Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Archiwum    /     Jesienne spotkanie integracyjne Jarosławiec 2013 rok    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Jesienne spotkanie integracyjne Jarosławiec 2013 rok

Jesienne spotkanie integracyjne Jarosławiec 2013 rok


W Ośrodku Wczasowo – Rehabilitacyjnym „Arka” w Jarosławcu w dniach 25 – 27.10.2013 r , tradycyjnie jak co roku, spotkali się członkowie kół z rejonu Gdańskiego i Słupskiego/ wraz z rodzinami/ na integracyjnym dwudniowym wypoczynku.
Jarosławiec przywitał uczestników spotkania piękną, słoneczną , jesienną pogodą która sprzyjała spacerom brzegiem morza oraz ścieżkami leśnymi.
Pierwszy dzień pobytu zakończył wieczorek zapoznawczy podczas którego konsumowano świetne, jak zwykle, potrawy oraz bawiono się przy muzyce serwowanej przez kaszubski zespół.
W drugim dniu, po obiedzie, pobyt w Ośrodku „Arka” umilił występ chóru „Wiarusy” składającego się z emerytowanych byłych żołnierzy W.P. którzy w swym repertuarze wykonali pieśni wojskowe, partyzanckie i patriotyczne.
Uroczysta kolacja przy muzyce zakończyła pełen wrażeń ciepły i słoneczny sobotni dzień.
W ostatnim dniu pobytu, niestety pogoda już nie dopisała i przy ciepłej choć deszczowej aurze, po obiedzie uczestnicy spotkania, z żalem ale obiecując sobie ponowne przybycie w następnym roku, rozjechali się do swych miejsc zamieszkania.


Rzecznik Z.O. S.E.i R.P. w Słupsku
Henryk Znaniecki.

  Powitanie Gości
Powitanie Gości
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Wiarusy
Wiarusy
 
 
 
 
 
 
 
 
  Na frasunek najlepszy mleczny trunek.
Na frasunek najlepszy mleczny trunek.
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET