Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     Jubileusz 75-tych urodziny Edwarda Burandt członka Koła SEiRP w Kościerzynie    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Jubileusz 75-tych urodziny Edwarda Burandt członka Koła SEiRP w Kościerzynie

Jubileusz 75-tych urodziny Edwarda Burandt

członka Koła SEiRP w Kościerzynie

W dniu 1 lutego 2023 r. podczas posiedzenia Zarządu Koła SEiRP w Kościerzynie miało miejsce uroczyste spotkanie z kol. Edwardem Burandt obchodzącym Jubileusz 75-tych urodziny. Z tej okazji obecni podczas w/wym. posiedzenia członkowie Koła oraz Zarząd Koła dostojnemu jubilatowi wręczyli „ List Gratulacyjny” z życzeniami długich lat życia przepełnionych zdrowiem , pogodą ducha oraz wszystkiego co najpiękniejsze i najmilsze w życiu dołączając do życzeń zacnemu jubilatowi przepiękny doniczkowy kwiat anturium (kwiat gościnności) przynoszący szczęście i obfitość.

Chor. w st. spocz. Edward Burandt do Milicji Obywatelskiej wstąpił w 1970 roku. Przez cały okres pracy zawodowej do 1989 roku związany był z Komendą Powiatową MO w Kościerzynie, służąc w pionie prewencji. Karierę zawodową zakończył na stanowisku dzielnicowego. Po przejściu na emeryturę włączy się aktywnie w prace na rzecz środowiska emeryckiego. Od 2001 roku był członkiem Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów KWP w Gdańsku a następnie Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło w Kościerzynie. W 2014 roku został odznaczony „Za Zasługi dla SEiRP z Dyplomem .

Spotkanie było okazją do wspólnego świętowania z jubilatem. W trakcie spotkania podczas rozmów dominowały wspomnienia minionych lat, opierające się na doskonałej pamięci jubilata.


Tekst: Józef Landowski

zdjęcia: Józef. Landowski

 

 


Projekt i wykonanie: InforpolNET