Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     UROCZYSTE SPOTKANIE JUBILATÓW SEiRP KOŁA W GDYNI    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

UROCZYSTE SPOTKANIE JUBILATÓW SEiRP KOŁA W GDYNI

UROCZYSTE SPOTKANIE JUBILATÓW SEiRP KOŁA W GDYNI

 

W dniu 16.01.2024 roku w siedzibie Koła SEiRP w Gdyni odbyło się uroczyste spotkanie z członkami Koła SEiRP w Gdyni, którzy obchodzili swój jubileusz. Zaproszonym Jubilatom przekazano życzenia z okazji ukończenia -75, -80 i 85 lat. Osobiście listy gratulacyjne z życzeniami skierowane od Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku oraz Zarządu Oddziału Wojewódzkiego SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni wraz z drobnymi upominkami odebrali obecni na spotkaniu: Barbara Dubiela, Romana Krenz, Teresa Guzikowska, Janusz Wydra oraz Romuald Sieradzki.

Komendant Miejski Policji w Gdyni insp. Sławomir Pachura oraz Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni Jan Pietruszewski i Prezes Koła SEiRP w Gdyni Małgorzata Górska wręczając listy gratulacyjne, przekazali Jubilatom życzenia świętowania dalszych jubileuszy oraz pogodnych lat życia w szczęściu i zdrowiu.

Uczestnicy po spędzonym w miłej atmosferze spotkaniu, przy poczęstunku kawą i ciastem, rozstali się oczekując na kolejne spotkania.

 

Tekst: Jarosław Fikus

zdjęcia: Jarosław Fikus

.

 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET