Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     Spotkanie integracyjne Koła SEiRP w Kościerzynie     /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Spotkanie integracyjne Koła SEiRP w Kościerzynie

Spotkanie integracyjne Koła SEiRP w Kościerzynie

 

 

W dniu 6 kwietnia 2019 r. w Restauracji „ Gryf” w Kościerzynie, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła, emerytów oraz ich współmałżonków spotkanie integracyjne. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście - Prezes Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Gdańsku Jan Pietruszewski oraz Członek Prezydium ZW SEiRP w Gdańsku Erwin Bruggemann.

Przybyłych na spotkanie przywitał w imieniu Zarządu Koła Prezes kol. Roman Jereczek, który przedstawił planowany przebieg spotkania życząc miłych wrażeń ze wspólnie spędzonego spotkania. Głos zabrali goście z ZW SEiRP w Gdańsku, którzy przedstawili aktualną sytuacje dot. Stowarzyszenia oraz planowanych wyjazdów krajoznawczo-integracyjnych.

W dalszej części spotkania uczestnicy dyskutowali nad bieżącą działalnością Koła w zakresie integracji Naszego środowiska- emerytów mundurowych i ich rodzin, planowanymi spotkaniami w bieżącym roku. Jednakże głównie spotkanie to okazja do wspólnych wspomnień z lat służby oraz obecnych problemów środowiska emerytów policyjnych i ich rodzin.

Spotkanie integracyjne trwało do późnych godzin wieczornych. Atmosfera spotkania, miłe grono osób uczestniczących, wystrój sali i konsumpcja w znaczący sposób przyczyniły się do udanego spotkania i planów do następnego.

 

 

Tekst: Józef Landowski Wiceprezes SEiRP Koło w Kościerzynie

zdjęcia: Józef Landowski Wiceprezes SEiRP Koło w Kościerzynie

 

 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET