Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

ARCHIWUM

Publikacje zamieszczone na stronie od 2013 roku.

Spotkanie integracyjno-noworoczne członków koła w Wejherowie

Spotkanie integracyjno-noworoczne czlonków koła w Wejherowie

więcej
Kulig członków koła w Kościerzynie

Kulig członków koła SEiRP w Kościerzynie

więcej
Zebranie sprawozdawcze koła w Kościerzynie

Zebranie sprawozdawcze koła w Kościerzynie

więcej
Dzień Kobiet w SEiRP w Kościerzynie

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet zorganizowane przez Koło SEiRP w Kościerzynie.

więcej
Zebranie sprawozdawcze Koła w Sopocie

Zebranie sprawozdawcze Koła w Sopocie

więcej
Senior koła w Kwidzynie

Nadanie tytułu seniora koła w Kwidzynie

więcej
Zebranie sprawozdawcze Z.W. w Gdańsku

Zebranie sprawozdawcze Zarządu Wojewódzkiego w Gdańsku podsumowujace działalnośc  w 2012 r

więcej
Wycieczka do Gdańska członków koła w Kościerzynie

Wycieczka zorganizowana przez koło w Kościerzynie na trasie Żukowo- Gdańsk

więcej
Spotkanie integracyjne członków koła w Kościerzynie.

Majowe spotkanie integracyjne członków koła w Kościerzynie. 

więcej
Turnus rehabilitacyjny w Jarosławcu

Turnus rehabilitacyjny członków koła z Gdańska w Ośrodku "Arka" w Jarosławcu.

więcej
Spotkanie integracyjne członkow kola w Wejherowie

KOLEJNE SPOTKANIE INTEGRACYJNE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA KOŁA WEJHEROWSKIEGO W KNIEWIE K/WEJHEROWA NA TERENIE FERMY STRUSIEJ.

więcej
WSPÓLNE SPOTKANIE INTEGRACYJNE CZŁONKÓW WEJHEROWSKIEGO KOŁA STOWARZYSZENIA I STUDENTÓW UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU

WSPÓLNE SPOTKANIE INTEGRACYJNE CZŁONKÓW WEJHEROWSKIEGO KOŁA STOWARZYSZENIA I STUDENTÓW UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU

więcej
Rzecznik ZW SEiRP w Gdańsku w Zakopanem!

W dniach od 16 do 27 czerwca 2013 r. Henryk Kaźmierski – rzecznik prasowy ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni z okazji swoich " Złotych godów " pojechał wraz z małżonką Krystyną na wczasy do ośrodka " Dafne " w Zakopanem.W czasie swojego pobytu w dniu 18.06.br. odwiedził siedzibę Koła Stowarzyszenia, które mieści się w budynku Komendy Powiatowej Policji i spotkał się z Wiceprezesem, kol. Janem Szymańskim.

więcej
Sobótki – Ognisko Świętojańskie nad jeziorem Wdzydzkim 22.06.2013

Sobótki – Ognisko Świętojańskie nad jeziorem Wdzydzkim  22.06.2013

W dniu 22 czerwca 2013 r . Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Kościerzynie wspólnie z sołectwem Czarlina zorganizował Sobótki w miejscu malowniczo położonym nad jeziorem Wdzydzkim tzw. „Morzem Kaszubskim” w miejscowości Czarlina

więcej
HENRYK BOROWIŃSKI -PREZES ZG NA ZEBRANIU ZW SEiRP W GDAŃSKU Z/S W GDYNI

HENRYK BOROWIŃSKI -PREZES ZG NA ZEBRANIU ZW SEiRP W GDAŃSKU Z/S W GDYNI

więcej
Spotkanie integracyjne Koła SEiRP w Kościerzynie

W dniu 05 października 2013 r. w Zajeździe Myśliwskim Koala w Małym Klinczu, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła , emerytów oraz ich współmałżonków spotkanie integracyjne. Było to drugie spotkanie w tym roku, w tak licznym gronie, uczestniczyło 71 osób.

więcej
JUBILEUSZ 90 - LECIA URODZIN KAZIMIERY CYBULSKIEJ

W dniu 25 października 2013 roku delegacja Zarządu Wojewódzkiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w składzie: Wiceprezesa ZW kol. Erwina Bruggemanna, sekretarza ZW kol. Mikołaja Durzyńskiego w towarzystwie kol. Bogdany Filar-Nather - prezesa Koła gdyńskiego, odwiedzili jubilatkę kol. Kazimierę Cybulską -członkini Koła gdyńskiego, która obchodziła 90-te urodziny.

więcej
WALNE PLENARNE ZEBRANIE ZARZĄDU WOJEWÓDZKIEGO STOWARZYSZENIA EMERYTÓW I RENCISTÓW POLICYJNYCH W GDAŃSKU

W dniu 7 stycznia 2014 roku w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Sopocie odbyło się kolejne, a pierwsze w tym roku plenarne posiedzenie Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni. 

więcej
NOWOROCZNE SPOTKANIE CZŁONKÓW SEiRP KOŁA WEJHEROWSKIEGO

W dniu 11 stycznia 2014 roku o godzinie 16-tej w Wejherowie w restauracji "Duet "z inicjatywy Zarządu SEiRP Koła wejherowskiego odbyło się spotkanie noworoczne.

więcej
Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Koła w Kwidzynie

W dniu 13 stycznia 2014 roku odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze koła SEiRP w Kwidzynie.

więcej
Zebranie sprawozdawczo - wyborcze Koła w Kościerzynie

W dniu 14 lutego 2014 r. o godz. 16.00 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Koła SEiRP w Kościerzynie. 

więcej
SEiRP Kościerzyna - Podpisanie Porozumienia o współpracy z emerytami „Strażakami” w Kościerzynie

W dniu 05 marca 2014 r. podczas posiedzenia Zarządu Koła SEiRP w Kościerzynie w budynku Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie spotkali się członkowie Zarządów Kół tj. SEiRP i ZEiRP RP w Koscierzynie celem podpisania porozumienia o wspólnej współpracy.

więcej
SPOTKANIE INTEGRACYJNE CZŁONKÓW KOŁA SEiRP W GDAŃSKU

We wtorek 04.03. 2014 r. w godz. od 17-tej do północy w pomieszczeniach klubu strzeleckiego Polskiego Związku Łowieckiego w Gdańsku, zarząd koła Gdańsk SE i RP zorganizował imprezę tzw. śledzika.  

więcej
Koło SEiRP Kościerzyna uroczyste spotkanie integracyjne z Dniem Kobiet

W dniu 07 marca 2014 r. zgodnie z coroczna tradycją w Zajeździe Myśliwskim „Koala” w Małym Klinczu, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła , emerytów oraz ich współmałżonków pierwsze w tym roku spotkanie integracyjne połączone z Międzynarodowym Dniem Kobiet.

więcej
W Wejherowskim Kole SEiRP jest już po wyborach!

Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze odbyło się 15 marca 2014 roku o godz.11.00 w świetlicy miejscowej komendy powiatowej Policji. W walnym zebraniu na ogólną liczbę 38 członków uczestniczyło 20 członków, pozostali z przyczyn zdrowotnych i warunków pogodowych nie uczestniczyło.

więcej
Spoitkanie przedstawicieli koła w Kwidzynie z seniorem.

W dniu 11 marca 2014 roku z okazji imienin seniora Koła SEiRP w Kwidzynie, delegacja Zarządu Koła w składzie Prezesa Tadeusza Żebrowskiego i wiceprezesa Romana Chmielewskiego wręczyła solenizantowi list gratulacyjny nadinsp. Wojciecha Sobczaka - Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku z życzeniami zdrowia i pomyślności na nadchodzące lata oraz podziękowania za lata pracy i służby

więcej
Zebranie sprawozdawczo - wyborcze w kole w Gdyni

Minęło już cztery lata od czasu wyboru dotychczasowych władz Zarządu Koła SEiRP w Gdyni. W ten sposób rozpoczęła swoje wystąpienie Bogdana Filar-Nather otwierając zebranie sprawozdawczo wyborcze Koła SEiRP w Gdyni.

więcej
Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze SEiRP Koła w Sopocie

W dniu 27 marca br. w lokalu ,,Chata Chłopska" w Sopocie SEiRP koło w Sopocie zorganizowało walne zebranie sprawozdawczo- wyborcze za okres kadencji 2010-2014.

więcej
WYBORY W SEiRP KOŁA w MALBORKU

W dniu 19 lutego 2014 r. w Kasynie Komendy Powiatowej Policji w Malborku , Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło w Malborku zorganizowało Walne zebranie członków, które było jednocześnie zebraniem sprawozdawczo-wyborczym. 

więcej
Recital muzyczny dla członków Koła SEiRP w Kwidzynie i ich rodzin

W dniu 10 kwietnia 2014 roku w świetlicy wiejskiej w miejscowości Cygany gm. Kwidzyn, vice prezes Koła SEiRP w Kwidzynie Roman Chmielowski zorganizował dla członków Stowarzyszenia i ich rodzin recital zespołu muzycznego oraz pani Marty Chrząszcz - solistki, śpiewającej ballady i romanse rosyjskie przy akompaniamencie gitary. 

więcej
KOLEJNE INTEGRACYJNE SPOTKANIE CZŁONKÓW SEiRP KOŁA W KWIDZYNIE

W dniu 10.05. 2014 r. w miejscowości Cygany k/Kwidzyna na posesji członka kol. Romana Chmielowskiego odbyło sie pierwsze w tym roku spotkanie integracyjne przy muzyce lokalnej artystki z zespołu " Cyganie " pani Jadzi. Pogoda dopisała, apetyty i humory tez, śpiewom i wspomnieniom nie brakło miłych akcentów.

więcej
Kolejne spotkanie integracyjne członków SEiRP Koła Wejherowskiego na Fermie Strusi

W dniu 24. 05. 2014 roku w godzinach od 11-tej do 19- tej z inicjatywy Waldemara Nowoczyna - prezesa SEiRP Koła w Wejherowie odbyło się kolejne spotkanie integracyjne członków Stowarzyszenia Koła Wejherowskiego w urokliwym miejscu, jakim jest Ferma Strusi w Kniewie k/Wejherowa.

więcej
Wycieczka integracyjna Koła SEiRP Kościerzyna –Toruń i Ciechocinek

W dniu 17 maja 2014 r. Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła oraz rodzin wycieczkę krajoznawczą do Torunia i Ciechocinka .W wycieczce uczestniczyło 50 osób w tym dwie osoby z ZEiRP RP Koło w Kościerzynie .

więcej
WOJEWÓDZKI ZJAZD SPRAWOZDAWCZO - WYBORCZY DELEGATÓW ZW SEiRP W GDAŃSKU Z/S W GDYNI

W dniu 27 maja 2014 roku w Hotelu " Maryla " w Sopocie odbył się Wojewódzki Zjazd Sprawozdawczo - Wyborczy Delegatów ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni.

więcej
SEiRP Koło w Kościerzynie - Wycieczka integracyjna Dobrzyce- Kołobrzeg

W dniu 14 czerwca 2014 r. Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował drugą w tym roku dla członków Koła i ich rodzin całodniową autokarową wycieczkę integracyjną na trasie Kościerzyna – Dobrzyce– Kołobrzeg w której brało udział 28 osób

więcej
„Sobótki” – impreza integracyjna nad jeziorem Wdzydzkim

W dniu 20 czerwca 2014 r. po raz drugi w Czarlinie miejscu skrzyżowania czterech ramion jeziora Wdzydze, Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Kościerzynie zorganizował „Sobótki” dla członków oraz rodzin. Zgodnie z propozycjami uczestników imprezy z roku ubiegłego odbyła się w godzinach 18.00 – 24.00

więcej
ZMARŁ ALOJZY ARENDT

20 CZERWCA 2014 ROKU W KARTUZACH ZMARŁ KPT. W ST. SPOCZ. ALOJZY ARENDT

więcej
W dniu 25 06 2014 r zmarł mjr w stanie spoczynku, Longinus Ciesielski, b. Z-ca Naczelnika Wydziału Kryminalistyki KWP w Gdańsku,

W dniu 25 06 2014 r zmarł mjr w stanie spoczynku, Longinus Ciesielski, b. Z-ca Naczelnika Wydziału Kryminalistyki KWP w Gdańsku, członek gdańskiego Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych .

więcej
Zmarł Józef Myszka

W dniu 30 lipca 2014r. w wieku 77 lat zmarł członek wejherowskiego Koła SEiRP podpor. w stanie spoczyńku JÓZEF MYSZKA.

więcej
ZEBRANIE ZW SEiRP W GDAŃSKU

W dniu 29 lipca 2014 r. o godz. 11.00 w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Sopocie odbyło się pierwsze po wyborach Zebranie ZW SEiRP w Gdańsku. W spotkaniu z ramienia ZG SEiRP udział brał Prezes ZG Henryk Borowiński. Uczestniczyli również zaproszeni goście w osobach: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Czesław Koszykowski, Komendant Miejski Policji w Sopocie insp. Beata Perzyńska i I Z-ca Komendanta Miejskiego Policji w Sopocie mł. insp. Mieczysław Wielgosz.

więcej
Koło SEiRP Kościerzyna - wycieczka integracyjna Wejherowo i okolice .

W dniu 20 września 2014 roku - 27 osób wzięło udział w zorganizowanej przez Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Kościerzynie wycieczce integracyjno- krajoznawczej po powiecie wejherowskim - „Duchowej Stolicy Kaszub”.

więcej
Zmarła Zofia Brzozowiec

W dniu 3 września 2014 r. w wieku 82 lat zmarła koleżanka Zofia Brzozowiec - członek gdyńskiego Koła SEiRP. 

więcej
Spotkanie integracyjne Koła SEiRP w Kościerzynie 10.10.2014 r.

W dniu 10 października 2014 r. o godz. 17.00 w Restauracji „Gryf” w Kościerzynie, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła - emerytów oraz ich współmałżonków drugie już w tym roku spotkanie integracyjne.

więcej
PIERWSZE PO REAKTYWACJI SPOTKANIE INTEGACYJNE CZŁONKÓW SEiRP W PUCKU

W dniu 10 października 2014 r. z inicjatywy prezesa Zarządu Koła kol. Zygmunta Rohda w Osłoninie gm. Puck w przepięknej sali bankowej " U Filipa" odbyło się pierwsze, po reaktywacji Koła, spotkanie integracyjne członków Stowarzyszenia wraz z małżonkami i zaproszonymi gośćmi.

więcej
KOLEJNY WERNISAŻ LUDOWYCH ARTYSTÓW..

W dniu 6 listopada 2014 roku w świetlicy w miejscowości Cygany gm. Kwidzyn członkowie SEiRP Koła Kwidzyn spotkali się na tzw. Wernisażu prac malarskich kol. Władysława Kot - członka SEiRP Koła w Kwidzyniu.

więcej
XXIV ROCZNICA DUSZPASTERSTWA POLICYJNEGO WOJ. POMORSKIEGO

W dniu 24 sierpnia 2014 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Złotej Karczmie w 24-ą rocznicę powstania Kaplicy Policyjnej odbyła się uroczysta Msza Św. Odpustowa w Święto Patronki Kaplicy Policyjnej - Matki Boskiej Częstochowskiej Królowej Polski, w której zgodnie z ceremoniałem uczestniczyli policjanci garnizonu pomorskiego, Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych woj. pomorskiego, reprezentowali : prezes ZW Jan Pietruszewski oraz rzecznik ZW Henryk Kaźmierski, oraz zaproszeni goście i przedstawiciele zaprzyjaźnionych służb mundurowych. 

więcej
Zmarł były z-ca naczelnika Wydz. Ogólnego podinsp. w st. spocz. dr prawa Michał Stryczyński.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, iż w dniu 1 listopada br. w godzinach wczesnorannych w wieku 69 lat zmarł Nasz kolega i przyjaciel, były z-ca naczelnika Wydz. Ogólnego podinsp. w st. spocz. dr prawa Michał Stryczyński

więcej
Potrójni Jubilaci!

W dniu 15 listopada 2014 roku spotkali się trzej tegoroczni jubilaci - seniorzy Koła SEiRP w Kwidzynie.

więcej
Zabawa „andrzejkowa” emerytów Koła SEiRP w Kościerzynie oraz policjantów

W dniu 28 listopada 2014 r. o godz.18.00 Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła oraz funkcjonariuszy KPP w Kościerzynie z małżonkami zabawę "andrzejkową" w Restauracji GRYF w Kościerzynie.

więcej
PRZEDŚWIATECZNE SPOTKANIE INTEGRACYJNE CZŁONKÓW SEiRP KOŁA W KWIDZYNIE

W dniu 15 grudnia 2014 roku w lokalu "moMento" znajdujący sie przy ul. Grunwaldzkiej 30 w Kwidzynie na przedświątecznym spotkaniu integracyjnym spotkali sie członkowie SEiRP z żonami.

więcej
Uroczyste zebranie przedświateczne członków SEiRP Koła w Pucku

W dniu 19 grudnia 2014 r. o godz. 13.00 w pięknie wystrojonej świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Pucku, zarząd puckiego Koła SEiRP zorganizował robocze zebranie wigilijne dla członków oraz zaproszonych gości

więcej
Odwiedziny jubilata przez delegację Koła SEiRP w Wejcherowie.

W dniu 23 grudnia 2014 r. z okazji 90 urodzin członka Koła wejherowskiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych kolegi Adama Pawelca, prezes wejherowskiego Koła kolega Waldemar Nowoczyn wraz z rzecznikiem ZW. SEiRP w Gdańsku a zarazem członkiem wejherowskiego Koła kol. Henrykiem Kaźmierskim złożyli jubilatowi wizytę w jego miejscu zamieszkania. 

więcej
SPOTKANIE NOWOROCZNE CZŁONKÓW SEiRP KOLA WEJHEROWSKIEGO

Jak co roku w dniu 10 stycznia 2015 roku odbyło sie spotkanie Noworoczne członków Stowarzyszenia wraz z rodzinami w restauracji "DUET" w Wejherowie. 

więcej
W dniu 6 grudnia 2014 roku zmarł w wieku 76 st. sierż. w st. spocz. Mieczysław Piórkowski - członek SEiRP Koła w Kwidzyniu

SPÓŻNIONA SMUTNA WIADOMOŚĆ


W dniu 6 grudnia 2014 roku zmarł w wieku 76 st. sierż. w st. spocz. Mieczysław Piórkowski - członek SEiRP Koła w Kwidzyniu.
 

więcej
Koło SEiRP w Kościerzynie – Walne Zebranie Członków Koła

W dniu 06 lutego 2015 r. o godz. 16.00 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie odbyło się Walne Zebranie Członków Koła SEiRP w Kościerzynie.

więcej
Imieniny solenizanta Kazimierza Grzywińskiego

W dniu 4 marca 20125 r. z okazji imienin członka Koła SEiRP w Kwidzynie seniora Kazimierza Grzywińskiego koledzy odwiedzili solenizanta w miejscu zamieszkania i wręczyli mu kwiaty i list gratulacyjny podpisany przez koleżanki i kolegów.

więcej
Dzień Kobiet SEiRP Koła w Sopocie

W dniu 6 marca 2015 roku zarząd Koła SEiRP w Sopocie w auli KMP w Sopocie zorganizował po raz pierwszy spotkanie zarządu z koleżankami emerytkami i małżonkami emerytów z okazji zbliżającego dnia kobiet.

więcej
Koło SEiRP Kościerzyna Dzień Kobiet połączony ze spotkaniem integracyjnym członków Koła

W dniu 06 marca 2015 r. o godz. 17.00 w Restauracji GRYF Kościerzyna z corocznym zwyczajem , Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła , emerytów oraz ich współmałżonków pierwsze w tym roku spotkanie integracyjne połączone z Międzynarodowym Dniem Kobiet. 

więcej
Współpraca członków SEiRP Koła w Kwidzynie z okazji 23 rocznicy WOŚP !

Kwidzyńskie Koło SEiRP w dniu 11 stycznia 2015 roku aktywnie włączyło się do zbiórki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przekazując książki i kalendarze do licytacji na stoisku Seniorzy 50+.

więcej
SPOTKANIE SPRAWOZDAWCZE W KOLE SEiRP W SOPOCIE

W dniu 09 kwietnia 2015 roku w domu nauczyciela "Belfer" w Sopocie miejscowe Koło SEiRP zorganizowało doroczne zebranie sprawozdawcze połączone ze spotkaniem integracyjnym. 

więcej
UDANA WYCIECZKA PROMEM n/f SCANDINAVIA DO SZTOKHOLMU

W dniach od 11 do 14 kwietnia 2015r. z inicjatywy ZW SEiRP w Gdańsku a szczególnie wiceprezesa kol. Erwina Bruggemanna zorganizowano wycieczkę integracyjną dla 49 członków i sympatyków Stowarzyszenia promem Polskiej Żeglugi Bałtyckiej S.A. n/f Scandinavia do Nynäshamn oddalonej o 51 km do Sztokholmu. 

więcej
Kolejny wernisaż członka wejherowskiego SEiRP....

W dniu 7 maja 2015 roku o godz. 17-tej w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kosakowie k/Gdyni odbył sie olejny wernisaż ( otwarcie wystawy) malarskiej kol. Tadeusza Trockiego członka Koła SEiRP w Wejherowie.

więcej
JEDNODNIOWA INTEGRACYJNA WYCIECZKA CZŁONKÓW SEiRP KOŁA PUCKIEGO DO SZYMBARKA I OKOLIC .....

W dniu 09 maja 2015 r. Zarząd SEiRP Koła Puckiego pod przewodnictwem jego prezesa kol. Zygmunta Rohda i głównej inicjatorki kol. Gabrieli Bemhke - skarbnik, zorganizowało jednodniową wycieczkę integracyjną do Szymbarka. 

więcej
Wycieczka promem Stena Line do Karlskrony członków Koła w Wejherowie

W dniach 14 i 15 maja br. Zarząd  wejherowskiego Koła  SEiRP zorganizował dla swoich członków wycieczkę promem Stena Line z Gdyni do Karlskrony.

więcej
W dniu 16 maja 2015 na terenie ogrodu działkowego "Leśna Dolina" w Kwidzynie odbyło się integracyjne spotkanie emerytów

W dniu 16 maja 2015 na terenie ogrodu działkowego "Leśna Dolina" w Kwidzynie odbyło się integracyjne spotkanie emerytów z terenu powiatu kwidzyńskiego i zaproszonych gości

więcej
W dniu 15 maja członek naszego Koła SEiRP Władysław Kot ukończył 81 lat.

W dniu 15 maja członek naszego Koła SEiRP Władysław Kot ukończył 81 lat. Od kolegów otrzymał kwiaty wraz z życzeniami. 

więcej
Członkowie gdańskiego Koła SEiRP biesiadowali w Jarosławcu

W dniach od 02.05 do 15.05. 2015 roku 37 osobowa grupa gdańskich emerytów i rencistów członków SEiRP przebywała na turnusie rehabilitacyjnym w Jarosławcu. 

więcej
MIMO CISZY WYBORCZEJ, PIĘKNIE I WESOŁO BEZ POLITYKI SIĘ BAWIONO.

W dniu 23 maja 2015 r. o godz. 16.00 w Sali Bankietowej restauracji " Złota Rybka" znajdującej się w miejscowości Brodnica Dolna, oddalonej około 12 kilometrów od Kartuz spotkali się członkowie SEiRP Koła kartuskiego.

więcej
HUBERT SKRZYPCZAK LAUREATEM STATUETKI "JAKUBA WEJHERA"

W dniu 14 maja 2015 roku radni Wejherowa na sesji podjęli jednogłośnie uchwałę o przyznaniu statuetkę "Jakuba Wejhera" Hubertowi Skrzypczakowi członkowi wejherowskiego Koła SEiRP " Za szczególne zasługi dla Wejherowa." 

więcej
Spotkanie integracyjne na Fermie Strusi w Kniewie k/ Wejherowa.

Tradycyjnie jak co roku, w dniu 20 czerwca 2015 r. z inicjatywy Zarządu SEiRP Koła wejherowskiego a szczególnie prezesa kol. Waldemara Nowoczyna zorganizowano dla ponad 40 członków i ich rodzin spotkanie integracyjne na Fermie Strusi w Kniewie k/ Wejherowa, połączone z pieczeniem na ognisku kiełbasek z okazji XXV-lecia SEiRP

więcej
Spotkanie inaugurujące 25 lecie SEiRP w Toruniu

W dniu 14 czerwca w forcie IV w Toruniu odbył sie PIKNIK 2015 inaugurujący 25 lecie SEiRP zorganizowany przez Kolo w Toruniu. Była również delegacja Koła z Kwidzyna z prezesem Zarządu Koła kol. Tadeuszem Żebrowskim na czele. 

więcej
Wycieczka integracyjna Koła SEiRP Kościerzyna –Biskupin - Gniezno

W dniu 13 czerwca 2015 r. Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła oraz rodzin wycieczkę krajoznawczą do Biskupina i Gniezna .W wycieczce uczestniczyło 39 osób w tym dwie osoby z ZEiRP RP Koło w Kościerzynie .

więcej
SPOTKANIE Z EMERYTOWANYMI POLICJANTAMI Z NIEMIEC

W dniu 19 czerwca 2015 roku w sali konferencyjnej V-go Komisariatu Policji na Przymorzu w Gdańsku gdańscy policjanci gościli grupę ponad 40 emerytowanych funkcjonariuszy zrzeszonych w Związku Zawodowym Policji w Bremie

więcej
Zebranie sprawozdawcze ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni.

W dniu 28.04. 2015 r. o godz. 11.oo w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Sopocie odbyło się pierwsze w tym roku zebranie sprawozdawcze ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni, które prowadził jego prezes kol. Jan Pietruszewski.

więcej
KOLEJNY WERNISAŻ KOL. TADEUSZA TROCKIEGO W WEJHEROWIE

W dniu 26 sierpnia 2015 roku na placu Jakuba Wejhera w Wejherowie członek wejherowskiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych kol. Tadeusz Trocki z okazji XXV -lecia Stowarzyszenia zorganizował wernisaż malarski swoich prac.  

więcej
W odwiedziny u Jubilata ......

W dniu 25.o8. 2015 r prezes SEiRP Koła w Kwidzynie kol. Tadeusz Żebrowski wraz z koleżankami i kolegami członków SEiRP Koła w Kwidzynie odwiedzili Jubilata Pawła Gintera Muchlińskiego , który w tym dniu ukończył 80 lat.

 

więcej
Wycieczka integracyjna Koła SEiRP Kościerzyna do Gdańska

W dniu 05 września 2015 r. Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła oraz rodzin wycieczkę integracyjną do  Gdańska  .W wyprawie uczestniczyło 47 osób .

 

więcej
70-ta Rocznica powstania Szkoły Podstawowej w Cyganach.

W dniu 19.09 z okazji 70 rocznicy Szkoły Podstawowej im Jana Brzechwy w Cyganach odbył się pół maraton, którego współorganizatorem i uczestnikiem był kol. Roman Chmielowski członek SEiRP Koła w Kwidzynie, zaś pomocy udzielali również członkowie Zarządu kol. kol.  Wolfgang Drzymała i prezes Koła kol. Tadeusz Żebrowski. 

więcej
Uroczyste spotkanie integracyjne członków SEiRP Koła Puckiego z okazji XXV lecia powołania Stowarzyszenia

W dniu 09 października 2015 roku z inicjatywy prezydium Koła puckiego a szczególnie jego prezesa kol. Zygmunta Rohde, członkowie Koła wraz z  osobami towarzyszącymi  spotkali się " U Filipa" w Osłoninie by na Sali Bankietowej przy akompaniamencie dwuosobowego zespołu muzycznego "System" z Pucka spędzić  wesoło czas, aby potańczyć, pośpiewać a także powspominać czasy odległe, kiedy było się czynnym funkcjonariuszem.

 

więcej
Członkowie SEiRP Koła gdańskiego w Zakopanem

W dniach od 06 do 20.09. 2015r. 38 członków SEiRP Koła gdańskiego  pod przewodnictwem prezesa Wacława Ziomka przebywała na turnusie  rehabilitacyjnym w  Ośrodku  „Diamont „ w  Zakopanem.. 

więcej
Spotkanie integracyjne Koła SEiRP w Kościerzynie

W dniu 9 października 2015 r. o godz. 17.00, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła - emerytów oraz ich współmałżonków  spotkanie integracyjne w Restauracji „Gryf” w  Kościerzynie. 

więcej
W dniu 18.10.2015r. (niedziela) zmarł długoletni członek SEiRP Koła wejherowskiego kpt. w st, spoczynku Adam Pawelec lat 90

Odszedł kolejny członek Stowarzyszenia …….


W dniu 18.10.2015r. (niedziela) zmarł długoletni członek SEiRP Koła wejherowskiego kpt. w st, spoczynku Adam Pawelec lat 90, były zastępca Komendanta Powiatowego Milic ji Obywatelskiej w Wejherowie. 

więcej
INTEGRACYJNE SPOTKANIE EMERYTÓW WOJ.GDAŃSKIEGO

W dniach 16-18.10.2015r. w ramach obchodów XXV- lecia powołania Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych, Zarząd Wojewódzki w Gdańsku,  zorganizował  spotkanie integracyjne członków Stowarzyszenia wraz z rodzinami w Domu Wczasowym „ZEW MORZA” w Jastrzębiej Górze. W spotkaniu wzięło udział 174 osoby.

 

więcej
Prezes SEiRP Koła w Sopocie u komendanta.....

W dniu 30.10.2015r.z inicjatywy Zarządu Koła SEiRP w Sopocie odbyło się spotkanie Prezesa SEiRP Kola w Sopocie kol. Andrzeja Kurszewskiego z nowo powołanym Komendantem Miejskim Policji w Sopocie insp. Piotrem Bolinem. 

więcej
Zmarł Marian Rydzyk

14.11. 2015r. w wieku 78 lat odszedł na wieczną wartę nasz kolega i przyjaciel płk w st. spocz. Marian Rydzyk, długoletni Prezes Koła w Malborku, Wiceprezes Honorowy Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni.

więcej
Wystawa kol.Tadeusz Trockiego "STĄD  DO CIEKAWEGO ŚWIATA"

W dniu 16 listopada 2015r. w restauracji "Trzy Korony" w Wejherowie odbyła się wystawa malarska członka wejherowskiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych kol. Tadeusza Trockiego pt. "STĄD  DO CIEKAWEGO ŚWIATA" z  okazji 35 rocznicy pracy twórczej.

 

więcej
Spotkanie wigilijne Koła SEiRP Kościerzyna

W dniu 11 grudnia 2015 r. o godz. 17.00  w restauracji Gryf’ w Kościerzynie, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował spotkanie opłatkowe dla członków koła oraz zaproszonych gości

więcej
Wigilijno opłatkowe spotkanie członków SEiRP Koła puckiego

W dniu 21 grudnia 2015r o godz. 11.00 około 41 członków SEiRP puckiego Koła spotkało sie w świetlicy świątecznie wystrojonej Komendy Powiatowej Policji w Pucku, by świętować zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowego 2016 roku. 

więcej
ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNE SPOTKANIE CZŁONKÓW SEiRP W SOPOCIE

W dniu 17 grudnia 2015 roku w Domu Nauczyciela ,,Belfer" w Sopocie miejscowe Koło
SEiRP zorganizowało zebranie połączone ze spotkaniem integracyjno -świątecznym.

więcej
PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE CZŁONKÓW SEiRP KOLA GDAŃSKIEGO

W dniu 16 grudnia 2015r. o godz. 14.00 zgodnie z tradycją zarząd SEiRP Kola gdańskiego zorganizował dla członków w pomieszczeniach przy strzelnicy przy  ul . Jaśkowa Dolina w Gdańsku  wigilejno - opłatkowe spotkanie z okazji zbliżających sie Świąt Bożego Narodzenia i  Nowego 2016 roku. 

więcej
NOWOROCZNE SPOTKANIE CZŁONKÓW SEiRP WEJHEROWSKIEGO KOŁA

Jak co roku w dniu 9 stycznia 2016 o godz.15.00   odbyło się spotkanie Noworoczne członków Stowarzyszenia wraz z rodzinami w restauracji "KREDENS" w Wejherowie

więcej
CZŁONKOWIE STOWARZYSZENIA RÓWNIEŻ WSPIERALI WOŚP....

W dniu 10 stycznia 2016 r emeryci SEiRP z Kola w Kwidzynie wsparli aktywnie i finansowo Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

więcej
Walne Zebranie Członków Koła SEiRP w Kościerzynie


W dniu 12  lutego 2016   r. o godz. 16.00 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie odbyło się Walne Zebranie Członków  Koła SEiRP w Kościerzynie.

więcej
Święto Kobiet w SEiRP Koło Kwidzynie

W dniu 7 marca 2016 roku na tradycyjną kawę z ciastkiem koledzy Koła SEiRP w Kwidzynie z okazji zbliżającego Międzynarodowego Dnia Kobiet zaprosili członkinie Koła.

 

więcej
ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE SEiRP W KOLE GDYŃSKIM

W dniu 11.03. 2016 r. o godz. 11.00 w restauracyjce "Ekspresso" w Gdyni odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze członków Koła SEiRP w Gdyni. 

więcej
Spotkanie integracyjne z Dniem Kobiet

W dniu 11 marca 2016 r. W Restauracji GRYF  Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła , emerytów oraz ich współmałżonków Spotkanie integracyjne połączone z niedawno obchodzonym Dniem Kobiet. 

więcej
ROCZNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE SEiRP KOŁA PUCKIEGO

W dniu 21.03. 2016 r. o godz. 11.00 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Pucku przy kawie, herbacie i ciastkach odbyło się walne sprawozdawcze zebranie SEiRP Koła puckiego. 

więcej
UROCZYSTE ZEBRANIE ZW SEiRP W GDAŃSKU Z/S W GDYNI

W dniu 29 grudnia 2015r o godz. 11.00 w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Sopocie odbyło się ostatnie w tym roku uroczyste zebranie ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni, które prowadził prezes Jan Pietruszewski. 

więcej
Zabranie sprawozdawcze w Kole sopockim

W dniu 17 marca br. zarząd Koła SEiRP w Sopocie zorganizował roczne spotkanie sprawozdawcze za 2015 rok połączone ze spotkaniem integracyjnym które odbyło się w  Domu Nauczyciela " Belfer" w Sopocie.                      

więcej
85- URODZINY KAZIMIERZA BORKOWSKIEGO CZŁONKA SEiRP KOŚCIERZYNA

W dniu 4 kwietnia 2016 r. Prezes Zarządu koła Roman Jereczek, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kościerzynie – nadkom. Tomaszem Radomskim wraz z członkami naszego Koła w osobach: Henryk Brunieckiego i Brunona Raulin udali się do miejscowości Lipusz na uroczyste spotkanie urodzinowe kol. Kazimierza Borkowskiego, który w dniu 1 kwietnia 2016 r. obchodził 85 urodziny. 

więcej
SEiRP KOŁA W WEJHEROWIE W NOWEJ SIEDZIBIE

W dniu 29 kwietnia 2016 r. o godz. 11.00 w nowej siedzibie przy ul. Gdańskiej 100 A,  odbyło się pierwsze uroczyste posiedzenie prezydium Zarządu Koła w Wejherowie.

więcej
Wręczenie medalu XXV lecia

W dniu  13.05. 2016 r. o godz. 12.00 w nowej siedzibie wejherowskiego Koła SEiRP w obecności członków prezydium Zarządu, uroczyście wręczono nadany przez ZW Stowarzyszenia medal XXV lecia najstarszemu członkowi wejherowskiego Stowarzszenia kol. Kazimierzowi Sadowskiemu, 

więcej
85-te urodziny Jana Chlabicz członka Koła SEiRP Kościerzyna

W dniu 4 maja 2016 r. Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie w osobach wiceprezesów Józefa Landowskiego i Wiesława Bączkowskiego oraz Prezesa Honorowego Koła Zygmunta Szymkowicz udali się na uroczyste spotkanie urodzinowe kol. Jana Chlabicz, który w dniu 3 maja 2016 obchodził 85-te urodziny.

więcej
NOWOROCZNE SPOTKANIE CZŁONKÓW SEiRP WEJHEROWSKIEGO KOŁA

Tradycyjnie już jak co rok, w dniu 20 stycznia 2018 roku o godz.15.00 odbyło się spotkanie Świąteczno - Noworoczne 40 członków Stowarzyszenia wraz z rodzinami w restauracji "KREDENS" w Wejherowie, urządzonej świątecznie w stylu retro, co sprzyjało przyjaznej, domowej atmosferze. 

więcej
Poplenerowy wernisaż malarski pt "Inspirowane pamięcią " w Rumi

W dniu 14 maja 2016 r. o godz. 16.00 w Miejskim Domu Kultury, mieszczącym się w dworku  przy ul. Mickiewicza 19 w Rumi odbył się poplenerowy wernisaż malarski 22-óch  malarzy pasjonatów sztuki malarskiej,  skupionych w Stowarzyszeniu "Pasjonat", 

więcej
ZMARŁ STARSZY ASPIRANT W ST. SPOCZ FRANCISZEK STEGART ( 1951 -2018 )

 

W dniu 17 stycznia 2018 r. w wieku 66 lat zmarł nasz kolega st.asp. w stanie

spoczynku Franciszek Stegart.

więcej
CZŁONKOWIE SEiRP KOLA GDAŃSKIEGO W JAROSŁAWCU

W dniach od 30.04. 2016r do 13.05.2016r z inicjatywy Zarządu Kola a szczególnie prezesa kol. Wacława Ziomek  grupa 22 członków SEiRP Koła gdańskiego przebywała na turnusie rehabilitacyjnym w Jarosławcu

więcej
ZMARŁ NADKOM. W ST. SPOCZ MIECZYSŁAW WAWRZYNIAK ( 1949-2018 ) PIERWSZY KOMENTANT REJONOWY POLICJI W KOŚCIERZYNIE

W dniu 06 stycznia 2018 r. w wieku 68 lat zmarł pierwszy Komendant Rejonowy Policji w

Kościerzynie  nadkom. w stanie spoczynku Mieczysław Wawrzyniak 

więcej
POSIEDZENIE PLENARNE ZW W GDAŃSKU Z/S W GDYNI

W dniu 10.05. 2016 r. o godz. 11.00 w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Sopocie obradował Zarząd Wojewódzki SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni, w pełnym składzie. 

więcej
ZMARŁ STARSZY CHRĄŻY W ST. SPOCZ HENRYK BRUNIECKI ( 1935 -2018 )

W dniu 30 stycznia 2018 r. w wieku 82 lat zmarł nasz kolega st.chor. w stanie spoczynku Henryk

Bruniecki.  

więcej
Wycieczka integracyjna Koła SEiRP Kościerzyna do Elbląga

W dniu 14 maja 2016 r. w godzinach rannych grupa 40 osobowa członków Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych Koła w Kościerzynie, wraz z rodzinami udała się na całodniową wycieczkę autokarową do Elbląga oraz na kanał Ostródzko-Elbląski.

 

więcej
85-te urodziny Zygfryda Kropidłowskiego członka Koła SEiRP Kościerzyna

W dniu 3 lutego 2018 r. Prezes Zarządu Koła SEiRP w Kościerzynie Romana Jereczek,

Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kościerzynie podinsp. Tomasz Radomski

oraz kol. Wojciech  Zabrocki udali się na uroczyste spotkanie urodzinowe kol. Zygfryda

Kropidłowskiego, który obchodził  85-te urodziny.

więcej
Członkowie Stowarzyszenia z Kwidzynia na majówce…

W dniu 28.05. 2016r. koleżanki i koledzy z Koła SEiRP w Kwidzynie spotkali się na majówce w gospodarstwie agroturystycznym „ Powile” w Cyganach k/Kwidzynia.

 

więcej
Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Koło SEiRP w Kościerzynie

W dniu 09 lutego 2018 r. o godz. 15.30 w „Sali Seniora” Kościerskiego Domu Kultury odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Koła SEiRP w Kościerzynie.

więcej
Członkowie SEiRP koła w Wejherowie zwiedzali Karlskronę.

W dniach 7-8 czerwca br. 24 członków Koła SEiRP w Wejherowie wraz z prezesem kol. Waldemarem Nowoczynem wypłynęło promem Stena Line do Karlskrony 

więcej
WALNE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE ZEBRANIE ZARZĄDU SEiRP KOŁA W WEJHEROWIE

W dniu 17 lutego 2018 r. o godz. 11.00 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Koła SEiRP w Wejherowie. 

więcej
Piknik integracyjny w forcie IV w Toruniu...

W dniu 12.06.2016 br grupa emerytów z kola SiERP w Kwidzynie wzięła udział w pikniku integracyjnym na terenie zabytkowego fortu IV w Toruniu.

 

więcej
Zmarł st.sierż. w stanie spoczynku Kazimierz Sadowski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, iż w dniu 20 lutego 2018 roku w wieku 93 lat zmarł Nasz kolega

i przyjaciel były kierownik garaży Komendy Miejskiej MO członek wejherowskiego Koła SEiRP

st. sierż. w stanie spoczynku Kazimierz Sadowski.

więcej
Jednodniowa integracyjna wycieczka członków SEiRP Koła puckiego


W dniu 11 czerwca 2016 r .z inicjatywy  Zarządu  Kola SEiRP w Pucku, pod przewodnictwem prezesa kol. Zygmunta Rohda i głównej inicjatorki kol. Gabrieli Behmke - skarbnik, zorganizowano jednodniowe, wyjazdowe  spotkanie integracyjne w Malborku.

więcej
ŚWIĘTO KOBIET I IMIENINY KRYSTYNY W KOLE WEJHEROWSKIEM

W dniu 13 marca 2018 r. o godz. 12.oo w siedzibie Zarządu SEiRP Koła w Wejherowie z inicjatywy Prezesa kol. Waldemara Nowoczyna spotkały się członkinie Koła, by uczcić Święto Kobiet i imieniny Krystyn.

więcej
Wernisaż malarstwa T.Trockiego członka wejherowskiego Koła pt. " Stąd do ciekawego świata II"

W dniu 16 czerwca 2016r w Fabryce Sztuk w Tczewie odbył się wernisaż malarstwa członka naszego koła kol. Tadeusza  Trockiego p.t. "Stąd do ciekawego świata II".  

więcej
"MORSY" WŚRÓD CZŁONKÓW SEiRP KOŁA W WEJHEROWIE

Podczas aktualnie trwającego sezonu morsowania (październik - kwiecień) niektórzy członkowie

Wejherowskiego Koła SEiRP wspólnie z członkami "Wejherowskiego Klubu Morsów" zażywają

dwa razy w tygodniu (sobota i niedzielę) lodowatej kąpieli w pobliskim jez. Dobrym, lub w morzu.

więcej
SPOTKANIE INTEGRACYJNE NA " FERMIE STRUSI" W KNIEWIE K/ WEJHEROWA

Tradycyjnie już, jak co roku, w dniu 25 czerwca 2016 r. z inicjatywy Zarządu SEiRP Koła wejherowskiego a szczególnie prezesa kol. Waldemara Nowoczyna zorganizowano dla ponad 35 członków i ich rodzin spotkanie integracyjne na Fermie Strusi w Kniewie k/ Wejherowa, połączone z pieczeniem na ognisku kiełbasek oraz zawodów strzeleckich  z broni pneumatycznej dla kobiet i mężczyzn pod nazwą "Strusie 2016."

 

więcej
WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE SEiRP KOŁA W SOPOCIE

W dniu 16 marca 2018 roku w Domu Wczasowym " Sopocki Zdrój" w Sopocie odbyło się

Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze SEiRP Koła sopockiego.

więcej
„Sobótki” w Czarlinie - impreza integracyjna Koła SEiRP Kościerzyna

W dniu 25 czerwca 2016 r. po rocznej przerwie w Czarlinie, Zarząd Koła SEiRP Kościerzyna zorganizował integracyjne spotkanie „Sobótki” dla członków Koła oraz ich rodzin. W spotkaniu uczestniczyło 15 osób i trwało w godz. 18.00 – 24.00

więcej
Spotkanie integracyjne z okazji Dnia Kobiet w Kole SEiRP Kościerzyna

 

W dniu 10 marca 2018 r. o godz. 16..00, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla emerytów oraz ich współmałżonków spotkanie integracyjne z okazji Dnia Kobiet w restauracji „Gryf” w Kościerzynie .

więcej
85-te urodziny Zygmunta Murglin członka Koła SEiRP Kościerzyna

W dniu 4 lipca 2016 r. Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie w osobach prezesa Romana Jereczek i członków Koła – Brunona Raulin i Witolda Wendt  udali się  na uroczyste spotkanie   urodzinowe kol. Zygmunta Murglim, który w dniu 2 lipca  2016 obchodził 85-te urodziny

więcej
WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE SEiRP KOŁA W PUCKU

W dniu 15 marca 2018 r. o godz. 11.00 w Sali Konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Pucku odbyło się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Koła SEiRP w Pucku.

więcej
ZEBRANIE ZW SEiRP W GDAŃSKU Z/S W GDYNI

W dniu 30sierpnia 2016 r. o godz. 10.30 w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Sopocie odbyło się zebranie plenarne ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni.

więcej
Wyróżniony odznaką " Za wybitne osiągnięcia dla SEiRP"

W dniu 19 kwietnia 2018r. zgodnie z wcześniejszą umową, członkowie SEiRP Zarządu Koła w Wejherowie odwiedzili w miejscu zamieszkania członka byłego wiceprezesa Koła wejherowskiego kol. Marka Żukowskiego, który na skutek choroby nie może uczestniczyć w działania na rzecz Koła.

więcej
Wycieczka integracyjna Koła SEiRP w Kościerzynie; Gniew – Kwidzyn- Grudziądz .

W dniu 10 września 2016 roku  Zarząd  Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Kościerzynie,  zorganizował druga w tym roku  wycieczkę integracyjno- krajoznawczej trasą warowni krzyżackich na terenie woj. Pomorskiego i kujawsko-pomorskiego   dla członków Koła oraz rodzin . W wycieczce uczestniczyło 46 osób w tym dwie osoby z  Koła Powiatowego ZEiRP RP Kościerzyna 

więcej
WRĘCZENIE ODZNAK "ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIA DLA SEIRP"

W dniu 26 kwietnia 2018 r. o godz. 11.00 korzystając z gościnności I -szego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie mł. insp. Marcina Potrykusa w świetlicy Komendy odbyły się wręczenia odznaczeń dla członków SEiRP Koła w Wejherowie

więcej
ODSZEDŁ NA WIECZĄ SŁUŻBĘ....

W dniu 17 września br. zmarł nagle nasz kolega, członek i V-ce Prezes Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Koło w Sopocie nadkom. w st. spocz. Roman Tabisz - lat 67.

 

więcej
Rowerowy Potop w Szwecji

W dniach 13 i 14 maja 2018 roku, na zaproszenie zarządu SEiRP Koła w Wejherowie a szczególnie jego wiceprezesa kol. Tadeusza Trockiego w masowej imprezie o nazwie "Rowerowy Potop" w Karlskronie - Szwecja organizowany przez Stena Line w Gdyni i AZS Gdańsk udział wzięli członkowie Koła SEiRP z Radziejowa k. Piotrkowa Kujawskiego.

więcej
SPOTKANIE INTEGRACYJNE EMERYTÓW KÓŁ ZW W GDAŃSKU

W dniach 7-9 października 2016 r .jak co roku Zarząd Wojewódzki Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów w Gdańsku zorganizował spotkanie integracyjne emerytów zrzeszonych w Kołach SEiRP ZW Gdańsk w Domu Wczasowym „ZEW MORZA” w Jastrzębiej Górze. W spotkaniu uczestniczyło 171 osób.

 

więcej
w dniu 11.05, 2018 r w wieku 83 lat odszedł na wieczną wartę członek SEiRP Koła w Sopocie kol. Józef Chmieliński.

Z przykrością informuje iż w dniu 11.05, 2018 r w wieku 83 lat odszedł na wieczną wartę członek SEiRP Koła w Sopocie kol. Józef Chmieliński.

Henryk Kaźmierski – rzecznik ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni

więcej
Spotkanie integracyjne Koła SEiRP w Kościerzynie

W dniu 30 września 2016 r. o godz. 17.00, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla emerytów oraz ich współmałżonków  spotkanie integracyjne w Restauracji „Gryf” w  Kościerzynie.  W spotkaniu na zaproszenie naszego Koła uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Kościerzynie mł. insp. Marcin Piotrzkowski .  

 

więcej
Kolejny członek naszego Stowarzyszenia odszedł na wieczną służbę!

29 maja 2018 roku w wieku 81 lat zmarł po długoletniej chorobie zmarł nasz kolega i były naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gdyni podinsp. w stanie. spoczynku Grzegorz Andraszewicz.

więcej
Wernisaż malarski Tadeusza Trockiego

W dniu 13 października 2016r. w Bibliotece Publicznej Gminy  Kosakowo, odbył się

 

wernisaż wystawy malarskiej Tadeusza Trockiego - członka SEiRP Koła w Wejherowie p.t.

 

"Stąd do  ciekawego świata III".

więcej
Ogólnopolski Plener malarski w Świdwinie

W dniach od 7-15 czerwca br. w Świdwinie odbył się Ogólnopolski Plener Malarski zorganizowany przez 21 Bazę Lotnictwa Taktycznego z okazji 100-tnej rocznicy powstania lotnictwa wojskowego. W plenerze tym uczestniczył jako jeden z 16 -tu zaproszonych malarzy, członek naszego Koła SEiRP kol. Tadeusz Trocki.

więcej
80-te urodziny Zygmunta Szymkowicza Honorowego Prezesa Koła SEiRP Kościerzyna

80-te urodziny Zygmunta Szymkowicza Honorowego Prezesa Koła SEiRP Kościerzyna

W dniu 3 października 2016 r. podczas posiedzenia Zarządu Koła SEiRP w Kościerzynie odbyło się uroczyste spotkanie z kol. Zygmuntem Szymkowiczz obchodzącym w dniu 30 września 2016 r. – 80-te urodziny.
 

więcej
WOJEWÓDZKI ZJAZD SPRAWOZDAWCZO - WYBORCZY DELEGATÓW ZW SEiRP W GDAŃSKU Z/S W GDYNI

W dniu 28 czerwca 2018 roku w Hotelu " Maryla " w Sopocie odbył się Wojewódzki Zjazd

Sprawozdawczo - Wyborczy Delegatów ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni.

więcej
Trzecie uroczyste spotkanie integracyjne członków SEiRP Koła Puckiego

W dniu 28 października 2016 r., jak co roku z inicjatywy prezydium zarządu Koła SEiRP w Pucku a szczególnie jego prezesa kol. Zygmunta Rohde i głównej inicjatorki kol. Gabrieli Behmke - skarbnik, członkowie Koła wraz z osobami towarzyszącymi spotkali się ponownie " U Filipa" w Osłoninie,  by znowu na  Sali Bankietowej przy akompaniamencie dwuosobowego zespołu muzycznego "System" z Pucka spędzić wesoło czas, aby potańczyć a także powspominać czasy odległe.

 

więcej
ZEBRANIE ZW SEiRP W GDAŃSKU z/s w GDYNI

W dniu 25 września 2018 r. o godz. 10.30 w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Sopocie odbyło

się zebranie  ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni.

więcej
Urodzinowe Andrzejki w Kole Gdańskim.....

W dniu 19.11.2016 r. członkowie SE i RP koła Gdańsk zorganizowali "Andrzejki" w połączeniu z urodzinami członkini koła kol. Heleny Kels

więcej
WYCIECZKA PROMEM GDAŃSK- NYNASHAMN

 

W dniach 23-25 listopada 2018 r. Zarząd Wojewódzki SEiRP w Gdańsku

zorganizował kolejną w tym roku dla członków Stowarzyszenia oraz ich rodzin

trzydniową wycieczkę integracyjną promem na trasie Gdańsk - Nynäshamn, w

której udział wzięło osób 60.

więcej
Spotkanie „andrzejkowe” Koła SEiRP w Kościerzynie

W dniu 25 listopada 2016 r. w Restauracji Gryf w Kościerzynie, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla emerytów i rencistów oraz ich współmałżonków po raz trzeci w tym roku spotkanie integracyjne. 

więcej
ZMARŁ STARSZY SIERŻANT SZTABOWY W ST. SPOCZ. MARIAN CHABOWSKI (1934-2018)

Z głębokim żalem zawiadamiamy, iż w dniu 27 listopada 2018 roku w wieku 84 lat

zmarł nasz kolega wieloletni członek SEiRP Koła w Gdyni - st. sierż. sztab. w stanie

spoczynku Chabowski Marian.

więcej
ŚWIĄTECZNE OPŁATKOWE SPOTKANIE CZŁONKÓW SEiRP KOŁA GDAŃSKIEGO

 W dniu 15.12. 2016 roku w pomieszczeniach klubu strzeleckiego w Gdańsku odbyło sie świąteczne spotkanie tzw. opłatkowe członków koła gdańskiej organizacji SE i RP. 

więcej
PLENARNE ZEBRANIE ZARZĄDU WOJEWÓDZKIEGO STOWARZYSZENIA EMERYTÓW I RENCISTÓW POLICYJNYCH W GDAŃSKU

W dniu 11.12.2018 roku o godz. 10.30 w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Sopocie odbyło się kolejne w tym roku posiedzenie Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni.

więcej
ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE CZŁONKÓW SEiRP KOŁA PUCKIEGO

W dniu 17.12. 2016 roku w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Pucku odbyło się świąteczno - noworoczne spotkanie członków SEiRP Koła Puckiego. 

więcej
ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE CZŁONKÓW SEiRP W SOPOCIE

W dniu 18 grudnia 2018 roku w Domu Wypoczynkowym Sopocki Zdrój w Sopocie SEiRP Koło

Sopot zorganizowało zebranie połączone ze spotkaniem integracyjno-świątecznym. W spotkaniu

udział wzięli członkowie Koła oraz zaproszeni goście :Komendant Miejski Policji w Sopocie insp.

Piotr Bolin i jego zastępca podins. Michał Biedrawa, ks. kanonik mgr lic. Dariusz Ławik

Proboszcz Parafii Złota Karczma, Prezes ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni kol. Jan

Pietruszewski oraz Wiceprezes ZW SEiRP w Gdańsku kol. Jarosław Fikus.

więcej
SPOTKANIE WIGILIJNO-OPŁATKOWE CZŁONKÓW KOŁA W SOPOCIE

W dniu 16 grudnia 2016 roku w domu wczasowym "Sopocki Zdrój " w Sopocie Zarząd Koła SEiRP w Sopocie zorganizował zebranie dla członków Koła wraz z rodzinami połączone ze spotkaniem świąteczno-opłatkowym.

więcej
NOWOROCZNE SPOTKANIE CZŁONKÓW SEiRP GDAŃSKIEGO KOŁA.

W dniu 10 stycznia 2019 r w restauracji Ołowianka w Gdańsku odbyło się coroczne spotkanie noworoczne członków koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Gdańsku

więcej
Spotkanie wigilijne Zarządu Koła SEiRP w Kościerzynie

W dniu 19 grudnia 2016  r. o godz. 16.00 w Restauracji Gryf Kościerzyna ,  Zarząd kościerskiego Koła SEiRP zorganizował spotkanie wigilijne.  

więcej
SPOTKANIE CZŁONKÓW SEiRP W KARTUZACH

W dniu 04 stycznia 2019 roku w siedzibie KPP w Kartuzach, SEiRP Koło Kartuzy

zorganizowało Walne Zebranie połączone ze spotkaniem noworocznym swoich

członków.

więcej
SEiRP Kościerzyna - podpisanie Porozumienia o współpracy z Komendantem Powiatowym Policji w Kościerzynie

W dniu 07 grudnia 2016 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Kościerzynie podpisano porozumienie o współpracy Koła SEiRP w Kościerzynie z insp. Marcinem Piotrzkowskim – Komendantem Powiatowym Policji w Kościerzynie. Koło SEiRP Kościerzyna reprezentował - Prezes Roman Jereczek i wiceprezes Józef  Landowski. 

 

więcej
Noworoczne spotkanie członków SEiRP Koła w Wejherowie

Tradycyjnie, jak co roku w stylowej restauracji " KREDENS" w Wejherowie w dniu 12

stycznia 2019 r., inicjatywy Zarządu Koła zorganizowane zostało spotkanie noworoczne członków

SEiRP Koła w  Wejherowie.

więcej
UROCZYSTE ZEBRANIE ZW SEiRP W GDAŃSKU Z/S W GDYNI

W dniu 29 grudnia 2016 r.  w  Komendzie Miejskiej Policji w Sopocie odbyło się ostatnie w tym roku zebranie ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni, które prowadził prezes Jan Pietruszewski. Udział wzięli zaproszeni goście, dr inż. Henryk Majewski - były Minister Spraw Wewnętrznych w rządzie Jan Krzysztofa Bieleckiego, prałat ks. dr Bogusław Głodowski - kapelan KWP Gdańsk, Komendant Miejski Policji w Sopocie insp. Piotr Bolin ora I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Sopocie podinsp. Michał Biedrawa. 

więcej
Pożegnanie Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni inspektora R. Leksyckiego

W dniu 26.02.2018 roku delegacja SEiRP Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Gdańsku z siedzibą w Gdyni oraz z Zarządu Koła SEiRP w Gdyni w składzie Jan Pietruszewski - Prezes ZW, Jarosław Fikus - W-ce Prezes ZW oraz Małgorzata Górska - Prezes Zarządu Koła w Gdyni, podczas uroczystości związanych z pożegnaniem odchodzącego na zasłużoną emeryturę, Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni inspektora Roberta Leksyckiego, w imieniu emerytów i rencistów policyjnych województwa pomorskiego, złożyli na ręce Pana Komendanta podziękowania za okres wieloletniej współpracy.

więcej
NOWOROCZNE SPOTKANIE CZŁONKÓW SEiRP WEJHEROWSKIEGO KOŁA  

W dniu 7 stycznia 2017 r.  o godz.14.00   odbyło się spotkanie Noworoczne członków Stowarzyszenia wraz z rodzinami w zaprzyjaźnionej restauracji "KREDENS" w Wejherowie.

więcej
ZEBRANIE ROCZNE  KOŁA SEiRP W WEJHEROWIE

 

W dniu 16 marca 2019 r. w siedzibie KPP Wejherowo  odbyło się walne zebranie

sprawozdawcze Koła SEiRP w Wejherowie.

więcej
Koło SEiRP w Kwidzynie kolejny raz wspierało WOŚP

W dniu 15 stycznia 20117 roku kolejny juz raz członkowie, Koła SEiRP w Kwidzynie wsparli WOŚP 

więcej
Walne Zebranie Członków Koła SEiRP w Kościerzynie

W dniu 08.02.2019 r w Kościerskim Domu Kultury w Kościerzynie odbyło się Walne Zebranie Członków Koła SEiRP w Kościerzynie.

więcej
Walne Zebranie Członków Koła SEiRP w Kościerzynie

W dniu 10  lutego 2017   r. o godz. 16.00 w świetlicy Kościerskiego Domu Kultury  w Kościerzynie odbyło się Walne Zebranie Członków  Koła SEiRP w Kościerzynie

więcej
ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE SEiRP KOŁA W GDYNI

W dniu 28 marca 2019 r. w budynku Morskiego Instytutu Rybackiego w Gdyni

odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Koła SEiRP w Gdyni.

więcej
Walne Zebranie Członków Koła SEiRP w Pucku

W dniu 04 marca 2017 r. o godz. 11.00 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Pucku odbyło się Walne Zebranie Członków Koła SEiRP w Pucku. W zebraniu uczestniczyło 37 członków Koła oraz zaproszeni goście. 

więcej
WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE SEiRP KOŁA W GDAŃSKU

W dniu 11 kwietnia 2019 r. w pomieszczeniach Gdańskiego Centrum Strzeleckiego

w Gdańsku przy ul. Jaśkowa Dolina 114, odbyło się Walne Zebranie

Sprawozdawcze Koła SEiRP w Gdańsku.

więcej
Uroczysty dzień Kobiet w SEiRP Kole gdańskim

W dniach 08 i 09.03. 2017 roku odbyły się z inicjatywy prezesa Zarządu SEiRP Kola gdańskiego kol. Wacława Ziomek dwie imprezy z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

więcej
WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE SEiRP KOŁA W SOPOCIE

W dniu 12 kwietnia 2019 r. w Domu Wypoczynkowym Sopocki Zdrój w Sopocie, odbyło się

Walne Zebranie Sprawozdawcze SEiRP Koła Sopot.

więcej
"Stąd do ciekawego świata"

W dniu 16 marca 2017 roku w Miejskim Domu Kultury w Rumi odbył się kolejny wernisaż wystawy malarstwa członka SEiRP Koła wejherowskiego kol. Tadeusza Trockiego pt. "Stąd do ciekawego świata".

więcej
Spóźnione, ale wręczone....

W dniu 16 kwietnia 2019 r prezydium Zarządu SEiRP Koła w Wejherowie w osobach prezesa kol. Waldemara Nowoczyna i wiceprezesa kol. Tadeusza Trockiego zgodnie z wcześniejszym ustaleniem udali się do 90 letniego jubilata kol. Feliksa Lange zamieszkałego w Osieku gm. Linia, powiatu wejherowskiego by wręczyć upominki Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku oraz ZW SEiRP z okazji osiągniętego wieku.

więcej
Roczne zebranie sprawozdawcze w SEiRP Koła w Sopocie

W dniu 17 marca 2017 roku w Ośrodku Wczasowym "Sopocki Zdrój" w Sopocie przy ul. Bitwy

pod Płowcami 61, Koło SEiRP w Sopocie zorganizowało roczne zebranie sprawozdawcze

połączone ze spotkaniem integracyjnym.

więcej
„100 DRZEW NA 100 LECIE POLSKIEJ POLICJI”

W dniu 25 kwietnia br. przedstawiciele Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w osobach Prezes Zarządu – Jan Pietruszewski oraz Wiceprezes Zarządu Jarosław Fikus na zaproszenie Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie Pani insp. Beaty Perzyńskiej oraz Nadleśniczego Nadleśnictwa w Wejherowie Jacka Szulc, wzięli udział w akcji sadzeniu lasu. Przedmiotowa akcja, połączona była z akcją Nadleśnictwa pod hasłem „1000 drzew na minutę”

więcej
Dzień Kobiet w Kole SEiRP Kościerzyna

W dniu 10 marca 2017 r. o godz. 17.00, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla emerytów oraz ich współmałżonków spotkanie integracyjne połączone z Dniem Kobiet w kawiarni „Kościerzanka” w Kościerzynie. W spotkaniu na zaproszenie naszego Koła uczestniczył Prezes Koła ZEiRP RP w Kościerzynie kol. Wacław Potrykus wraz z małżonką. 

więcej
Spotkanie integracyjne Koła SEiRP w Kościerzynie

W dniu 6 kwietnia 2019 r. w Restauracji „ Gryf” w Kościerzynie, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła, emerytów oraz ich współmałżonków spotkanie integracyjne.

więcej
Kolejna wyprawa członków wejherowskiego Koła promem do Szwecji.

30 marca br. kolejny raz członkowie wejherowskiego Koła SEiRP uczestniczyli wraz z rodzinami

w wycieczce po Karlskronie w Szwecji.

więcej
Spotkanie integracyjne SEiRP Koła Kwidzyn.

W dniu 11 maja 2019 r. w gospodarstwie agroturystycznym „Powiśle” k/ Kwidzyna w Cyganach odbyło się spotkanie integracyjne członków SEiRP, IPA oraz NSZZ Policjantów KPP Kwidzyn.

więcej
Zebranie Sprawozdawcze członków SEiRP Koła gdańskiego

W dniu 23.03.2017r. w lokalu Hacjenda w Gdańsku odbyło się zebranie sprawozdawcze

podsumowujące działalność członków SEiRP Koła gdańskiego w 2016 roku, w którym udział

wzięło 131 członków.

więcej
OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI w KPP WEJHEROWO

 

W dniu 30.07.2019 roku o godz. 11:00 w Wejherowskim Centrum Kultury przedstawiciele

SEiRP Zarządu Oddziału Wojewódzkiego w Gdańsku z/s w Gdyni, oraz SEiRP Koła w

Wejherowie wzięli udział w obchodach Święta Policji KPP w Wejherowie podczas których

świętowano przypadającą 24 lipca - setną rocznicę powołania Policji Państwowej przez

Sejm II Rzeczypospolitej.

więcej
KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W GDAŃSKU PONOWNIE WŚRÓD SENIORÓW.........

W świątecznej atmosferze w dniu 7 grudnia 2016 roku od godz. 11.00 w Hotelu Maryla w Sopocie przy ul. Sępia 2, z inicjatywy Zarządu Wojewódzkiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Gdańsku z/s w Gdyni, pod patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Jarosława Rzymkowskiego, odbyło się już piąte z kolei spotkanie świąteczno - opłatkowe z seniorami policyjnymi województwa pomorskiego, którzy w bieżącym roku ukończyli 75, 80, 85, 90 lat.

 

więcej
Wyjazd do Teatru Muzycznego w Gdyni na sztukę „Notre Dame de Paris”

W dniu 7 kwietnia 2017 r. - 16 osobowa grupa członków i ich rodzin z Koła SEiRP w

Kościerzynie udała się do Teatru Muzycznego w Gdyni na sztukę Notre Dame de Paris ,

musical oparty na podstawie powieści Victora Hugo. 

więcej
MSZA ODPUSTOWA W ŚWIĘTO PATRONKI KAPLICY POLICYJNEJ W GDAŃSKU

W dniu 25.08.2019 roku, w 29 rocznicę powstania Kaplicy Policyjnej

odbyła się o godz. 10.00 w Oddziale Prewencji Policji w Gdańsku -

Złotej Karczmie uroczysta Msza Św. Odpustowa w Święto Patronki

Kaplicy Policyjnej - Matki Boskiej Częstochowskiej Królowej Polski, w

której zgodnie z ceremoniałem uczestniczyli policjanci garnizonu 

pomorskiego, oraz zaproszeni goście – m.in. przedstawiciele Rodzin

Katyńskich, emeryci i renciści policyjni oraz przedstawiciele

współpracujących służb mundurowych.

więcej
Członkowie SEiRP gdańskiego Koła na turnusie rekreacyjnym w Kołobrzegu

W dniach 12-26.04.2017r. grupa 29 członków SEiRP Koła gdańskiego przebywało na turnusie w

Ośrodku Rehabilitacyjnym "Amber" w Kołobrzegu. 

więcej
SPOTKANIE INTEGRACYJNE KOŁA SEiRP w KOŚCIERZYNIE

W dniu 4 października 2019 r. o godz. 17.00, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie

zorganizował dla emerytów i rencistów policyjnych oraz członków Koła SEiRP

w Kościerzynie spotkanie integracyjne w Restauracji „Gryf”

więcej
Uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej na Posterunku Policji w Karsinie

W dniu 2 maja 2017 r. Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie uczestniczył w uroczystym

odsłonięciu  tablicy upamiętniającej zamordowanego przez NKWD wiosną 1940 r. i

pochowanego na  Cmentarzu Wojennym w Miednoje - ostatniego Komendanta Policji

Państwowej na Posterunku  w Karsinie- przodownika  Józefa Saneckiego .

więcej
„100 DĘBÓW NA 100 LECIE POWOŁANIA POLICJI PAŃSTWOWEJ”

Dla upamiętnienia 100 rocznicy powołania Policji Państwowej funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni wspólnie z NSZZ Policjantów oraz członkami Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych Koła w Gdyni, w porozumieniu z Nadleśnictwem Gdańsk z siedzibą w Gdyni, dokonali w dniu 18 października nasadzenia sto dębów na terenie Leśnego Ogrodu Botanicznego „Marszewo” w Gdyni. Posadzone dęby będą upamiętniać każdy rok od powstania Policji Państwowej.

więcej
ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE ZA ROK 2016 ZARZĄDU WOJEWÓDZKIEGO STOWARZYSZENIA EMERYTÓW I RENCISTÓW POLICYJNYCH W GDAŃSKU

W dniu 16 maja 2017 roku w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Sopocie odbyło się zebranie sprawozdawcze za rok 2016 Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni,

więcej
JESIENNE INTEGRACYJNE SPOTKANIE EMERYTÓW WOJ.POMORSKIEGO 2019

JESIENNE INTEGRACYJNE SPOTKANIE EMERYTÓW WOJ.POMORSKIEGO 2019

W przepięknym ośrodku „Zew Morza” w Jastrzębiej Górze, w dniach 15-

17.11.2019r. odbyło się  kolejne spotkanie integracyjne członków Stowarzyszenia

Emerytów i Rencistów Policyjnych Województwa Pomorskiego wraz z rodzinami

więcej
Wycieczka integracyjna do Lichenia

W dniu 13 maja 2017 r. Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła oraz ich rodzin wycieczkę integracyjno-krajoznawczą do Lichenia woj. wielkopolskie. W wycieczce uczestniczyło 36 osób.

więcej
Spotkanie świąteczno-noworoczne Koła SEiRP w Kościerzynie

W dniu 14 grudnia 2019 r. o godz. 16.00 w Czarlinie, Zarząd Koła SEiRP w

Kościerzynie zorganizował spotkanie świąteczno-noworoczne dla członków

Koła.  W spotkaniu uczestniczyło 15 osób .

więcej
Integracyjne spotkanie w Cyganach członków SEiRP Koła w Kwidzynie

Również w Cyganach kolo SEiRP w Kwidzynie w dniu 27.05.2017 zorganizowało integracyjne

spotkanie dla emerytów i ich rodzin.

więcej
Zmarł Zygfryd Kropidłowski ( 1933-2019 ) Wieloletni członek Koła SEiRP w Kościerzynie

W dniu 7 grudnia 2019 roku zmarł w wieku 86 lat Zygfryd Kropidłowski

wieloletni  członek Koła SEiRP w Kościerzynie

więcej
Ostatnie w sezonie letnim spotkanie członków SEiRP Koła w Wejherowie

W dniu 27 czerwca 2017 roku o godz. 12.00 w siedzibie Koła SEiRP w Wejherowie odbyło się spotkanie prezesa Koła Waldemara Nowoczyna i członków Stowarzyszenia z zaproszonymi gośćmi: insp. Beata Perzyńska - Komendant Powiatowy Policji w Wejherowie i I Zastępca Komendanta podinsp. Marcin Potrykus.

więcej
POSIEDZENIE ZARZĄDU WOJEWÓDZKIEGO STOWARZYSZENIA EMERYTÓW I RENCISTÓW POLICYJNYCH W GDAŃSKU

W dniu 17.12.2019 roku o godz. 10.15 w Komendzie Miejskiej Policji w Sopocie odbyło posiedzenie Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni połączone z spotkanie opłatkowym.

więcej
„ Kaszubskie Sobótki” w Czarlinie – spotkanie integracyjna Koła SEiRP Kościerzyna

W dniu 23 czerwca 2017 r. w wigilię św. Jana w Czarlinie, Zarząd Koła SEiRP

Kościerzynie zorganizował integracyjne spotkanie „ Kaszubskie Sobótki” dla

członków Koła oraz ich rodzin. W spotkaniu uczestniczyło 15 osób i trwało w

godz. 18.00 – 24.00

więcej
ZEBRANIE CZŁONKÓW KOŁA SEiRP W SOPOCIE POŁĄCZONE Z SPOTKANIEM OPŁATKOWYM

W dniu 19 grudnia 2018 roku, tradycyjnie w Domu Wypoczynkowym

Sopocki Zdrój Sopocie, SEiRP Koło Sopot zorganizowało zebranie

połączone ze spotkaniem opłatkowym.

więcej
Zmarł Kazimierz Borkowski wieloletni członek Koła SEiRP w Kościerzynie

W dniu 15 czerwca 2017 r. zmarł w wieku 86 lat starszy sierżant sztabowy w stanie spoczynku

Kazimierz Borkowski

więcej
Noworoczne spotkanie członków SEiRP Koła w Wejherowi

Tradycyjnie, jak co roku, w stylowej restauracji " KREDENS" w Wejherowie w dniu 12 stycznia

2020 r z inicjatywy Zarządu Koła zorganizowane zostało spotkanie noworoczne

członków SEiRP Koła w Wejherowie.

więcej
Spotkanie integracyjne członków Koła SEiRP w Kościerzynie połączone z festynem wiejskim w Czarlinie

W dniu 15 lipca 2017 r. w Czarlinie w ramach festynu wiejskiego, Zarząd Koła SEiRP

Kościerzynie  zorganizował spotkanie integracyjne dla członków Koła oraz ich rodzin.

W spotkaniu uczestniczyło 18  osób z naszego Koła  

więcej
REJS KARNAWAŁOWY PROMEM GDAŃSK- NYNASHAMN

W dniach 30 stycznia - 1 Lutego 2020 r. Zarząd Wojewódzki SEiRP w Gdańsku zorganizował dla członków Stowarzyszenia oraz ich rodzin trzydniową rejs karnawałowy promem na trasie Gdańsk – Nynäshamn. Miasto Nynäshamn i port położone są wśród jezior, morskich zatok i lasów na południowym skraju wspaniałego Archipelagu Sztokholmskiego liczącego 24 tysiące wysp.

więcej
Obchody Święta Policji w Kościerzynie

W dniu 24 lipca 2017 roku  10 osobowa  grupa członków Koła SEiRP w Kościerzynie uczestniczyła w obchodach Święta Policji zorganizowanego prze Komendę Powiatową Policji w Kościerzynie. 

więcej
Zebranie Sprawozdawcze Koła SEiRP w Kościerzynie

W dniu 28 lutego 2020r. o godz. 15.30 w świetlicy seniora Kościerskiego Domu

Kultury i w Kościerzynie odbyło się Zebranie Sprawozdawcze Koła SEiRP w

Kościerzynie.

więcej
Wycieczka integracyjna Koła SEiRP w Kościerzynie do Bydgoszczy

W dniu 09 września 2017 r. Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów

Policyjnych w Kościerzynie zorganizował w tym roku po raz drugi dla członków Koła

oraz rodzin wycieczkę integracyjną tym razem do Bydgoszczy.W integracyjnej wyprawie

uczestniczyło 20 osób.

więcej
ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE SEiRP KOŁA W GDYNI

W dniu 10 marca 2020 r. w restauracji Morskiego Instytutu

Rybackiego przy ul. Kołłątaja 1 w Gdyni przeprowadzono Zebranie

Sprawozdawcze  Koła SEiRP w Gdyni.

więcej
Spotkanie integracyjne członków i współmałżonków Koła SEiRP w Kościerzynie

W dniu 7 października 2017 r. o godz. 17.00, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła oraz ich współmałżonków spotkanie integracyjne w Restauracji” Kościerzanka” w Kościerzynie .

więcej
Koło SEiRP w Kościerzynie – II spływ kajakowy szlakiem „Pięciu rzek”

Koło SEiRP w Kościerzynie – II spływ kajakowy szlakiem „Pięciu rzek”

W dniu 2 sierpnia 2020 r. w ramach integracji środowiska emeryckiego SEiRP w Kościerzynie i mieszkańców sołectwa Czarlina z inicjatywy wiceprezesa Koła odbył się II Spływ kajakowy tym razem szlakiem „Pięciu rzek” na odcinku Korne – Czarlina długości około 24 km .

więcej
"O SZYBY DESZCZ DZWONI, DESZCZ DZWONI JESIENNY....

W dniach 15-29 września 2017 roku 33 emerytów członków SEiRP Koła Gdańskiego, Sztumskiego,

Malborskiego a także Słupskiego uczestniczyło w wycieczce do Krynicy gdzie w Centrum

Rehabilitacyjnym "Damis" grupa się zatrzymała by oprócz zabiegów biologicznej odnowy

uczestniczyć w wycieczkach zorganizowanych przez Ośrodek.

więcej
Spotkanie integracyjne emerytów i rencistów policyjnych w Kościerzynie

W dniu 12 września 2020 r. w Restauracji GRYF w Kościerzynie, Zarząd Koła SEiRP Kościerzyna zorganizował spotkanie integracyjne emerytów i rencistów policyjnych wraz z współmałżonkami.

więcej
Zmarł nasz kolega członek SEiRP Koła gdańskiego i były jego prezes mjr w st. spocz.Józef Zacharyasz.

 

Z nieukrywanym smutkiem informuję, że 06.12 o godz. 10 po ciężkiej

chorobie w wieku 79 lat zmarł nasz kolega członek SEiRP Koła gdańskiego i

były jego prezes mjr w st. spocz.Józef Zacharyasz

więcej
W dniu 30. 09. 2020 r. zmarł nadkomisarz w st. spoczynku ŻUKOWSKI MAREK

W dniu 30. 09. 2020 r. zmarł  nadkomisarz  w st. spoczynku ŻUKOWSKI MAREK –  lat 72, po długiej i ciężkiej chorobie.

więcej
Spotkanie wigilijne Zarządu Koła SEiRP w Kościerzynie

W dniu 15 grudnia 2017 r. o godz. 16.00 w restauracji na terenie miasta Kościerzyna , Zarząd Koła

SEiRP w Kościerzynie zorganizował spotkanie wigilijne w którym uczestniczyli członkowie Koła

oraz  Prezes Koła Powiatowego ZEiRP RP w Kościerzynie kol. Wacława Potrykus wraz małżonką

, ogółem w  wigilii uczestniczyło 20 osób.

więcej
W dniu 22 października 2020 roku po ciężkiej chorobie zmarł nasz kolega Mirosław Odyniecki, członek wejherowskiego klubu SEiRP

W dniu 22 października 2020 roku po ciężkiej chorobie zmarł nasz kolega  Mirosław Odyniecki, członek wejherowskiego klubu SEiRP .

Cześc jego pamięci

więcej
Wigilijno-świąteczne spotkanie członków SEiRP Koła w Sopocie

W dniu 15 grudnia 2017 roku w Domu Wczasowym ,,Sopocki Zdrój" w Sopocie przy ul.Bitwy

pod Płowcami 61, Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Sopo

cie zorganizował dla członków Koła i ich rodzin spotkanie świąteczno-opłatkowe. 

więcej
ZMARŁ STARSZY SIERŻANT W ST. SPOCZ WITOLD WENT ( 1950 -2021 )

W dniu 25 kwietnia 2021 r. w wieku 70 lat zmarł nasz kolega - członek Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Kościerzynie - st.sierż. w stanie spoczynku Witold Went .

 

                                                       

więcej
Wigilijno - świąteczne spotkanie członków SEiRP Koła gdańskiego

W dniu 15 i 21.12. 2017 odbyło się spotkanie Wigilijno - Świąteczno członków SEiRP koła Gdańsk

. Brało udział 160 członków oraz zaproszeni goście w tym obecny i były komendant miejski Policji

w Gdańsku, ks kapelan KWP w Gdańsku, prezes ZW SEiRP w Gdańsku, prezesi zarządów

Stowarzyszenia UOP i Straży Granicznej.

więcej
SPOTKANIE INTEGRACYJNE EMERYTÓW I RENCISTÓW POLICYJNYCH W KOŚCIERZYNIE

W dniu 12 czerwca 2021 r. o godz. 17.00 w restauracji GRYF w Kościerzynie, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla emerytów i rencistów policyjnych z ich współmałżonkami spotkanie integracyjne. W spotkaniu na zaproszenie naszego Koła uczestniczyli przedstawiciele Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Gdańsku w osobach – Prezes Jan Pietruszewski z współmałżonką oraz Wiceprezes Koła ZEiRP RP w Kościerzynie kol. Wiesław Kiedrowicz .

więcej
Zmarł st. sierż. w stanie spoczynku MIROSŁAW SABISZ ( 1960-2021 ) członek Koła SEiRP w Kościerzynie

W dniu 13 czerwca 2021 roku w wieku 61 lat zmarł Mirosław Sabisz wieloletni członek Koła SEiRP w Kościerzynie .

więcej
ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE KOŁA SEiRP w KOŚCIERZYNIE

W dniu 18.06.2021 r. w Sali Seniora Kościerskiego Domu Kultury w Kościerzynie przy ul. Długiej odbyło się Zebranie Koła SEiRP w Kościerzynie.

więcej
SPOTKANIE JUBILATÓW SEiRP KOŁA W GDYNI

W dniu 08.06.2021 roku w siedzibie Koła SEiRP w Gdyni odbyło się uroczyste spotkanie z

członkami koła którzy obchodzili swój jubileusz. Zaproszonym Jubilatom przekazano

życzenia, z okazji ukończenia -75, -80 i 85 lat.

więcej
"SOBÓTKI" SPOTKANIE INTEGRACYJNE CZŁONKÓW KOŁA SEiRP w KOŚCIERZYNIE.

W dniu 26 czerwca 2020 r. jak co roku tradycyjnie w Czarlinie odbyło się spotkanie integracyjne „Sobótki” dla członków Koła SEiRP w Kościerzynie oraz współmałżonków .

więcej
90 - LECIE URODZIN CZŁONKA KOŁA SEiRP KOŚCIERZYNA - ZYGMUNTA MURGLIN

W dniu 1 lipca 2021 r. Prezes Koła Roman Jereczek, Wiceprezes Józef Landowski

oraz nadkom. Adam Bork Komendant Powiatowy Policji w Kościerzynie odwiedzili

członka Koła SEiRP w Kościerzynie – Zygmunta Murglin który obchodził swoje 90-te

urodziny.

więcej
Zmarł mjr. w stanie spoczynku BOGDAN SZELĄGOWSKI członek Koła SEiRP w Sopocie

W dniu 24 lipca 2021 na Cmentarzu w Pruszczu Gdańskim z udziałem asysty honorowej KWP Gdańsk pożegnaliśmy ś+p Bogdana Szelągowskiego lat 80, który po długich cierpieniach odszedł na wieczną służbę.

więcej
III RODZINNY SPŁYW KAJAKOWY RZEKĄ WIERZYCĄ

W dniu 1 sierpnia 2021 r. z inicjatywy kol. Józefa Landowskiego wiceprezesa Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizowano po raz trzeci, spływ kajakowy na odcinku z Kościerzyny do Nowej Kiszewy, rzeką Wierzycą.

więcej
SPOTKANIE INTEGRACYJNE KOŁA SEiRP w KOŚCIERZYNIE

W dniu 04 września 2021 r. o godz. 17.00 w Restauracji „Gryf”, Zarząd Koła SEiRP w

Kościerzynie zorganizował dla emerytów i rencistów policyjnych oraz

współmałżonków spotkanie integracyjne.

więcej
POSIEDZENIE ZARZĄDU ODDZIAŁU WOJEWÓDZKIEGO STOWARZYSZENIA EMERYTÓW I RENCISTÓW POLICYJNYCH W GDAŃSKU

W dniu 7 września 2021 r. o godz. 10.00 w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w

Sopocie po ponad rocznej przerwie związanej z pandemią Covid 19, odbyło się

posiedzenie sprawozdawcze Zarządu Oddzi