Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Archiwum    /     UROCZYSTE SPOTKANIE KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI W GDAŃSKU Z SENIORAMI POLICYJNYMI.......    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

UROCZYSTE SPOTKANIE KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI W GDAŃSKU Z SENIORAMI POLICYJNYMI.......

UROCZYSTE SPOTKANIE KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI W GDAŃSKU Z SENIORAMI POLICYJNYMI.......

W dniu 9 grudnia 2013 roku o godzinie 11.00 w Hotelu Maryla w Sopocie przy ul. Sępia 2 z inicjatywy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku nadinsp. Wojciecha Sobczaka przy udziale Prezesa ZW SEiRP Jan Pietruszewskiego i Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego mł. insp. Zbigniewa Maj odbyło się już drugie spotkanie opłatkowe z seniorami policyjnymi ze Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych Zarządu Wojewódzkiego w Gdańsku oraz Zarządu Okręgowego w Słupsku.
W spotkaniu wzięło udział 53 emerytowanych policjantek i policjantów, z których najstarszy w tym roku ukończył 95 lat. Spotkanie opłatkowe było okazją do wspomnień dawnych czasów w świątecznej atmosferze.  
W uroczystości wziął udział Wiceprezes Zarządu Okręgowego Słupskiego Stowarzyszenia kol. Franciszek Makles, oraz Kapelan KWP w Gdańsku ks. dr Bogusław Głodowski.
W trakcie spotkania nadinsp. Wojciech Sobczak wręczył wszystkim emerytom drobne upominki z najserdeczniejszymi świątecznymi życzeniami.
Zaś w imieniu seniorów za życzenia i za upominek podziękował kol. Edward Pyszkowski, który dziękując wspopmniał, iz emeryci policyjni są wrażliwi na niesprawiedliwą krytykę policji i zawsze na nich można liczyć.
Przy kawie, herbacie i ciastku wystąpił zespół wokalno-muzyczny w składzie solista Pan Ireneusz Tuchowski i akompaniatorka Pani Ewa Pralicz, która grała na pianinie. Po wysłuchaniu pięknych piosenek i muzyce wszyscy w dobrych humorach pożegnali się i liczą na następne, tak miłe spotkanie.

Henryk Kaźmierski
Rzecznik prasowy ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET