Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     PIERWSZE PO REAKTYWACJI SPOTKANIE INTEGACYJNE CZŁONKÓW SEiRP W PUCKU    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

PIERWSZE PO REAKTYWACJI SPOTKANIE INTEGACYJNE CZŁONKÓW SEiRP W PUCKU

PIERWSZE PO REAKTYWACJI SPOTKANIE INTEGACYJNE

CZŁONKÓW SEiRP W PUCKU

 

W dniu 10 października 2014 r. z inicjatywy prezesa Zarządu Koła kol. Zygmunta Rohda w Osłoninie gm. Puck w przepięknej sali bankowej " U Filipa" odbyło się pierwsze, po reaktywacji Koła, spotkanie integracyjne członków Stowarzyszenia wraz z małżonkami i zaproszonymi gośćmi. W spotkaniu z ramienia ZW SEiRP w Gdańsku uczestniczyli:

- Wiceprezes ZW SEiRP kol. Erwin Bruggeman,

- Skarbnik ZW kol.Joanna Jarczak,

- członkini ZW kol. Lilianna Fiedler

Z ramienia Komendy Powiatowej Policji w Pucku uczestniczył insp. Piotr Bolin - Komendant Powiatowy Policji w Pucku . Obecni również byli komendanci powiatowi Policji Kazimierz Popławski, Tadeusz Ciężak, Józef Gruchała.

Witając członków i zaproszonych gości kol. Zygmunt Rohda - prezes Koła SEiRP w Pucku w krótkim zarysie poinformował o historii i reaktywacji Koła.

Po części oficjalnej rozpoczęły się rozmowy, wspomnienia przy suto zastawianych stołach. Potem tańce przy muzyce. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i na tym pierwszym spotkaniu integracyjnym się nie kończy. Liczba członków Koła w Pucku rośnie. Już teraz jest 38 członków.

Henryk Kaźmierski -rzecznik ZW w Gdańsku z/s w Gdyni

Zdj.funkcjonariusz KPP w Pucku

 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET