Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     SPOTKANIE INTEGRACYJNE „PIKNIK PRZY OGNISKU” W LEŚNYM OGRODZIE BOTANICZNYM „MARSZEWO”    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

SPOTKANIE INTEGRACYJNE „PIKNIK PRZY OGNISKU” W LEŚNYM OGRODZIE BOTANICZNYM „MARSZEWO”

SPOTKANIE INTEGRACYJNE

PIKNIK PRZY OGNISKU”

W LEŚNYM OGRODZIE BOTANICZNYM „MARSZEWO”

 

W dniu 15 lipca 2023 roku Zarząd Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych Koła w Gdyni wspólnie z Zarządem Oddziału Wojewódzkiego SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni, dzięki uprzejmości i pomocy Nadleśnictwa Gdańsk zorganizowali spotkanie integracyjne w Leśnym Ogrodzie Botanicznym „Marszewo” w Gdyni. Korzystając z okazji uczestnicy spotkania wrócili pamięcią do 2019 roku, kiedy to wspólnie z czynnymi funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w ramach akcji „100 drzew na 100 lecie Policji” dokonali nasadzenia 100 dębów oraz udali się na miejsce, gdzie posadzono drzewa.

Po przebyciu spacerkiem drogi do miejsca posadzenia dębów, można było podziwiać rosnące drzewa, które posadzono własnymi rękami.

Dla upamiętnienia tego dnia uczestnikom spotkania zrobiono zdjęcie pamiątkowe.

Po powrocie do Leśnego Ogrodu Botanicznego pod wiatą przy ognisku odbyło się spotkanie integracyjne przy pieczeniu kiełbasek i poczęstunku wojskową grochówką i tradycyjnym chlebkiem ze smalcem i ogórkiem.

Wizyta w Leśnym Ogrodzie Botanicznym była wspaniałą okazją do spotkania się oraz powspominania minionych lat w służbie, jak również promocją wypoczynku na łonie natury, sportu i rekreacji, a także kształtowaniem pozytywnych postaw dla ochrony środowiska. Przez cały czas panowała miła atmosfera jak i sprzyjała wspaniała słoneczna pogoda.

 

 

Tekst: Jarosław Fikus

Zdjęcia: Jarosław Fikus

 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET