Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     Pożegnanie Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni inspektora R. Leksyckiego    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Pożegnanie Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni inspektora R. Leksyckiego
Pożegnanie Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni inspektora R. Leksyckiego
 
  W dniu 26.02.2018 roku delegacja SEiRP Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Gdańsku z siedzibą w Gdyni oraz z Zarządu Koła SEiRP w Gdyni w składzie Jan Pietruszewski - Prezes ZW, Jarosław Fikus - W-ce Prezes ZW oraz Małgorzata Górska - Prezes Zarządu Koła w Gdyni, podczas uroczystości związanych z pożegnaniem odchodzącego na zasłużoną emeryturę, Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni inspektora Roberta Leksyckiego, w imieniu emerytów i rencistów policyjnych województwa pomorskiego, złożyli na ręce  Pana Komendanta podziękowania za okres wieloletniej współpracy.
Podziękowano za wspieranie działań i przedsięwzięć w realizacji zadań statutowych stowarzyszenia oraz włożony wkład na rzecz integracji i pomocy osobom z naszych środowisk w rozwiązywaniu ich własnych  problemów .
Przekazując wyrazy szacunku i uznania, życzono dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu rodzinnym oraz realizacji własnych dalszych planów i marzeń osobistych.
   
Tekst: rzecznik prasowy ZW SEiRP w Gdańsku Jarosław Fikus 
zdjęcia: rzecznik prasowy KMP w Gdyni kom. Krzysztof Kuśmierczyk
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET