Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     SOBÓTKI 2023” Spotkanie integracyjne członków Koła SEiRP Kościerzyna    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

SOBÓTKI 2023” Spotkanie integracyjne członków Koła SEiRP Kościerzyna

SOBÓTKI 2023”

Spotkanie integracyjne członków Koła SEiRP Kościerzyna

W dniu 24 czerwca 2023 w godzinach popołudniowych, jak co roku tradycyjnie Koło SEiRP w Kościerzynie zorganizowało spotkanie integracyjne „Sobótki 2023” w Czarlinie dla członków Koła oraz ich rodzin.

Spotkanie rozpoczęto symbolicznym rozpaleniem ogniska. Korzystając z dopisującej tego dnia pogody, biesiadowanie odbyło się na łonie natury przy stołach, na których prezentowały się potrawy przygotowane przez uczestników spotkania integracyjnego.

W trakcie spotkania przy nastrojowej muzyce przy kawie i konsumpcji wyśmienitych potraw oraz kiełbasy z ogniska, toczyły się wspólne rozmowy, wymiana doświadczeń, plany na przyszłe spotkania oraz wspomnienia z minionych lat. W tegorocznym spotkaniu uczestniczyło 16 osób.

Biesiadowanie zakończyło się o północy, wszyscy w dobrych humorach, zadowoleni a przede wszystkim była to świetna okazja do wspólnego spędzenia czasu.

 

Tekst Józef Landowski

Fotografie: J Landowski


Projekt i wykonanie: InforpolNET