Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Archiwum    /     Spotkanie z okazji Dnia Kobiet    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet

 

                                       W dniu 10 marca 2017 roku, tradycyjnie jak co roku, odbyło się  zorganizowane przez Zarząd Okręgowy SEiRP w Słupsku  uroczyste spotkanie naszych przemiłych członkiń w restauracji „Adamek”.
                                        Licznie przybyłe panie przywitał, w imieniu Zarządu Okręgowego SEiRP w Słupsku,  prezes  kol. Leszek Orkisz składając im serdeczne życzenia w związku z obchodzonym świętem Dnia Kobiet. W trakcie spotkania przy tradycyjnej lampce szampana, kawie i ciastkach uchonorowano dwie członkinie przyznanymi przez ZG SEiRP odznakami. 
                                         "Odznaką Za Zasługi z Dyplomem" zostały wyróżnione:  kol. Grażyna Chęć  i  kol. Marianna Hesse którym wyróżnienia wręczył, w towarzystwie prezesów kół,  kol. Leszek Orkisz.
                                          Podczas spotkania poinformowano członkinie o aktualnych sprawach związanych z funkcjonowaniem Stowarzyszenia oraz wyjaśniono kwestie dot. wprowadzonych  zmian w systemie emerytalno - rentowym.
                                          Miłym akcentem były wspólne śpiewanie piosenek biesiadnych a także, ku zaskoczeniu męskiej części uczestników, złożenie im życzeń z okazji przypadającego w tym dniu  "Dnia Mężczyzn".
                                        Spotkanie zakończono odśpiewaniem, przez męską reprezentację Z.O. uczestniczącą w spotkaniu, gromkiego „Sto Lat” oraz wspólnie spożytym obiadem. 


                                              Rzecznik Z.O. SEiRP w Słupsku
                                                            Henryk Znaniecki

 Słupsk, 10.03.2017 r

/pozostałe zdjęcia w galerii/

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET