Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     NOWOROCZNE SPOTKANIE CZŁONKÓW SEiRP GDAŃSKIEGO KOŁA.     /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

NOWOROCZNE SPOTKANIE CZŁONKÓW SEiRP GDAŃSKIEGO KOŁA.

W dniu 10 stycznia 2019 r w restauracji Ołowianka w Gdańsku odbyło się coroczne spotkanie noworoczne członków koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Gdańsku. To wspaniale, że przez okres istnienia koła czujemy potrzebę utrzymywania wzajemnych więzi, jak i nie odczuwamy znużenia naszymi spotkaniami.
Tak trzymajmy i do przodu koleżanki i koledzy. Niech żałują Ci co nie dotarli. Będąc na emeryturze zasiadamy razem przy wspólnym, może skromnym stole, bez podziału na stopnie i stanowiska. Byli pośród nas między innymi byli Komendanci Wojewódzcy, Miejscy, Powiatowi.
I to jest super. Jesteśmy po prostu kolegami i koleżankami, lub jak kto woli w odwrotnej kolejności. 
A tak w skrócie to miało to następujący przebieg:
Gości przywitał nasz prezes kolega Wacław Ziomek.
Przedstawił ramowy program spotkania i powitał zacnych gości jak i nas wszystkich. 
Niespodzianką był zapowiedziany występ Pana Dariusza Wójcika – znanego i cenionego, nie tylko na Pomorzu artystę- śpiewaka – najlepszego odtwórcę głównej roli w spektaklu ”Skrzypek na dachu” w Teatrze Muzycznym w Gdyni. To była naprawdę wspaniała uczta intelektualna.
Zapraszamy na kolejne wspólne biesiadowanie. Może jest są one skromne, ale nie bogactwem, lecz sił wzajemnych więzi czujmy się połączeni.

Pozdrawiam
Waldek Sopek

 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET