013 r . Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Kościerzynie wspólnie z sołectwem Czarlina zorganizował Sobótki w miejscu malowniczo położonym nad jeziorem Wdzydzkim tzw. „Morzem Kaszubskim” w miejscowości Czarlina

więcej
HENRYK BOROWIŃSKI -PREZES ZG NA ZEBRANIU ZW SEiRP W GDAŃSKU Z/S W GDYNI

HENRYK BOROWIŃSKI -PREZES ZG NA ZEBRANIU ZW SEiRP W GDAŃSKU Z/S W GDYNI

więcej
Spotkanie integracyjne Koła SEiRP w Kościerzynie

W dniu 05 października 2013 r. w Zajeździe Myśliwskim Koala w Małym Klinczu, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła , emerytów oraz ich współmałżonków spotkanie integracyjne. Było to drugie spotkanie w tym roku, w tak licznym gronie, uczestniczyło 71 osób.

więcej
JUBILEUSZ 90 - LECIA URODZIN KAZIMIERY CYBULSKIEJ

W dniu 25 października 2013 roku delegacja Zarządu Wojewódzkiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w składzie: Wiceprezesa ZW kol. Erwina Bruggemanna, sekretarza ZW kol. Mikołaja Durzyńskiego w towarzystwie kol. Bogdany Filar-Nather - prezesa Koła gdyńskiego, odwiedzili jubilatkę kol. Kazimierę Cybulską -członkini Koła gdyńskiego, która obchodziła 90-te urodziny.

więcej
WALNE PLENARNE ZEBRANIE ZARZĄDU WOJEWÓDZKIEGO STOWARZYSZENIA EMERYTÓW I RENCISTÓW POLICYJNYCH W GDAŃSKU

W dniu 7 stycznia 2014 roku w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Sopocie odbyło się kolejne, a pierwsze w tym roku plenarne posiedzenie Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni. 

więcej
NOWOROCZNE SPOTKANIE CZŁONKÓW SEiRP KOŁA WEJHEROWSKIEGO

W dniu 11 stycznia 2014 roku o godzinie 16-tej w Wejherowie w restauracji "Duet "z inicjatywy Zarządu SEiRP Koła wejherowskiego odbyło się spotkanie noworoczne.

więcej
Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Koła w Kwidzynie

W dniu 13 stycznia 2014 roku odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze koła SEiRP w Kwidzynie.

więcej
Zebranie sprawozdawczo - wyborcze Koła w Kościerzynie

W dniu 14 lutego 2014 r. o godz. 16.00 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Koła SEiRP w Kościerzynie. 

więcej
SEiRP Kościerzyna - Podpisanie Porozumienia o współpracy z emerytami „Strażakami” w Kościerzynie

W dniu 05 marca 2014 r. podczas posiedzenia Zarządu Koła SEiRP w Kościerzynie w budynku Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie spotkali się członkowie Zarządów Kół tj. SEiRP i ZEiRP RP w Koscierzynie celem podpisania porozumienia o wspólnej współpracy.

więcej
SPOTKANIE INTEGRACYJNE CZŁONKÓW KOŁA SEiRP W GDAŃSKU

We wtorek 04.03. 2014 r. w godz. od 17-tej do północy w pomieszczeniach klubu strzeleckiego Polskiego Związku Łowieckiego w Gdańsku, zarząd koła Gdańsk SE i RP zorganizował imprezę tzw. śledzika.  

więcej
Koło SEiRP Kościerzyna uroczyste spotkanie integracyjne z Dniem Kobiet

W dniu 07 marca 2014 r. zgodnie z coroczna tradycją w Zajeździe Myśliwskim „Koala” w Małym Klinczu, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła , emerytów oraz ich współmałżonków pierwsze w tym roku spotkanie integracyjne połączone z Międzynarodowym Dniem Kobiet.

więcej
W Wejherowskim Kole SEiRP jest już po wyborach!

Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze odbyło się 15 marca 2014 roku o godz.11.00 w świetlicy miejscowej komendy powiatowej Policji. W walnym zebraniu na ogólną liczbę 38 członków uczestniczyło 20 członków, pozostali z przyczyn zdrowotnych i warunków pogodowych nie uczestniczyło.

więcej
Spoitkanie przedstawicieli koła w Kwidzynie z seniorem.

W dniu 11 marca 2014 roku z okazji imienin seniora Koła SEiRP w Kwidzynie, delegacja Zarządu Koła w składzie Prezesa Tadeusza Żebrowskiego i wiceprezesa Romana Chmielewskiego wręczyła solenizantowi list gratulacyjny nadinsp. Wojciecha Sobczaka - Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku z życzeniami zdrowia i pomyślności na nadchodzące lata oraz podziękowania za lata pracy i służby

więcej
Zebranie sprawozdawczo - wyborcze w kole w Gdyni

Minęło już cztery lata od czasu wyboru dotychczasowych władz Zarządu Koła SEiRP w Gdyni. W ten sposób rozpoczęła swoje wystąpienie Bogdana Filar-Nather otwierając zebranie sprawozdawczo wyborcze Koła SEiRP w Gdyni.

więcej
Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze SEiRP Koła w Sopocie

W dniu 27 marca br. w lokalu ,,Chata Chłopska" w Sopocie SEiRP koło w Sopocie zorganizowało walne zebranie sprawozdawczo- wyborcze za okres kadencji 2010-2014.

więcej
WYBORY W SEiRP KOŁA w MALBORKU

W dniu 19 lutego 2014 r. w Kasynie Komendy Powiatowej Policji w Malborku , Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło w Malborku zorganizowało Walne zebranie członków, które było jednocześnie zebraniem sprawozdawczo-wyborczym. 

więcej
Recital muzyczny dla członków Koła SEiRP w Kwidzynie i ich rodzin

W dniu 10 kwietnia 2014 roku w świetlicy wiejskiej w miejscowości Cygany gm. Kwidzyn, vice prezes Koła SEiRP w Kwidzynie Roman Chmielowski zorganizował dla członków Stowarzyszenia i ich rodzin recital zespołu muzycznego oraz pani Marty Chrząszcz - solistki, śpiewającej ballady i romanse rosyjskie przy akompaniamencie gitary. 

więcej
KOLEJNE INTEGRACYJNE SPOTKANIE CZŁONKÓW SEiRP KOŁA W KWIDZYNIE

W dniu 10.05. 2014 r. w miejscowości Cygany k/Kwidzyna na posesji członka kol. Romana Chmielowskiego odbyło sie pierwsze w tym roku spotkanie integracyjne przy muzyce lokalnej artystki z zespołu " Cyganie " pani Jadzi. Pogoda dopisała, apetyty i humory tez, śpiewom i wspomnieniom nie brakło miłych akcentów.

więcej
Kolejne spotkanie integracyjne członków SEiRP Koła Wejherowskiego na Fermie Strusi

W dniu 24. 05. 2014 roku w godzinach od 11-tej do 19- tej z inicjatywy Waldemara Nowoczyna - prezesa SEiRP Koła w Wejherowie odbyło się kolejne spotkanie integracyjne członków Stowarzyszenia Koła Wejherowskiego w urokliwym miejscu, jakim jest Ferma Strusi w Kniewie k/Wejherowa.

więcej
Wycieczka integracyjna Koła SEiRP Kościerzyna –Toruń i Ciechocinek

W dniu 17 maja 2014 r. Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła oraz rodzin wycieczkę krajoznawczą do Torunia i Ciechocinka .W wycieczce uczestniczyło 50 osób w tym dwie osoby z ZEiRP RP Koło w Kościerzynie .

więcej
WOJEWÓDZKI ZJAZD SPRAWOZDAWCZO - WYBORCZY DELEGATÓW ZW SEiRP W GDAŃSKU Z/S W GDYNI

W dniu 27 maja 2014 roku w Hotelu " Maryla " w Sopocie odbył się Wojewódzki Zjazd Sprawozdawczo - Wyborczy Delegatów ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni.

więcej
SEiRP Koło w Kościerzynie - Wycieczka integracyjna Dobrzyce- Kołobrzeg

W dniu 14 czerwca 2014 r. Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował drugą w tym roku dla członków Koła i ich rodzin całodniową autokarową wycieczkę integracyjną na trasie Kościerzyna – Dobrzyce– Kołobrzeg w której brało udział 28 osób

więcej
„Sobótki” – impreza integracyjna nad jeziorem Wdzydzkim

W dniu 20 czerwca 2014 r. po raz drugi w Czarlinie miejscu skrzyżowania czterech ramion jeziora Wdzydze, Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Kościerzynie zorganizował „Sobótki” dla członków oraz rodzin. Zgodnie z propozycjami uczestników imprezy z roku ubiegłego odbyła się w godzinach 18.00 – 24.00

więcej
ZMARŁ ALOJZY ARENDT

20 CZERWCA 2014 ROKU W KARTUZACH ZMARŁ KPT. W ST. SPOCZ. ALOJZY ARENDT

więcej
W dniu 25 06 2014 r zmarł mjr w stanie spoczynku, Longinus Ciesielski, b. Z-ca Naczelnika Wydziału Kryminalistyki KWP w Gdańsku,

W dniu 25 06 2014 r zmarł mjr w stanie spoczynku, Longinus Ciesielski, b. Z-ca Naczelnika Wydziału Kryminalistyki KWP w Gdańsku, członek gdańskiego Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych .

więcej
Zmarł Józef Myszka

W dniu 30 lipca 2014r. w wieku 77 lat zmarł członek wejherowskiego Koła SEiRP podpor. w stanie spoczyńku JÓZEF MYSZKA.

więcej
ZEBRANIE ZW SEiRP W GDAŃSKU

W dniu 29 lipca 2014 r. o godz. 11.00 w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Sopocie odbyło się pierwsze po wyborach Zebranie ZW SEiRP w Gdańsku. W spotkaniu z ramienia ZG SEiRP udział brał Prezes ZG Henryk Borowiński. Uczestniczyli również zaproszeni goście w osobach: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Czesław Koszykowski, Komendant Miejski Policji w Sopocie insp. Beata Perzyńska i I Z-ca Komendanta Miejskiego Policji w Sopocie mł. insp. Mieczysław Wielgosz.

więcej
Koło SEiRP Kościerzyna - wycieczka integracyjna Wejherowo i okolice .

W dniu 20 września 2014 roku - 27 osób wzięło udział w zorganizowanej przez Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Kościerzynie wycieczce integracyjno- krajoznawczej po powiecie wejherowskim - „Duchowej Stolicy Kaszub”.

więcej
Zmarła Zofia Brzozowiec

W dniu 3 września 2014 r. w wieku 82 lat zmarła koleżanka Zofia Brzozowiec - członek gdyńskiego Koła SEiRP. 

więcej
Spotkanie integracyjne Koła SEiRP w Kościerzynie 10.10.2014 r.

W dniu 10 października 2014 r. o godz. 17.00 w Restauracji „Gryf” w Kościerzynie, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła - emerytów oraz ich współmałżonków drugie już w tym roku spotkanie integracyjne.

więcej
PIERWSZE PO REAKTYWACJI SPOTKANIE INTEGACYJNE CZŁONKÓW SEiRP W PUCKU

W dniu 10 października 2014 r. z inicjatywy prezesa Zarządu Koła kol. Zygmunta Rohda w Osłoninie gm. Puck w przepięknej sali bankowej " U Filipa" odbyło się pierwsze, po reaktywacji Koła, spotkanie integracyjne członków Stowarzyszenia wraz z małżonkami i zaproszonymi gośćmi.

więcej
KOLEJNY WERNISAŻ LUDOWYCH ARTYSTÓW..

W dniu 6 listopada 2014 roku w świetlicy w miejscowości Cygany gm. Kwidzyn członkowie SEiRP Koła Kwidzyn spotkali się na tzw. Wernisażu prac malarskich kol. Władysława Kot - członka SEiRP Koła w Kwidzyniu.

więcej
XXIV ROCZNICA DUSZPASTERSTWA POLICYJNEGO WOJ. POMORSKIEGO

W dniu 24 sierpnia 2014 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Złotej Karczmie w 24-ą rocznicę powstania Kaplicy Policyjnej odbyła się uroczysta Msza Św. Odpustowa w Święto Patronki Kaplicy Policyjnej - Matki Boskiej Częstochowskiej Królowej Polski, w której zgodnie z ceremoniałem uczestniczyli policjanci garnizonu pomorskiego, Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych woj. pomorskiego, reprezentowali : prezes ZW Jan Pietruszewski oraz rzecznik ZW Henryk Kaźmierski, oraz zaproszeni goście i przedstawiciele zaprzyjaźnionych służb mundurowych. 

więcej
Zmarł były z-ca naczelnika Wydz. Ogólnego podinsp. w st. spocz. dr prawa Michał Stryczyński.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, iż w dniu 1 listopada br. w godzinach wczesnorannych w wieku 69 lat zmarł Nasz kolega i przyjaciel, były z-ca naczelnika Wydz. Ogólnego podinsp. w st. spocz. dr prawa Michał Stryczyński

więcej
Potrójni Jubilaci!

W dniu 15 listopada 2014 roku spotkali się trzej tegoroczni jubilaci - seniorzy Koła SEiRP w Kwidzynie.

więcej
Zabawa „andrzejkowa” emerytów Koła SEiRP w Kościerzynie oraz policjantów

W dniu 28 listopada 2014 r. o godz.18.00 Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła oraz funkcjonariuszy KPP w Kościerzynie z małżonkami zabawę "andrzejkową" w Restauracji GRYF w Kościerzynie.

więcej
PRZEDŚWIATECZNE SPOTKANIE INTEGRACYJNE CZŁONKÓW SEiRP KOŁA W KWIDZYNIE

W dniu 15 grudnia 2014 roku w lokalu "moMento" znajdujący sie przy ul. Grunwaldzkiej 30 w Kwidzynie na przedświątecznym spotkaniu integracyjnym spotkali sie członkowie SEiRP z żonami.

więcej
Uroczyste zebranie przedświateczne członków SEiRP Koła w Pucku

W dniu 19 grudnia 2014 r. o godz. 13.00 w pięknie wystrojonej świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Pucku, zarząd puckiego Koła SEiRP zorganizował robocze zebranie wigilijne dla członków oraz zaproszonych gości

więcej
Odwiedziny jubilata przez delegację Koła SEiRP w Wejcherowie.

W dniu 23 grudnia 2014 r. z okazji 90 urodzin członka Koła wejherowskiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych kolegi Adama Pawelca, prezes wejherowskiego Koła kolega Waldemar Nowoczyn wraz z rzecznikiem ZW. SEiRP w Gdańsku a zarazem członkiem wejherowskiego Koła kol. Henrykiem Kaźmierskim złożyli jubilatowi wizytę w jego miejscu zamieszkania. 

więcej
SPOTKANIE NOWOROCZNE CZŁONKÓW SEiRP KOLA WEJHEROWSKIEGO

Jak co roku w dniu 10 stycznia 2015 roku odbyło sie spotkanie Noworoczne członków Stowarzyszenia wraz z rodzinami w restauracji "DUET" w Wejherowie. 

więcej
W dniu 6 grudnia 2014 roku zmarł w wieku 76 st. sierż. w st. spocz. Mieczysław Piórkowski - członek SEiRP Koła w Kwidzyniu

SPÓŻNIONA SMUTNA WIADOMOŚĆ


W dniu 6 grudnia 2014 roku zmarł w wieku 76 st. sierż. w st. spocz. Mieczysław Piórkowski - członek SEiRP Koła w Kwidzyniu.
 

więcej
Koło SEiRP w Kościerzynie – Walne Zebranie Członków Koła

W dniu 06 lutego 2015 r. o godz. 16.00 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie odbyło się Walne Zebranie Członków Koła SEiRP w Kościerzynie.

więcej
Imieniny solenizanta Kazimierza Grzywińskiego

W dniu 4 marca 20125 r. z okazji imienin członka Koła SEiRP w Kwidzynie seniora Kazimierza Grzywińskiego koledzy odwiedzili solenizanta w miejscu zamieszkania i wręczyli mu kwiaty i list gratulacyjny podpisany przez koleżanki i kolegów.

więcej
Dzień Kobiet SEiRP Koła w Sopocie

W dniu 6 marca 2015 roku zarząd Koła SEiRP w Sopocie w auli KMP w Sopocie zorganizował po raz pierwszy spotkanie zarządu z koleżankami emerytkami i małżonkami emerytów z okazji zbliżającego dnia kobiet.

więcej
Koło SEiRP Kościerzyna Dzień Kobiet połączony ze spotkaniem integracyjnym członków Koła

W dniu 06 marca 2015 r. o godz. 17.00 w Restauracji GRYF Kościerzyna z corocznym zwyczajem , Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła , emerytów oraz ich współmałżonków pierwsze w tym roku spotkanie integracyjne połączone z Międzynarodowym Dniem Kobiet. 

więcej
Współpraca członków SEiRP Koła w Kwidzynie z okazji 23 rocznicy WOŚP !

Kwidzyńskie Koło SEiRP w dniu 11 stycznia 2015 roku aktywnie włączyło się do zbiórki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przekazując książki i kalendarze do licytacji na stoisku Seniorzy 50+.

więcej
SPOTKANIE SPRAWOZDAWCZE W KOLE SEiRP W SOPOCIE

W dniu 09 kwietnia 2015 roku w domu nauczyciela "Belfer" w Sopocie miejscowe Koło SEiRP zorganizowało doroczne zebranie sprawozdawcze połączone ze spotkaniem integracyjnym. 

więcej
UDANA WYCIECZKA PROMEM n/f SCANDINAVIA DO SZTOKHOLMU

W dniach od 11 do 14 kwietnia 2015r. z inicjatywy ZW SEiRP w Gdańsku a szczególnie wiceprezesa kol. Erwina Bruggemanna zorganizowano wycieczkę integracyjną dla 49 członków i sympatyków Stowarzyszenia promem Polskiej Żeglugi Bałtyckiej S.A. n/f Scandinavia do Nynäshamn oddalonej o 51 km do Sztokholmu. 

więcej
Kolejny wernisaż członka wejherowskiego SEiRP....

W dniu 7 maja 2015 roku o godz. 17-tej w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kosakowie k/Gdyni odbył sie olejny wernisaż ( otwarcie wystawy) malarskiej kol. Tadeusza Trockiego członka Koła SEiRP w Wejherowie.

więcej
JEDNODNIOWA INTEGRACYJNA WYCIECZKA CZŁONKÓW SEiRP KOŁA PUCKIEGO DO SZYMBARKA I OKOLIC .....

W dniu 09 maja 2015 r. Zarząd SEiRP Koła Puckiego pod przewodnictwem jego prezesa kol. Zygmunta Rohda i głównej inicjatorki kol. Gabrieli Bemhke - skarbnik, zorganizowało jednodniową wycieczkę integracyjną do Szymbarka. 

więcej
Wycieczka promem Stena Line do Karlskrony członków Koła w Wejherowie

W dniach 14 i 15 maja br. Zarząd  wejherowskiego Koła  SEiRP zorganizował dla swoich członków wycieczkę promem Stena Line z Gdyni do Karlskrony.

więcej
W dniu 16 maja 2015 na terenie ogrodu działkowego "Leśna Dolina" w Kwidzynie odbyło się integracyjne spotkanie emerytów

W dniu 16 maja 2015 na terenie ogrodu działkowego "Leśna Dolina" w Kwidzynie odbyło się integracyjne spotkanie emerytów z terenu powiatu kwidzyńskiego i zaproszonych gości

więcej
W dniu 15 maja członek naszego Koła SEiRP Władysław Kot ukończył 81 lat.

W dniu 15 maja członek naszego Koła SEiRP Władysław Kot ukończył 81 lat. Od kolegów otrzymał kwiaty wraz z życzeniami. 

więcej
Członkowie gdańskiego Koła SEiRP biesiadowali w Jarosławcu

W dniach od 02.05 do 15.05. 2015 roku 37 osobowa grupa gdańskich emerytów i rencistów członków SEiRP przebywała na turnusie rehabilitacyjnym w Jarosławcu. 

więcej
MIMO CISZY WYBORCZEJ, PIĘKNIE I WESOŁO BEZ POLITYKI SIĘ BAWIONO.

W dniu 23 maja 2015 r. o godz. 16.00 w Sali Bankietowej restauracji " Złota Rybka" znajdującej się w miejscowości Brodnica Dolna, oddalonej około 12 kilometrów od Kartuz spotkali się członkowie SEiRP Koła kartuskiego.

więcej
HUBERT SKRZYPCZAK LAUREATEM STATUETKI "JAKUBA WEJHERA"

W dniu 14 maja 2015 roku radni Wejherowa na sesji podjęli jednogłośnie uchwałę o przyznaniu statuetkę "Jakuba Wejhera" Hubertowi Skrzypczakowi członkowi wejherowskiego Koła SEiRP " Za szczególne zasługi dla Wejherowa." 

więcej
Spotkanie integracyjne na Fermie Strusi w Kniewie k/ Wejherowa.

Tradycyjnie jak co roku, w dniu 20 czerwca 2015 r. z inicjatywy Zarządu SEiRP Koła wejherowskiego a szczególnie prezesa kol. Waldemara Nowoczyna zorganizowano dla ponad 40 członków i ich rodzin spotkanie integracyjne na Fermie Strusi w Kniewie k/ Wejherowa, połączone z pieczeniem na ognisku kiełbasek z okazji XXV-lecia SEiRP

więcej
Spotkanie inaugurujące 25 lecie SEiRP w Toruniu

W dniu 14 czerwca w forcie IV w Toruniu odbył sie PIKNIK 2015 inaugurujący 25 lecie SEiRP zorganizowany przez Kolo w Toruniu. Była również delegacja Koła z Kwidzyna z prezesem Zarządu Koła kol. Tadeuszem Żebrowskim na czele. 

więcej
Wycieczka integracyjna Koła SEiRP Kościerzyna –Biskupin - Gniezno

W dniu 13 czerwca 2015 r. Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła oraz rodzin wycieczkę krajoznawczą do Biskupina i Gniezna .W wycieczce uczestniczyło 39 osób w tym dwie osoby z ZEiRP RP Koło w Kościerzynie .

więcej
SPOTKANIE Z EMERYTOWANYMI POLICJANTAMI Z NIEMIEC

W dniu 19 czerwca 2015 roku w sali konferencyjnej V-go Komisariatu Policji na Przymorzu w Gdańsku gdańscy policjanci gościli grupę ponad 40 emerytowanych funkcjonariuszy zrzeszonych w Związku Zawodowym Policji w Bremie

więcej
Zebranie sprawozdawcze ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni.

W dniu 28.04. 2015 r. o godz. 11.oo w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Sopocie odbyło się pierwsze w tym roku zebranie sprawozdawcze ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni, które prowadził jego prezes kol. Jan Pietruszewski.

więcej
KOLEJNY WERNISAŻ KOL. TADEUSZA TROCKIEGO W WEJHEROWIE

W dniu 26 sierpnia 2015 roku na placu Jakuba Wejhera w Wejherowie członek wejherowskiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych kol. Tadeusz Trocki z okazji XXV -lecia Stowarzyszenia zorganizował wernisaż malarski swoich prac.  

więcej
W odwiedziny u Jubilata ......

W dniu 25.o8. 2015 r prezes SEiRP Koła w Kwidzynie kol. Tadeusz Żebrowski wraz z koleżankami i kolegami członków SEiRP Koła w Kwidzynie odwiedzili Jubilata Pawła Gintera Muchlińskiego , który w tym dniu ukończył 80 lat.

 

więcej
Wycieczka integracyjna Koła SEiRP Kościerzyna do Gdańska

W dniu 05 września 2015 r. Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła oraz rodzin wycieczkę integracyjną do  Gdańska  .W wyprawie uczestniczyło 47 osób .

 

więcej
70-ta Rocznica powstania Szkoły Podstawowej w Cyganach.

W dniu 19.09 z okazji 70 rocznicy Szkoły Podstawowej im Jana Brzechwy w Cyganach odbył się pół maraton, którego współorganizatorem i uczestnikiem był kol. Roman Chmielowski członek SEiRP Koła w Kwidzynie, zaś pomocy udzielali również członkowie Zarządu kol. kol.  Wolfgang Drzymała i prezes Koła kol. Tadeusz Żebrowski. 

więcej
Uroczyste spotkanie integracyjne członków SEiRP Koła Puckiego z okazji XXV lecia powołania Stowarzyszenia

W dniu 09 października 2015 roku z inicjatywy prezydium Koła puckiego a szczególnie jego prezesa kol. Zygmunta Rohde, członkowie Koła wraz z  osobami towarzyszącymi  spotkali się " U Filipa" w Osłoninie by na Sali Bankietowej przy akompaniamencie dwuosobowego zespołu muzycznego "System" z Pucka spędzić  wesoło czas, aby potańczyć, pośpiewać a także powspominać czasy odległe, kiedy było się czynnym funkcjonariuszem.

 

więcej
Członkowie SEiRP Koła gdańskiego w Zakopanem

W dniach od 06 do 20.09. 2015r. 38 członków SEiRP Koła gdańskiego  pod przewodnictwem prezesa Wacława Ziomka przebywała na turnusie  rehabilitacyjnym w  Ośrodku  „Diamont „ w  Zakopanem.. 

więcej
Spotkanie integracyjne Koła SEiRP w Kościerzynie

W dniu 9 października 2015 r. o godz. 17.00, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła - emerytów oraz ich współmałżonków  spotkanie integracyjne w Restauracji „Gryf” w  Kościerzynie. 

więcej
W dniu 18.10.2015r. (niedziela) zmarł długoletni członek SEiRP Koła wejherowskiego kpt. w st, spoczynku Adam Pawelec lat 90

Odszedł kolejny członek Stowarzyszenia …….


W dniu 18.10.2015r. (niedziela) zmarł długoletni członek SEiRP Koła wejherowskiego kpt. w st, spoczynku Adam Pawelec lat 90, były zastępca Komendanta Powiatowego Milic ji Obywatelskiej w Wejherowie. 

więcej
INTEGRACYJNE SPOTKANIE EMERYTÓW WOJ.GDAŃSKIEGO

W dniach 16-18.10.2015r. w ramach obchodów XXV- lecia powołania Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych, Zarząd Wojewódzki w Gdańsku,  zorganizował  spotkanie integracyjne członków Stowarzyszenia wraz z rodzinami w Domu Wczasowym „ZEW MORZA” w Jastrzębiej Górze. W spotkaniu wzięło udział 174 osoby.

 

więcej
Prezes SEiRP Koła w Sopocie u komendanta.....

W dniu 30.10.2015r.z inicjatywy Zarządu Koła SEiRP w Sopocie odbyło się spotkanie Prezesa SEiRP Kola w Sopocie kol. Andrzeja Kurszewskiego z nowo powołanym Komendantem Miejskim Policji w Sopocie insp. Piotrem Bolinem. 

więcej
Zmarł Marian Rydzyk

14.11. 2015r. w wieku 78 lat odszedł na wieczną wartę nasz kolega i przyjaciel płk w st. spocz. Marian Rydzyk, długoletni Prezes Koła w Malborku, Wiceprezes Honorowy Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni.

więcej
Wystawa kol.Tadeusz Trockiego "STĄD  DO CIEKAWEGO ŚWIATA"

W dniu 16 listopada 2015r. w restauracji "Trzy Korony" w Wejherowie odbyła się wystawa malarska członka wejherowskiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych kol. Tadeusza Trockiego pt. "STĄD  DO CIEKAWEGO ŚWIATA" z  okazji 35 rocznicy pracy twórczej.

 

więcej
Spotkanie wigilijne Koła SEiRP Kościerzyna

W dniu 11 grudnia 2015 r. o godz. 17.00  w restauracji Gryf’ w Kościerzynie, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował spotkanie opłatkowe dla członków koła oraz zaproszonych gości

więcej
Wigilijno opłatkowe spotkanie członków SEiRP Koła puckiego

W dniu 21 grudnia 2015r o godz. 11.00 około 41 członków SEiRP puckiego Koła spotkało sie w świetlicy świątecznie wystrojonej Komendy Powiatowej Policji w Pucku, by świętować zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowego 2016 roku. 

więcej
ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNE SPOTKANIE CZŁONKÓW SEiRP W SOPOCIE

W dniu 17 grudnia 2015 roku w Domu Nauczyciela ,,Belfer" w Sopocie miejscowe Koło
SEiRP zorganizowało zebranie połączone ze spotkaniem integracyjno -świątecznym.

więcej
PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE CZŁONKÓW SEiRP KOLA GDAŃSKIEGO

W dniu 16 grudnia 2015r. o godz. 14.00 zgodnie z tradycją zarząd SEiRP Kola gdańskiego zorganizował dla członków w pomieszczeniach przy strzelnicy przy  ul . Jaśkowa Dolina w Gdańsku  wigilejno - opłatkowe spotkanie z okazji zbliżających sie Świąt Bożego Narodzenia i  Nowego 2016 roku. 

więcej
NOWOROCZNE SPOTKANIE CZŁONKÓW SEiRP WEJHEROWSKIEGO KOŁA

Jak co roku w dniu 9 stycznia 2016 o godz.15.00   odbyło się spotkanie Noworoczne członków Stowarzyszenia wraz z rodzinami w restauracji "KREDENS" w Wejherowie

więcej
CZŁONKOWIE STOWARZYSZENIA RÓWNIEŻ WSPIERALI WOŚP....

W dniu 10 stycznia 2016 r emeryci SEiRP z Kola w Kwidzynie wsparli aktywnie i finansowo Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

więcej
Walne Zebranie Członków Koła SEiRP w Kościerzynie


W dniu 12  lutego 2016   r. o godz. 16.00 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie odbyło się Walne Zebranie Członków  Koła SEiRP w Kościerzynie.

więcej
Święto Kobiet w SEiRP Koło Kwidzynie

W dniu 7 marca 2016 roku na tradycyjną kawę z ciastkiem koledzy Koła SEiRP w Kwidzynie z okazji zbliżającego Międzynarodowego Dnia Kobiet zaprosili członkinie Koła.

 

więcej
ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE SEiRP W KOLE GDYŃSKIM

W dniu 11.03. 2016 r. o godz. 11.00 w restauracyjce "Ekspresso" w Gdyni odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze członków Koła SEiRP w Gdyni. 

więcej
Spotkanie integracyjne z Dniem Kobiet

W dniu 11 marca 2016 r. W Restauracji GRYF  Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła , emerytów oraz ich współmałżonków Spotkanie integracyjne połączone z niedawno obchodzonym Dniem Kobiet. 

więcej
ROCZNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE SEiRP KOŁA PUCKIEGO

W dniu 21.03. 2016 r. o godz. 11.00 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Pucku przy kawie, herbacie i ciastkach odbyło się walne sprawozdawcze zebranie SEiRP Koła puckiego. 

więcej
UROCZYSTE ZEBRANIE ZW SEiRP W GDAŃSKU Z/S W GDYNI

W dniu 29 grudnia 2015r o godz. 11.00 w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Sopocie odbyło się ostatnie w tym roku uroczyste zebranie ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni, które prowadził prezes Jan Pietruszewski. 

więcej
Zabranie sprawozdawcze w Kole sopockim

W dniu 17 marca br. zarząd Koła SEiRP w Sopocie zorganizował roczne spotkanie sprawozdawcze za 2015 rok połączone ze spotkaniem integracyjnym które odbyło się w  Domu Nauczyciela " Belfer" w Sopocie.                      

więcej
85- URODZINY KAZIMIERZA BORKOWSKIEGO CZŁONKA SEiRP KOŚCIERZYNA

W dniu 4 kwietnia 2016 r. Prezes Zarządu koła Roman Jereczek, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kościerzynie – nadkom. Tomaszem Radomskim wraz z członkami naszego Koła w osobach: Henryk Brunieckiego i Brunona Raulin udali się do miejscowości Lipusz na uroczyste spotkanie urodzinowe kol. Kazimierza Borkowskiego, który w dniu 1 kwietnia 2016 r. obchodził 85 urodziny. 

więcej
SEiRP KOŁA W WEJHEROWIE W NOWEJ SIEDZIBIE

W dniu 29 kwietnia 2016 r. o godz. 11.00 w nowej siedzibie przy ul. Gdańskiej 100 A,  odbyło się pierwsze uroczyste posiedzenie prezydium Zarządu Koła w Wejherowie.

więcej
Wręczenie medalu XXV lecia

W dniu  13.05. 2016 r. o godz. 12.00 w nowej siedzibie wejherowskiego Koła SEiRP w obecności członków prezydium Zarządu, uroczyście wręczono nadany przez ZW Stowarzyszenia medal XXV lecia najstarszemu członkowi wejherowskiego Stowarzszenia kol. Kazimierzowi Sadowskiemu, 

więcej
85-te urodziny Jana Chlabicz członka Koła SEiRP Kościerzyna

W dniu 4 maja 2016 r. Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie w osobach wiceprezesów Józefa Landowskiego i Wiesława Bączkowskiego oraz Prezesa Honorowego Koła Zygmunta Szymkowicz udali się na uroczyste spotkanie urodzinowe kol. Jana Chlabicz, który w dniu 3 maja 2016 obchodził 85-te urodziny.

więcej
NOWOROCZNE SPOTKANIE CZŁONKÓW SEiRP WEJHEROWSKIEGO KOŁA

Tradycyjnie już jak co rok, w dniu 20 stycznia 2018 roku o godz.15.00 odbyło się spotkanie Świąteczno - Noworoczne 40 członków Stowarzyszenia wraz z rodzinami w restauracji "KREDENS" w Wejherowie, urządzonej świątecznie w stylu retro, co sprzyjało przyjaznej, domowej atmosferze. 

więcej
Poplenerowy wernisaż malarski pt "Inspirowane pamięcią " w Rumi

W dniu 14 maja 2016 r. o godz. 16.00 w Miejskim Domu Kultury, mieszczącym się w dworku  przy ul. Mickiewicza 19 w Rumi odbył się poplenerowy wernisaż malarski 22-óch  malarzy pasjonatów sztuki malarskiej,  skupionych w Stowarzyszeniu "Pasjonat", 

więcej
ZMARŁ STARSZY ASPIRANT W ST. SPOCZ FRANCISZEK STEGART ( 1951 -2018 )

 

W dniu 17 stycznia 2018 r. w wieku 66 lat zmarł nasz kolega st.asp. w stanie

spoczynku Franciszek Stegart.

więcej
CZŁONKOWIE SEiRP KOLA GDAŃSKIEGO W JAROSŁAWCU

W dniach od 30.04. 2016r do 13.05.2016r z inicjatywy Zarządu Kola a szczególnie prezesa kol. Wacława Ziomek  grupa 22 członków SEiRP Koła gdańskiego przebywała na turnusie rehabilitacyjnym w Jarosławcu

więcej
ZMARŁ NADKOM. W ST. SPOCZ MIECZYSŁAW WAWRZYNIAK ( 1949-2018 ) PIERWSZY KOMENTANT REJONOWY POLICJI W KOŚCIERZYNIE

W dniu 06 stycznia 2018 r. w wieku 68 lat zmarł pierwszy Komendant Rejonowy Policji w

Kościerzynie  nadkom. w stanie spoczynku Mieczysław Wawrzyniak 

więcej
POSIEDZENIE PLENARNE ZW W GDAŃSKU Z/S W GDYNI

W dniu 10.05. 2016 r. o godz. 11.00 w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Sopocie obradował Zarząd Wojewódzki SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni, w pełnym składzie. 

więcej
ZMARŁ STARSZY CHRĄŻY W ST. SPOCZ HENRYK BRUNIECKI ( 1935 -2018 )

W dniu 30 stycznia 2018 r. w wieku 82 lat zmarł nasz kolega st.chor. w stanie spoczynku Henryk

Bruniecki.  

więcej
Wycieczka integracyjna Koła SEiRP Kościerzyna do Elbląga

W dniu 14 maja 2016 r. w godzinach rannych grupa 40 osobowa członków Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych Koła w Kościerzynie, wraz z rodzinami udała się na całodniową wycieczkę autokarową do Elbląga oraz na kanał Ostródzko-Elbląski.

 

więcej
85-te urodziny Zygfryda Kropidłowskiego członka Koła SEiRP Kościerzyna

W dniu 3 lutego 2018 r. Prezes Zarządu Koła SEiRP w Kościerzynie Romana Jereczek,

Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kościerzynie podinsp. Tomasz Radomski

oraz kol. Wojciech  Zabrocki udali się na uroczyste spotkanie urodzinowe kol. Zygfryda

Kropidłowskiego, który obchodził  85-te urodziny.

więcej
Członkowie Stowarzyszenia z Kwidzynia na majówce…

W dniu 28.05. 2016r. koleżanki i koledzy z Koła SEiRP w Kwidzynie spotkali się na majówce w gospodarstwie agroturystycznym „ Powile” w Cyganach k/Kwidzynia.

 

więcej
Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Koło SEiRP w Kościerzynie

W dniu 09 lutego 2018 r. o godz. 15.30 w „Sali Seniora” Kościerskiego Domu Kultury odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Koła SEiRP w Kościerzynie.

więcej
Członkowie SEiRP koła w Wejherowie zwiedzali Karlskronę.

W dniach 7-8 czerwca br. 24 członków Koła SEiRP w Wejherowie wraz z prezesem kol. Waldemarem Nowoczynem wypłynęło promem Stena Line do Karlskrony 

więcej
WALNE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE ZEBRANIE ZARZĄDU SEiRP KOŁA W WEJHEROWIE

W dniu 17 lutego 2018 r. o godz. 11.00 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Koła SEiRP w Wejherowie. 

więcej
Piknik integracyjny w forcie IV w Toruniu...

W dniu 12.06.2016 br grupa emerytów z kola SiERP w Kwidzynie wzięła udział w pikniku integracyjnym na terenie zabytkowego fortu IV w Toruniu.

 

więcej
Zmarł st.sierż. w stanie spoczynku Kazimierz Sadowski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, iż w dniu 20 lutego 2018 roku w wieku 93 lat zmarł Nasz kolega

i przyjaciel były kierownik garaży Komendy Miejskiej MO członek wejherowskiego Koła SEiRP

st. sierż. w stanie spoczynku Kazimierz Sadowski.

więcej
Jednodniowa integracyjna wycieczka członków SEiRP Koła puckiego


W dniu 11 czerwca 2016 r .z inicjatywy  Zarządu  Kola SEiRP w Pucku, pod przewodnictwem prezesa kol. Zygmunta Rohda i głównej inicjatorki kol. Gabrieli Behmke - skarbnik, zorganizowano jednodniowe, wyjazdowe  spotkanie integracyjne w Malborku.

więcej
ŚWIĘTO KOBIET I IMIENINY KRYSTYNY W KOLE WEJHEROWSKIEM

W dniu 13 marca 2018 r. o godz. 12.oo w siedzibie Zarządu SEiRP Koła w Wejherowie z inicjatywy Prezesa kol. Waldemara Nowoczyna spotkały się członkinie Koła, by uczcić Święto Kobiet i imieniny Krystyn.

więcej
Wernisaż malarstwa T.Trockiego członka wejherowskiego Koła pt. " Stąd do ciekawego świata II"

W dniu 16 czerwca 2016r w Fabryce Sztuk w Tczewie odbył się wernisaż malarstwa członka naszego koła kol. Tadeusza  Trockiego p.t. "Stąd do ciekawego świata II".  

więcej
"MORSY" WŚRÓD CZŁONKÓW SEiRP KOŁA W WEJHEROWIE

Podczas aktualnie trwającego sezonu morsowania (październik - kwiecień) niektórzy członkowie

Wejherowskiego Koła SEiRP wspólnie z członkami "Wejherowskiego Klubu Morsów" zażywają

dwa razy w tygodniu (sobota i niedzielę) lodowatej kąpieli w pobliskim jez. Dobrym, lub w morzu.

więcej
SPOTKANIE INTEGRACYJNE NA " FERMIE STRUSI" W KNIEWIE K/ WEJHEROWA

Tradycyjnie już, jak co roku, w dniu 25 czerwca 2016 r. z inicjatywy Zarządu SEiRP Koła wejherowskiego a szczególnie prezesa kol. Waldemara Nowoczyna zorganizowano dla ponad 35 członków i ich rodzin spotkanie integracyjne na Fermie Strusi w Kniewie k/ Wejherowa, połączone z pieczeniem na ognisku kiełbasek oraz zawodów strzeleckich  z broni pneumatycznej dla kobiet i mężczyzn pod nazwą "Strusie 2016."

 

więcej
WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE SEiRP KOŁA W SOPOCIE

W dniu 16 marca 2018 roku w Domu Wczasowym " Sopocki Zdrój" w Sopocie odbyło się

Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze SEiRP Koła sopockiego.

więcej
„Sobótki” w Czarlinie - impreza integracyjna Koła SEiRP Kościerzyna

W dniu 25 czerwca 2016 r. po rocznej przerwie w Czarlinie, Zarząd Koła SEiRP Kościerzyna zorganizował integracyjne spotkanie „Sobótki” dla członków Koła oraz ich rodzin. W spotkaniu uczestniczyło 15 osób i trwało w godz. 18.00 – 24.00

więcej
Spotkanie integracyjne z okazji Dnia Kobiet w Kole SEiRP Kościerzyna

 

W dniu 10 marca 2018 r. o godz. 16..00, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla emerytów oraz ich współmałżonków spotkanie integracyjne z okazji Dnia Kobiet w restauracji „Gryf” w Kościerzynie .

więcej
85-te urodziny Zygmunta Murglin członka Koła SEiRP Kościerzyna

W dniu 4 lipca 2016 r. Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie w osobach prezesa Romana Jereczek i członków Koła – Brunona Raulin i Witolda Wendt  udali się  na uroczyste spotkanie   urodzinowe kol. Zygmunta Murglim, który w dniu 2 lipca  2016 obchodził 85-te urodziny

więcej
WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE SEiRP KOŁA W PUCKU

W dniu 15 marca 2018 r. o godz. 11.00 w Sali Konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Pucku odbyło się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Koła SEiRP w Pucku.

więcej
ZEBRANIE ZW SEiRP W GDAŃSKU Z/S W GDYNI

W dniu 30sierpnia 2016 r. o godz. 10.30 w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Sopocie odbyło się zebranie plenarne ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni.

więcej
Wyróżniony odznaką " Za wybitne osiągnięcia dla SEiRP"

W dniu 19 kwietnia 2018r. zgodnie z wcześniejszą umową, członkowie SEiRP Zarządu Koła w Wejherowie odwiedzili w miejscu zamieszkania członka byłego wiceprezesa Koła wejherowskiego kol. Marka Żukowskiego, który na skutek choroby nie może uczestniczyć w działania na rzecz Koła.

więcej
Wycieczka integracyjna Koła SEiRP w Kościerzynie; Gniew – Kwidzyn- Grudziądz .

W dniu 10 września 2016 roku  Zarząd  Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Kościerzynie,  zorganizował druga w tym roku  wycieczkę integracyjno- krajoznawczej trasą warowni krzyżackich na terenie woj. Pomorskiego i kujawsko-pomorskiego   dla członków Koła oraz rodzin . W wycieczce uczestniczyło 46 osób w tym dwie osoby z  Koła Powiatowego ZEiRP RP Kościerzyna 

więcej
WRĘCZENIE ODZNAK "ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIA DLA SEIRP"

W dniu 26 kwietnia 2018 r. o godz. 11.00 korzystając z gościnności I -szego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie mł. insp. Marcina Potrykusa w świetlicy Komendy odbyły się wręczenia odznaczeń dla członków SEiRP Koła w Wejherowie

więcej
ODSZEDŁ NA WIECZĄ SŁUŻBĘ....

W dniu 17 września br. zmarł nagle nasz kolega, członek i V-ce Prezes Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Koło w Sopocie nadkom. w st. spocz. Roman Tabisz - lat 67.

 

więcej
Rowerowy Potop w Szwecji

W dniach 13 i 14 maja 2018 roku, na zaproszenie zarządu SEiRP Koła w Wejherowie a szczególnie jego wiceprezesa kol. Tadeusza Trockiego w masowej imprezie o nazwie "Rowerowy Potop" w Karlskronie - Szwecja organizowany przez Stena Line w Gdyni i AZS Gdańsk udział wzięli członkowie Koła SEiRP z Radziejowa k. Piotrkowa Kujawskiego.

więcej
SPOTKANIE INTEGRACYJNE EMERYTÓW KÓŁ ZW W GDAŃSKU

W dniach 7-9 października 2016 r .jak co roku Zarząd Wojewódzki Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów w Gdańsku zorganizował spotkanie integracyjne emerytów zrzeszonych w Kołach SEiRP ZW Gdańsk w Domu Wczasowym „ZEW MORZA” w Jastrzębiej Górze. W spotkaniu uczestniczyło 171 osób.

 

więcej
w dniu 11.05, 2018 r w wieku 83 lat odszedł na wieczną wartę członek SEiRP Koła w Sopocie kol. Józef Chmieliński.

Z przykrością informuje iż w dniu 11.05, 2018 r w wieku 83 lat odszedł na wieczną wartę członek SEiRP Koła w Sopocie kol. Józef Chmieliński.

Henryk Kaźmierski – rzecznik ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni

więcej
Spotkanie integracyjne Koła SEiRP w Kościerzynie

W dniu 30 września 2016 r. o godz. 17.00, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla emerytów oraz ich współmałżonków  spotkanie integracyjne w Restauracji „Gryf” w  Kościerzynie.  W spotkaniu na zaproszenie naszego Koła uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Kościerzynie mł. insp. Marcin Piotrzkowski .  

 

więcej
Kolejny członek naszego Stowarzyszenia odszedł na wieczną służbę!

29 maja 2018 roku w wieku 81 lat zmarł po długoletniej chorobie zmarł nasz kolega i były naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gdyni podinsp. w stanie. spoczynku Grzegorz Andraszewicz.

więcej
Wernisaż malarski Tadeusza Trockiego

W dniu 13 października 2016r. w Bibliotece Publicznej Gminy  Kosakowo, odbył się

 

wernisaż wystawy malarskiej Tadeusza Trockiego - członka SEiRP Koła w Wejherowie p.t.

 

"Stąd do  ciekawego świata III".

więcej
Ogólnopolski Plener malarski w Świdwinie

W dniach od 7-15 czerwca br. w Świdwinie odbył się Ogólnopolski Plener Malarski zorganizowany przez 21 Bazę Lotnictwa Taktycznego z okazji 100-tnej rocznicy powstania lotnictwa wojskowego. W plenerze tym uczestniczył jako jeden z 16 -tu zaproszonych malarzy, członek naszego Koła SEiRP kol. Tadeusz Trocki.

więcej
80-te urodziny Zygmunta Szymkowicza Honorowego Prezesa Koła SEiRP Kościerzyna

80-te urodziny Zygmunta Szymkowicza Honorowego Prezesa Koła SEiRP Kościerzyna

W dniu 3 października 2016 r. podczas posiedzenia Zarządu Koła SEiRP w Kościerzynie odbyło się uroczyste spotkanie z kol. Zygmuntem Szymkowiczz obchodzącym w dniu 30 września 2016 r. – 80-te urodziny.
 

więcej
WOJEWÓDZKI ZJAZD SPRAWOZDAWCZO - WYBORCZY DELEGATÓW ZW SEiRP W GDAŃSKU Z/S W GDYNI

W dniu 28 czerwca 2018 roku w Hotelu " Maryla " w Sopocie odbył się Wojewódzki Zjazd

Sprawozdawczo - Wyborczy Delegatów ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni.

więcej
Trzecie uroczyste spotkanie integracyjne członków SEiRP Koła Puckiego

W dniu 28 października 2016 r., jak co roku z inicjatywy prezydium zarządu Koła SEiRP w Pucku a szczególnie jego prezesa kol. Zygmunta Rohde i głównej inicjatorki kol. Gabrieli Behmke - skarbnik, członkowie Koła wraz z osobami towarzyszącymi spotkali się ponownie " U Filipa" w Osłoninie,  by znowu na  Sali Bankietowej przy akompaniamencie dwuosobowego zespołu muzycznego "System" z Pucka spędzić wesoło czas, aby potańczyć a także powspominać czasy odległe.

 

więcej
ZEBRANIE ZW SEiRP W GDAŃSKU z/s w GDYNI

W dniu 25 września 2018 r. o godz. 10.30 w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Sopocie odbyło

się zebranie  ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni.

więcej
Urodzinowe Andrzejki w Kole Gdańskim.....

W dniu 19.11.2016 r. członkowie SE i RP koła Gdańsk zorganizowali "Andrzejki" w połączeniu z urodzinami członkini koła kol. Heleny Kels

więcej
Spotkanie „andrzejkowe” Koła SEiRP w Kościerzynie

W dniu 25 listopada 2016 r. w Restauracji Gryf w Kościerzynie, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla emerytów i rencistów oraz ich współmałżonków po raz trzeci w tym roku spotkanie integracyjne. 

więcej
ŚWIĄTECZNE OPŁATKOWE SPOTKANIE CZŁONKÓW SEiRP KOŁA GDAŃSKIEGO

 W dniu 15.12. 2016 roku w pomieszczeniach klubu strzeleckiego w Gdańsku odbyło sie świąteczne spotkanie tzw. opłatkowe członków koła gdańskiej organizacji SE i RP. 

więcej
ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE CZŁONKÓW SEiRP KOŁA PUCKIEGO

W dniu 17.12. 2016 roku w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Pucku odbyło się świąteczno - noworoczne spotkanie członków SEiRP Koła Puckiego. 

więcej
SPOTKANIE WIGILIJNO-OPŁATKOWE CZŁONKÓW KOŁA W SOPOCIE

W dniu 16 grudnia 2016 roku w domu wczasowym "Sopocki Zdrój " w Sopocie Zarząd Koła SEiRP w Sopocie zorganizował zebranie dla członków Koła wraz z rodzinami połączone ze spotkaniem świąteczno-opłatkowym.

więcej
Spotkanie wigilijne Zarządu Koła SEiRP w Kościerzynie

W dniu 19 grudnia 2016  r. o godz. 16.00 w Restauracji Gryf Kościerzyna ,  Zarząd kościerskiego Koła SEiRP zorganizował spotkanie wigilijne.  

więcej
SEiRP Kościerzyna - podpisanie Porozumienia o współpracy z Komendantem Powiatowym Policji w Kościerzynie

W dniu 07 grudnia 2016 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Kościerzynie podpisano porozumienie o współpracy Koła SEiRP w Kościerzynie z insp. Marcinem Piotrzkowskim – Komendantem Powiatowym Policji w Kościerzynie. Koło SEiRP Kościerzyna reprezentował - Prezes Roman Jereczek i wiceprezes Józef  Landowski. 

 

więcej
UROCZYSTE ZEBRANIE ZW SEiRP W GDAŃSKU Z/S W GDYNI

W dniu 29 grudnia 2016 r.  w  Komendzie Miejskiej Policji w Sopocie odbyło się ostatnie w tym roku zebranie ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni, które prowadził prezes Jan Pietruszewski. Udział wzięli zaproszeni goście, dr inż. Henryk Majewski - były Minister Spraw Wewnętrznych w rządzie Jan Krzysztofa Bieleckiego, prałat ks. dr Bogusław Głodowski - kapelan KWP Gdańsk, Komendant Miejski Policji w Sopocie insp. Piotr Bolin ora I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Sopocie podinsp. Michał Biedrawa. 

więcej
NOWOROCZNE SPOTKANIE CZŁONKÓW SEiRP WEJHEROWSKIEGO KOŁA  

W dniu 7 stycznia 2017 r.  o godz.14.00   odbyło się spotkanie Noworoczne członków Stowarzyszenia wraz z rodzinami w zaprzyjaźnionej restauracji "KREDENS" w Wejherowie.

więcej
Koło SEiRP w Kwidzynie kolejny raz wspierało WOŚP

W dniu 15 stycznia 20117 roku kolejny juz raz członkowie, Koła SEiRP w Kwidzynie wsparli WOŚP 

więcej
Walne Zebranie Członków Koła SEiRP w Kościerzynie

W dniu 10  lutego 2017   r. o godz. 16.00 w świetlicy Kościerskiego Domu Kultury  w Kościerzynie odbyło się Walne Zebranie Członków  Koła SEiRP w Kościerzynie

więcej
Walne Zebranie Członków Koła SEiRP w Pucku

W dniu 04 marca 2017 r. o godz. 11.00 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Pucku odbyło się Walne Zebranie Członków Koła SEiRP w Pucku. W zebraniu uczestniczyło 37 członków Koła oraz zaproszeni goście. 

więcej
Uroczysty dzień Kobiet w SEiRP Kole gdańskim

W dniach 08 i 09.03. 2017 roku odbyły się z inicjatywy prezesa Zarządu SEiRP Kola gdańskiego kol. Wacława Ziomek dwie imprezy z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

więcej
"Stąd do ciekawego świata"

W dniu 16 marca 2017 roku w Miejskim Domu Kultury w Rumi odbył się kolejny wernisaż wystawy malarstwa członka SEiRP Koła wejherowskiego kol. Tadeusza Trockiego pt. "Stąd do ciekawego świata".

więcej
Roczne zebranie sprawozdawcze w SEiRP Koła w Sopocie

W dniu 17 marca 2017 roku w Ośrodku Wczasowym "Sopocki Zdrój" w Sopocie przy ul. Bitwy

pod Płowcami 61, Koło SEiRP w Sopocie zorganizowało roczne zebranie sprawozdawcze

połączone ze spotkaniem integracyjnym.

więcej
Dzień Kobiet w Kole SEiRP Kościerzyna

W dniu 10 marca 2017 r. o godz. 17.00, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla emerytów oraz ich współmałżonków spotkanie integracyjne połączone z Dniem Kobiet w kawiarni „Kościerzanka” w Kościerzynie. W spotkaniu na zaproszenie naszego Koła uczestniczył Prezes Koła ZEiRP RP w Kościerzynie kol. Wacław Potrykus wraz z małżonką. 

więcej
Kolejna wyprawa członków wejherowskiego Koła promem do Szwecji.

30 marca br. kolejny raz członkowie wejherowskiego Koła SEiRP uczestniczyli wraz z rodzinami

w wycieczce po Karlskronie w Szwecji.

więcej
Zebranie Sprawozdawcze członków SEiRP Koła gdańskiego

W dniu 23.03.2017r. w lokalu Hacjenda w Gdańsku odbyło się zebranie sprawozdawcze

podsumowujące działalność członków SEiRP Koła gdańskiego w 2016 roku, w którym udział

wzięło 131 członków.

więcej
KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W GDAŃSKU PONOWNIE WŚRÓD SENIORÓW.........

W świątecznej atmosferze w dniu 7 grudnia 2016 roku od godz. 11.00 w Hotelu Maryla w Sopocie przy ul. Sępia 2, z inicjatywy Zarządu Wojewódzkiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Gdańsku z/s w Gdyni, pod patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Jarosława Rzymkowskiego, odbyło się już piąte z kolei spotkanie świąteczno - opłatkowe z seniorami policyjnymi województwa pomorskiego, którzy w bieżącym roku ukończyli 75, 80, 85, 90 lat.

 

więcej
Wyjazd do Teatru Muzycznego w Gdyni na sztukę „Notre Dame de Paris”

W dniu 7 kwietnia 2017 r. - 16 osobowa grupa członków i ich rodzin z Koła SEiRP w

Kościerzynie udała się do Teatru Muzycznego w Gdyni na sztukę Notre Dame de Paris ,

musical oparty na podstawie powieści Victora Hugo. 

więcej
Członkowie SEiRP gdańskiego Koła na turnusie rekreacyjnym w Kołobrzegu

W dniach 12-26.04.2017r. grupa 29 członków SEiRP Koła gdańskiego przebywało na turnusie w

Ośrodku Rehabilitacyjnym "Amber" w Kołobrzegu. 

więcej
Uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej na Posterunku Policji w Karsinie

W dniu 2 maja 2017 r. Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie uczestniczył w uroczystym

odsłonięciu  tablicy upamiętniającej zamordowanego przez NKWD wiosną 1940 r. i

pochowanego na  Cmentarzu Wojennym w Miednoje - ostatniego Komendanta Policji

Państwowej na Posterunku  w Karsinie- przodownika  Józefa Saneckiego .

więcej
ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE ZA ROK 2016 ZARZĄDU WOJEWÓDZKIEGO STOWARZYSZENIA EMERYTÓW I RENCISTÓW POLICYJNYCH W GDAŃSKU

W dniu 16 maja 2017 roku w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Sopocie odbyło się zebranie sprawozdawcze za rok 2016 Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni,

więcej
Wycieczka integracyjna do Lichenia

W dniu 13 maja 2017 r. Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła oraz ich rodzin wycieczkę integracyjno-krajoznawczą do Lichenia woj. wielkopolskie. W wycieczce uczestniczyło 36 osób.

więcej
Integracyjne spotkanie w Cyganach członków SEiRP Koła w Kwidzynie

Również w Cyganach kolo SEiRP w Kwidzynie w dniu 27.05.2017 zorganizowało integracyjne

spotkanie dla emerytów i ich rodzin.

więcej
Ostatnie w sezonie letnim spotkanie członków SEiRP Koła w Wejherowie

W dniu 27 czerwca 2017 roku o godz. 12.00 w siedzibie Koła SEiRP w Wejherowie odbyło się spotkanie prezesa Koła Waldemara Nowoczyna i członków Stowarzyszenia z zaproszonymi gośćmi: insp. Beata Perzyńska - Komendant Powiatowy Policji w Wejherowie i I Zastępca Komendanta podinsp. Marcin Potrykus.

więcej
„ Kaszubskie Sobótki” w Czarlinie – spotkanie integracyjna Koła SEiRP Kościerzyna

W dniu 23 czerwca 2017 r. w wigilię św. Jana w Czarlinie, Zarząd Koła SEiRP

Kościerzynie zorganizował integracyjne spotkanie „ Kaszubskie Sobótki” dla

członków Koła oraz ich rodzin. W spotkaniu uczestniczyło 15 osób i trwało w

godz. 18.00 – 24.00

więcej
Zmarł Kazimierz Borkowski wieloletni członek Koła SEiRP w Kościerzynie

W dniu 15 czerwca 2017 r. zmarł w wieku 86 lat starszy sierżant sztabowy w stanie spoczynku

Kazimierz Borkowski

więcej
Spotkanie integracyjne członków Koła SEiRP w Kościerzynie połączone z festynem wiejskim w Czarlinie

W dniu 15 lipca 2017 r. w Czarlinie w ramach festynu wiejskiego, Zarząd Koła SEiRP

Kościerzynie  zorganizował spotkanie integracyjne dla członków Koła oraz ich rodzin.

W spotkaniu uczestniczyło 18  osób z naszego Koła  

więcej
Obchody Święta Policji w Kościerzynie

W dniu 24 lipca 2017 roku  10 osobowa  grupa członków Koła SEiRP w Kościerzynie uczestniczyła w obchodach Święta Policji zorganizowanego prze Komendę Powiatową Policji w Kościerzynie. 

więcej
Wycieczka integracyjna Koła SEiRP w Kościerzynie do Bydgoszczy

W dniu 09 września 2017 r. Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów

Policyjnych w Kościerzynie zorganizował w tym roku po raz drugi dla członków Koła

oraz rodzin wycieczkę integracyjną tym razem do Bydgoszczy.W integracyjnej wyprawie

uczestniczyło 20 osób.

więcej
Spotkanie integracyjne członków i współmałżonków Koła SEiRP w Kościerzynie

W dniu 7 października 2017 r. o godz. 17.00, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła oraz ich współmałżonków spotkanie integracyjne w Restauracji” Kościerzanka” w Kościerzynie .

więcej
"O SZYBY DESZCZ DZWONI, DESZCZ DZWONI JESIENNY....

W dniach 15-29 września 2017 roku 33 emerytów członków SEiRP Koła Gdańskiego, Sztumskiego,

Malborskiego a także Słupskiego uczestniczyło w wycieczce do Krynicy gdzie w Centrum

Rehabilitacyjnym "Damis" grupa się zatrzymała by oprócz zabiegów biologicznej odnowy

uczestniczyć w wycieczkach zorganizowanych przez Ośrodek.

więcej
Zmarł nasz kolega członek SEiRP Koła gdańskiego i były jego prezes mjr w st. spocz.Józef Zacharyasz.

 

Z nieukrywanym smutkiem informuję, że 06.12 o godz. 10 po ciężkiej

chorobie w wieku 79 lat zmarł nasz kolega członek SEiRP Koła gdańskiego i

były jego prezes mjr w st. spocz.Józef Zacharyasz

więcej
Spotkanie wigilijne Zarządu Koła SEiRP w Kościerzynie

W dniu 15 grudnia 2017 r. o godz. 16.00 w restauracji na terenie miasta Kościerzyna , Zarząd Koła

SEiRP w Kościerzynie zorganizował spotkanie wigilijne w którym uczestniczyli członkowie Koła

oraz  Prezes Koła Powiatowego ZEiRP RP w Kościerzynie kol. Wacława Potrykus wraz małżonką

, ogółem w  wigilii uczestniczyło 20 osób.

więcej
Wigilijno-świąteczne spotkanie członków SEiRP Koła w Sopocie

W dniu 15 grudnia 2017 roku w Domu Wczasowym ,,Sopocki Zdrój" w Sopocie przy ul.Bitwy

pod Płowcami 61, Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Sopo

cie zorganizował dla członków Koła i ich rodzin spotkanie świąteczno-opłatkowe. 

więcej
Wigilijno - świąteczne spotkanie członków SEiRP Koła gdańskiego

W dniu 15 i 21.12. 2017 odbyło się spotkanie Wigilijno - Świąteczno członków SEiRP koła Gdańsk

. Brało udział 160 członków oraz zaproszeni goście w tym obecny i były komendant miejski Policji

w Gdańsku, ks kapelan KWP w Gdańsku, prezes ZW SEiRP w Gdańsku, prezesi zarządów

Stowarzyszenia UOP i Straży Granicznej.

więcej
ZŁOTE GODY W KOLE SOPOCKIM....

W dniu dzisiejszym w Gdyni-Cisowej odbyła się uroczystość 50-cio lecia

pożycia małżeńskiego członka Koła SEiRP w Sopocie kol. Floriana Popko

wraz  z małżonką Reginą.

więcej
PLENARNE POSIEDZENIE ZW SEiRP W GDAŃSKU Z/S W GDYNI

W dniu 11 lipca 2017 roku, o godz. 10,30 w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Sopocie odbyło się plenarne posiedzenie ZW SEiRP. Obecni byli również zaproszeni goście: Leszek Orkisz -wiceprezes ZG SEiRP oraz prezes ZO w Słupsku, insp. Piotr Bolin - Komendant Miejski Policji w Sopocie, Henryk Hałas - przewodniczący Koła Terenowego NSZZ Policjantów w Tczewie, a także członkowie Wojewódzkiej Komisji Rewizyjnej i zaproszeni kandydaci do komisji problemowych.

więcej

Projekt i wykonanie: InforpolNET