Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     Spotkanie integracyjne członków koła w Kościerzynie.    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Spotkanie integracyjne członków koła w Kościerzynie.

Spotkanie integracyjne Koła SEiRP w Kościerzynie

 

W dniu 10 maja 2013 r. w Zajeździe Myśliwskim Koala w Małym Klinczu, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła , emerytów oraz ich współmałżonków, pierwsze w tym roku  spotkanie integracyjne. Na spotkanie zaproszono przedstawicieli Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Gdańsku oraz kierownictwo KPP w Kościerzynie. 

W spotkaniu uczestniczyło 70 osób. Zebranych przywitał Prezes Koła kol. Roman Jereczek , który przedstawił planowany przebieg spotkania oraz w imieniu Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Gdańsku oraz kierownictwa KPP Kościerzyna przekazał podziękowanie za zaproszenie oraz życzenie udanego spotkania. Następnie omówiono sprawy organizacyjne Koła ; przebieg ostatnich spotkań oraz podziękowania dla osób uczestniczących w nich, planowane imprezy w najbliższym czasie jednocześnie prosząc o udział pozostałych członków Koła oraz bieżące sprawy organizacyjne Stowarzyszenia.

Po części organizacyjnej zebrani zasiedli do suto zastawionych stołów aby oddać się uciechom smakowym podniebienia, o które zadbał od strony kulinarnej właściciel lokalu, jak zwykle spisał się bez zastrzeżeń. Spotkanie trwało do późnych godzin wieczornych, podczas którego nie obyło się bez wspólnych wspomnień z czasów służby oraz ostatnich imprez organizowanych w Kole. Wysiłek organizacyjny Zarządu Koła został doceniony wzrostem przybyłych oraz zadowoleniem ze spotkania uczestników.

 

 

                                                                                                              Oprac. J. Landowski

 

W zał. 6 zdjęć

 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET