Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Archiwum    /     Grudniowe spotkanie seniorów z Komendantem Wojewódzkim    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Grudniowe spotkanie seniorów z Komendantem Wojewódzkim
DO  WIADOMOSCI  Z  KÓL   KTORE   ZGŁOSIŁY  WYJAZD  NA  SPOTKANIE
 

Koledzy i koleżanki

    Uroczyste spotkanie świąteczne seniorów - emerytów i rencistów policyjnych województwa pomorskiego z Komendantem Wojewódzkim Policji w Gdańsku Nadinspektorem Wojciechem Sobczakiem, współorganizowane przez  Zarząd Wojewódzki Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Gdańsku z/s w Gdyni, odbędzie się w dniu 09 grudnia 2013r od godz. 11,00  /poniedziałek/ w lokalu Hotel Maryla w Sopocie ul. Sępia nr 2.

Przy transporcie  koleją należy wysiąść na przystanku Sopot Kamienny Potok - który znajduje się około 300 metrów od lokalu. Z przystanku skierować się w kierunku  głownej ulicy / morza. Po dościu do ul.  Aleja Niepodległości skręcić  w prawo. Przejść około 50 metrów do świateł przy Karczmie. Następnie na światłach skręcić w lewo i przejśc na drugą stronę ulicy , udać się w kierunku morza. Od świateł lokal jest widoczny na wprost  na końcu zakrętu ulicy.

Przy jeździe samochodem od strony Gdańska, po przejechaniu przez wiadukt kolejowy w Sopocie, zaraz za nim skręcić w prawo na światłach i tak samo zjechać w dół, z tą różnicą, że trzeba objechać w prawo wysepkę rozdzielającą jezdnię, zawrócić i przy zakręcie wjechać przez przez bramę przed hotelem na tył posesji, gdzie jest parking.

Jadący od Gdyni muszą skręcić na tych samych światłach ale przed wiaduktem. Dalej to samo.

Jadąc autobusem także wysiąść na przystanku Sopot Kamienny Potok.

Proszę do dnia 3 grudnia 2013r. o podanie emerytów - osób towarzyszących, aby zamówić odpowiednią liczbę posiłków.

W przypadku wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny 601-056-804.

Pozdrawiam

Jan Pietruszewski


Projekt i wykonanie: InforpolNET