Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Odeszli z naszych szeregów    /     asp.sztab. w st. spocz. Dariusz Sull    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

asp.sztab. w st. spocz. Dariusz Sull

W dniu 7 sierpnia 2013 r zmarł po długiej i ciężkiej chorobie były kierownik Sekcji Prewencji Komisariatu Policji w Ustce asp. sztab. w stanie spoczynku Dariusz Sull.

Dariusz Sull urodził się 20 czerwca 1963 roku. Służbę rozpoczął w 1988 roku w Słupsku by po roku czasu kontynuować ją w Komisariacie w Ustce. Pracował kolejno na stanowiskach: dzielnicowego, kierownika Referatu Dzielnicowych i kierownika Sekcji Prewencji. W grudniu 2006 roku z tego stanowiska  przeszedł na emeryturę, włączając się natychmiast  w działalność miejscowego Koła SEiRP.

 W 2010 roku został wybrany na v-ce Prezesa Koła nr. 9 w Ustce aktywnie działając w jego strukturach za co został wyróżniony Odznaką „Za Zasługi dla SEiRP z Dyplomem”.

 

Pogrzeb odbył się 13 sierpnia b.r. na Cmentarzu Komunalnym w Ustce,  z udziałem asysty policyjnej z pocztem sztandarowym z Komendy Miejskiej w Słupsku.

 W ostatniej drodze oprócz najbliższych towarzyszyli mu czynni policjanci, emeryci policyjni oraz liczne grono przyjaciół.

 

Cześć jego pamięci.

 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET