Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 59-8480412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Region Gdański

W tym miejscu publikujemy, do czasu utworzenia przez Z.W. w Gdańsku własnej strony,  materiały przesłane przez rzecznika Z.W. w Gdańsku.

 
ARCHIWUM

Archimum materiałów nadesłanych do publikacji w latach ubiegłych.

więcej
ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE KOŁA SEiRP w KOŚCIERZYNIE

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE KOŁA SEiRP w KOŚCIERZYNIE

                          Oraz spotkanie integracyjne członków Koła.

 

W dniu 8 kwietnia 2022 r. o godz. 15.00 w „Sali Seniora” Kościerskiego Domu Kultury odbyło się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Koła SEiRP w Kościerzynie.

więcej
POGRZEB BOGDAN JANKOWIAK

Zarząd Gdańskiego Koła, ze smutkiem i żalem zawiadamia, że zmarł ich wieloletni członek

oraz kolega i przyjaciel BOGDAN JANKOWIAK.

więcej
ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE KOŁA SEiRP w SOPOCIE

W dniu 07 czerwca br w domu wczasowym ,,Sopocki Zdrój" w Sopocie przy ul. bitwy pod Płowcami 61 Zarząd Koła SEiRP w Sopocie zorganizował zebranie sprawozdawczo-wyborcze za okres kadencji 2018-2022.

więcej
Koło SEiRP Kościerzyna - rodzinne wycieczki rowerowe na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego

W dniach 22 maja oraz 19 czerwca 2022 r. Koło SEiRP w Kościerzynie zorganizowało dwie rodzinne wycieczki rowerowe w ramach aktywności fizycznej i wspólnej integracji.

więcej
Spotkanie integracyjne członków Koła SEiRP Kościerzyna - „Sobótki 2022”

W dniu 25 czerwca 2022 tradycyjnie jak co roku Koło SEiRP w Kościerzynie

zorganizowało spotkanie integracyjne „Sobótki 2022 ” w Czarlinie dla członków Koła oraz ich rodzin.

więcej
Pogrzeb członka Koła SEiRP w Sopocie, Tadeusza Łukasiuk

W dniu 20 lipca 2022 roku na cmentarzu komunalnym w Sopocie odbył się pogrzeb zmarłego w dniu 14.07.2022 roku, podinsp. w st. spoczynku Tadeusza ŁUKASIUKA lat 83.

więcej
Pogrzeb członka Koła SEiRP w Sopocie, Pawła Wery

W dniu 20 lipca 2022 roku na cmentarzu parafialnym w Wejherowie - Śmiechowie odbył się pogrzeb byłego długoletniego funkcjonariusza Policji dawnej KMMO w Sopocie st. sierż. sztab. w st. spoczynku Pawła WERY lat 90 zmarłego w dniu 17.07.br.

więcej
W dniu 8 września 2022, w wieku 79 lat, zmarł Tadeusz ŻEBROWSKI

Z ogromną przykrością w imieniu Zarządu Wojewódzkiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Gdańsku z/s w Gdyni, informujemy, że w dniu 8 września 2022, w wieku 79 lat, zmarł   Tadeusz ŻEBROWSKI

więcej
IV Rodzinny Spływ Kajakowy rzeką Wdą

W dniu 24 lipca 2022 r. po raz czwarty w ramach integracji oraz aktywnego wypoczynku zorganizowano dla emerytów z rodzinami oraz mieszkańców sołectwa Czarlina spływ kajakowy na odcinku z Lipusza do Czarliny rzeką Wdą.

więcej
SPOTKANIE INTEGRACYJNE KOŁA SEiRP w KOŚCIERZYNIE

W dniu 23 września 2022 r. w Kościerzynie w Restauracji „Gryf” odbyło się po raz drugi w tym roku spotkanie integracyjne emerytów i rencistów policyjnych powiatu kościerskiego. Organizatorem spotkania był Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie.

więcej
Pogrzeb kom. w st. spoczynku Tadeusz Montowtt - lat 80

Informuję, że w dniu 07 października br na cmentarzu komunalnym w Sopocie odbył się poprzedzony mszą św. w miejscowym kościele pogrzeb zmarłego w dniu 04.10.br długoletniego funkcjonariusza Policji kom. w st. spoczynku Tadeusza Montowtta, lat 80.

więcej
Emeryci Koła SEiRP Kościerzyna na koncercie przebojów Krzysztofa Krawczyka w Hali Ergo Arena Gdańsk

W dniu 21 października 2022 r. w ramach integracji środowiska emeryckiego Koła SEiRP w Kościerzynie, kilkunastoosobowa grupa członków z małżonkami udała się na koncert „Krzysztof Krawczyk jak przeżyć wszystko jeszcze raz” w towarzystwie Royal Symphony Orchestra, który odbył się w Hali Ergo Arena Gdańsk.

więcej
75-te URODZINY CZŁONKA KOŁA SEiRP w KOŚCIERZYNIE HENRYKA WISZNIEWSKIEGO

W dniu 2 listopada 2022 r. podczas posiedzenia Zarządu Koła SEiRP w Kościerzynie odbyło się uroczyste spotkanie z kol. Henrykiem Wiszniewskim obchodzącym 75-te urodziny. W trakcie spotkania poza członkami i Zarządem Koła był obecny Komendant Powiatowy Policji w Kościerzynie nadkom. Adam Bork

więcej
WOJEWÓDZKIE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO - WYBORCZE DELEGATÓW ZOW SEiRP W GDAŃSKU Z/S W GDYNI

W dniu 30 listopada 2022 roku w Auli Komendy Wojewódzkiej Policji w

Gdańsku na Biskupiej Górze odbyło się Wojewódzkie Zebranie

Sprawozdawczo - Wyborcze Delegatów ZOW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni.

więcej
SPOTANIE PRZEDŚWIĄTECZNE CZŁONKÓW KOŁA SEiRP W GDYNI

W dniu 13 grudnia 2022 roku członkowie Koła SEiRP w Gdyni zorganizowali spotkanie podczas którego mogli samodzielnie wykonać stroiki świąteczne. Spotkanie odbyło się w siedzibie Koła.

więcej
Spotkanie świąteczno-noworoczne członków Koła SEiRP w Kościerzynie

W dniu 9 grudnia 2022 r. w Restauracji „Gryf” Kościerzyna , Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował spotkanie świąteczno-noworoczne w którym uczestniczyli członkowie Koła oraz Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kościerzynie nadkom. Michała Domeracki

więcej
75-te urodziny Mieczysława Kasprzyckiego członka Koła SEiRP Kościerzyna

W dniu 9 stycznia 2022 r. Członkowie Zarządu Koła SEiRP w Kościerzynie z Prezesem Koła kol. Romanem Jereczek odwiedzili członka Koła SEiRP w Kościerzynie – Mieczysława Kasprzyckiego który obchodził swoje 75-te urodziny

więcej

Projekt i wykonanie: InforpolNET