Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     SPOTKANIE INTEGRACYJNE EMERYTÓW KÓŁ ZW W GDAŃSKU    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

SPOTKANIE INTEGRACYJNE EMERYTÓW KÓŁ ZW W GDAŃSKU

SPOTKANIE INTEGRACYJNE EMERYTÓW KÓŁ  ZW W GDAŃSKU


W dniach 7-9 października 2016 r .jak co roku Zarząd Wojewódzki Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów w Gdańsku zorganizował spotkanie integracyjne emerytów zrzeszonych w Kołach SEiRP ZW Gdańsk w Domu Wczasowym „ZEW MORZA” w Jastrzębiej Górze. W spotkaniu uczestniczyło 171 osób.
W ramach spotkania przygotowano bardzo atrakcyjny program pobytu pod kątem rekreacyjnym, artystycznym oraz kulinarnym.
W dniu 7.10 ( piątek) uroczysta kolacja z biesiadą kaszubską poprzedzona powitaniem w imieniu Zarządu Wojewódzkiego wszystkich uczestników spotkania przez Wiceprezesa ZW SEiRP w Gdańsku kol. Erwina Bruggemann.  Po kolacji do północy biesiadników zabawiała przy muzyce ludowej oraz znanych przebojów Kapela Kaszubska z Władysławowa. 
W dniu 8. 10 (sobota) po śniadaniu zorganizowano wycieczkę autokarową na półwysep Helski, z której skorzystało 50 osób.   Po obiedzie pokaz swych umiejętności gry i śpiewu z gitarą dał kol. Tomasz Zieliński z Koła w Gdańsku , który został nagradzany gromkimi brawami  O godz. 19.00 uroczysta kolacja z bankietem w trakcie którego przygrywał zespół muzyczny „Standard” z pow. kościerskiego. Zabawa trwała do godz. 2.00 w niedzielę. Spotkanie zakończyło się w dniu 9.10. (Niedziela) po obiedzie.
W trakcie spotkania poza wymienionymi wyżej atrakcjami nieodzownym punktem każdego dnia były długie spacery nad brzegiem morza oraz zwiedzanie Jastrzębiej Góry i okolicznych miejscowości będących nadmorskim kurortem Polski. Był to czas spotkania dawno niewidzianych koleżanek i kolegów z lat służby oraz nowych znajomości. Pogoda sprzyjała mimo prognoz negatywnych. Wszyscy wyjeżdżając do swych domów byliśmy bardzo zadowoleni ze tego spotkania włącznie z komfortem warunków mieszkaniowych.

                            Opracował : Józef Landowski  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET