Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Koła terenowe    /     Z życia kół    /     Koło nr 6 Człuchów    /     Zebranie sprawozdawcze Koła SEiRP w Człuchowie.    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Zebranie sprawozdawcze Koła SEiRP w Człuchowie.

  Zebranie sprawozdawcze Koła SEiRP w Człuchowie.


W dniu 2 marca 2016 r. odbyło się zebranie sprawozdawcze Koła SEiRP w Człuchowie. Jako zaproszeni goście uczestniczyli w nim: Komendant Powiatowy Policji w Człuchowie mł.insp. Jan Kościuk, Pani Ewa Osińska - koordynator działań na rzecz człuchowskich seniorów będąca zarazem Dyrektorem MOPS-u w Człuchowie oraz Prezes Okręgowego Zarządu Leszek Orkisz wraz z W-ce Prezesem Franciszkiem Maklesem. 
                        W toku dyskusji Komendant poinformował iż zgodnie z porozumieniem Zarząd Koła może liczyć na dalszą współpracę z Komendą i korzystać nadal z pomieszczenia w którym urzęduje. 
                         Pani Ewa Osińska poinformowała o działaniach w środowisku człuchowskich seniorów i aktywności członków naszego Koła.
                          Prezes Zarządu Okręgowego poinformował o istotnych sprawach Stowarzyszenia w tym o zamiarach dokonania zmian w Statucie. 
                          Członkowie Koła SEiRP w Człuchowie są przeciwni zmianom w Statucie które doprowadziły by do likwidacji Okręgów. Kol. Makles przedstawił informacje dot. spraw socjalnych w tym funduszu socjalnego emerytów.
 

Prezes Koła w Człuchowie Tadeusz Szostak.

 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET