Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Archiwum    /     Spotkania integracyjne kół w Człuchowie i Miastku.    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Spotkania integracyjne kół w Człuchowie i Miastku.
W dniu 20 listopada 2015 roku w restauracji MAXIMA w Miastku odbyło się zebranie członków Koła nr 8 SEiRP w Miastku połączone z spotkaniem integracyjnym. Na zebraniu omówiono sprawy bieżące Koła oraz perspektywy na przyszłość. W spotkaniu wziął udział Komendant Komisariatu Policji w Miastku kom. Mariusz Grabowski. Ze strony stowarzyszenia spotkanie swoją obecnością zaszczycili koledzy: Leszek Orkisz i Franciszek Makles, którzy poinformowali zebranych o pracy Zarządu Okręgowego, wręczyli koledze Sylwestrowi Skonieczce Medal XXV lat  Stowarzyszenia a także utrwalili  zebranie na licznych zdjęciach. Jak widać obecność członków była niemal stuprocentowa.
 
Prezes Koła nr 8
w Miasrku
Czesław Mazella
 
W dniu 20 listopada 2015 roku w restauracji "Hubertus" w Człuchowie odbyło się spotkanie kulturalno-integracyjne członków Koła SEiRP wraz z współmałżonkami. W spotkaniu uczestniczyli: Prezes Z.O. Leszek Orkisz oraz V-ce Prezes Franciszek Makles. Podczas spotkania kol. Zbigniew Słowiński został uhonorowany  Medalem XXV-Lecia Stowarzyszenia  za zasługi w działalności SEiRP.
Kolegom: Krzysztofowi Kolterowi i Grzegorzowi Zielińskiemu wręczono legitymacje członkowski, którzy ostatnio wstąpili do Stowarzyszenia.
Aktualnie Koło SEiRP w Człuchowie liczy 37 członków.Spotkanie przy muzyce i rozmowach trwało od 16-24.
 
Prezes Koła Tadeusz Szostak.

 

 

Zdjęcia z obydwu imprez w zakładce "Galeria".

Wręczanie Medalu Okolicznościowego
Wręczanie Medalu Okolicznościowego
Miastko
 
  Wręczanie Medalu okolicznościowego
Wręczanie Medalu okolicznościowego
Człuchów
 
 
Wręczanie legitymacji
Wręczanie legitymacji
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET