Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     Zebranie sprawozdawcze Koła w Sopocie    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Zebranie sprawozdawcze Koła w Sopocie

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE CZŁONKÓW SEiRP KOŁA W SOPOCIE

W dniu 11 marca 2013 r. w "Domu Nauczyciela " w Sopocie odbyło się Zabranie Sprawozdawcze członków SEiRP Koła w Sopocie połączone ze spotkaniem integracyjnym. W zebraniu udział wzięli:
- mł. insp. Beata Perzyńska - Komendant Miejski Policji w Sopocie,
-podinsp. Mieczysław Wielgosz - Z-ca Komendanta Miejskiego Policji w Sopocie,
- Jan Pietruszewski - Prezes ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni.
- Joanna Jarczak - Skarbnik ZW Stowarzyszenia.
W spotkaniu uczestniczyło liczne grono emerytowanych policjantów - członków Stowarzyszenia w tym czterech byłych Komendantów Miejskich Policji w Sopocie tj. Bogdan Szelągowski, Andrzej Falba, Mirosław Pinkiewicz i wspomniany już Jan Pietruszewski.
W pierwszej części zebrania prezes Koła Stowarzyszenia Krzysztof Fokt złożył sprawozdanie z działalności Zarządu Koła, zaś prezes ZW Stowarzyszenia Jan Pietruszewski w swoim wystąpieniu m.in. poinformował zebranych o działaniach i przedsięwzięciach podejmowanych przez ZW i ZG SEiRP na rzecz członków Stowarzyszenia.
Spotkanie odbyło się w rzeczowej atmosferze na którym poruszono liczne problemy socjalno-bytowe środowiska emerytowanych policjantów a nadto wspominano minione lata służby. Zebranie zakończono obiadem , kawą i ciastem.

Kazimierz Czabrowski

 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET