Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Region Gdański

W tym miejscu publikujemy, do czasu utworzenia przez Z.W. w Gdańsku własnej strony,  materiały przesłane przez rzecznika Z.W. w Gdańsku.

 
ARCHIWUM

Archimum materiałów nadesłanych do publikacji w latach ubiegłych.

więcej
75-te urodziny Mieczysława Kasprzyckiego członka Koła SEiRP Kościerzyna

W dniu 9 stycznia 2022 r. Członkowie Zarządu Koła SEiRP w Kościerzynie z Prezesem Koła kol. Romanem Jereczek odwiedzili członka Koła SEiRP w Kościerzynie – Mieczysława Kasprzyckiego który obchodził swoje 75-te urodziny

więcej
Jubileusz 75-tych urodziny Edwarda Burandt członka Koła SEiRP w Kościerzynie

W dniu 1 lutego 2023 r. podczas posiedzenia Zarządu Koła SEiRP w Kościerzynie miało miejsce uroczyste spotkanie z kol. Edwardem Burandt obchodzącym Jubileusz 75-tych urodziny. Z tej okazji obecni podczas w/wym. posiedzenia członkowie Koła oraz Zarząd Koła dostojnemu jubilatowi wręczyli „ List Gratulacyjny” z życzeniami długich lat życia przepełnionych zdrowiem , pogodą ducha oraz wszystkiego co najpiękniejsze i najmilsze w życiu dołączając do życzeń zacnemu jubilatowi przepiękny doniczkowy kwiat anturium (kwiat gościnności) przynoszący szczęście i obfitość.

więcej
Pogrzeb członka SEiRP Koła W Gdyni A. Kapuścińskiego

 

W  dniu 04 marca 2022 roku na cmentarzu parafialnym w Gdyni przy ul. Kościelnej odbył się pogrzeb byłego długoletniego funkcjonariusza Policji w Gdyni - Adama Kapuścińskiego- lat 78.

więcej
ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE KOŁA SEiRP w KOŚCIERZYNIE

W dniu 10 marca 2023 r. w Sali Seniora Kościerskiego Domu Kultury w Kościerzynie odbyło się Zebranie Koła SEiRP w Kościerzynie.

więcej
Członkowie Koła SEiRP w Kościerzynie na Polskiej Nocy Kabaretowej

W dniu 3 marca 2023 r. dziewięcioosobowa grupa członków Koła SEiRP w Kościerzynie wraz z małżonkami w ramach integracji oraz promocji życia kulturalnego udała się na widowisko „Polska Noc Kabaretowa 2023 ”, które odbyło się w Hali Ergo Arena Gdańsk.

więcej
ROCZNE ZEBRANIE ZWYCZAJNE KOŁA SEiRP w SOPOCIE

W dniu 14 kwietnia br. Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Sopocie zorganizował roczne zwyczajne zebranie koła. Zebraniu przewodniczył za aprobatą zebranych Prezes Koła Andrzej Kurszewski.

więcej
ZEBRANIE ZARZĄDU ODDZIAŁU WOJEWÓDZKIEGO STOWARZYSZENIA EMERYTÓW I RENCISTÓW POLICYJNYCH W GDAŃSKU

W dniu 06.06.2023 roku o godz. 10.30 w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Sopocie odbyło

się  Zebranie Zarządu Oddziału Wojewódzkiego SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni.

więcej
ZEBRANIE CZŁONKÓW KOŁA SEiRP W GDYNI

W dniu 20 czerwca 2023 r. w Gdyni odbyło się Zebranie Zwyczajne Członków Koła SEiRP w Gdyni. W zebraniu udział wzięli zaproszeni goście w osobach: kom. Adam Nastały – Z-ca Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni, Jan Pietruszewski – Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni.

więcej
SOBÓTKI 2023” Spotkanie integracyjne członków Koła SEiRP Kościerzyna

W dniu 24 czerwca 2023 w godzinach popołudniowych, jak co roku tradycyjnie Koło SEiRP w Kościerzynie zorganizowało spotkanie integracyjne „Sobótki 2023” w Czarlinie dla członków Koła oraz ich rodzin.

więcej
SPOTKANIE Z JUBILATAMI KOŁA SEiRP w KOŚCIERZYNIE

W dniu 5 lipca 2023 roku podczas posiedzenia Zarządu Koła SEiRP w Kościerzynie w którym uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Kościerzynie podinsp. Adam Bork odbyło się uroczyste spotkanie z członkami Koła którzy obchodzili w tych dniach swój jubileusz, tj. kol Tadeusz Zdunek – 85-te urodziny i kol. Roman Jereczek – 75-te urodziny.

więcej
POGRZEB ZYGMUNTA MURGLIN - CZŁONKA KOŁA SEiRP W KOŚCIERZYNIE

W dniu 9 lipca 2023 r. w wieku 92 lat zmarł nasz kolega – „Honorowy Członek” Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Kościerzynie – mł. chor. w stanie spocz. Zygmunt Murglin.

więcej
SPOTKANIE INTEGRACYJNE „PIKNIK PRZY OGNISKU” W LEŚNYM OGRODZIE BOTANICZNYM „MARSZEWO”

W dniu 15 lipca 2023 roku Zarząd Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych Koła w Gdyni wspólnie z Zarządem Oddziału Wojewódzkiego SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni, dzięki uprzejmości i pomocy Nadleśnictwa Gdańsk zorganizowali spotkanie integracyjne w Leśnym Ogrodzie Botanicznym „Marszewo” w Gdyni.

więcej
OSTATNIA DROGA I POŻEGNANIE ROMANA LIPIŃSKIEGO

W dniu 22.07.br na cmentarzu komunalnym Srebrzysko w Gdańsku -Wrzeszczu odbył się pogrzeb zmarłego w dniu 15.07.br kol. Romana Lipińskiego, lat 84.

więcej
WYCIECZKA CZŁONKÓW KOŁA SEiRP W GDYNI DO WŁADYSŁAWOWA NA WYSTAWĘ PAJĄKÓW i SKORPIONÓW - 03.08.2023

W dniu 03 sierpnia 2023 r. Koło SEiRP w Gdyni zorganizowało wycieczkę integracyjno-edukacyjną do Władysławowa. W ramach wycieczki uczestnicy zwiedzili fascynującą wystawę Pająków i Skorpionów.

więcej
V RODZINNY SPŁYW KAJAKOWY CZŁONKÓW KOŁA SEiRP w KOŚCIERZYNIE

W dniu 30 lipca 2023 r. w ramach integracji oraz aktywnego wypoczynku zorganizowano dla emerytów z rodzinami - Piąty Rodzinny Spływ kajakowy na odcinku z Szarloty do Czarliny rzekami Trzebiocha i Wda.

więcej
WYCIECZKA CZŁONKÓW SEIRP ODDZIAŁU WOJEWÓDZKIEGO W GDAŃSKU DO CHORWACJI

W dniach od 02.09.2023 do 11.09.2023r. członkowie SEiRP Oddziału Wojewódzkiego w Gdańsku, uczestniczyli w wycieczce po Chorwacji Bośni i Hercegowinie odwiedzając również Węgry i Austrię.

więcej
 Zmarł Kazimierz Odya członek Koła SEiRP w Gdańsku.

 W imieniu Zarządu Wojewódzkiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów

Policyjnych w Gdańsku z/s w Gdyni,  z ogromną przykrością informujemy, że zmarł w

wieku 77 lat: KAZIMIERZ ODYA

więcej
SPOTKANIE INTEGRACYJNE KOŁA SEiRP w KOŚCIERZYNIE

 

W dniu 6 października 2023 r. w Restauracji „Gryf” w Kościerzynie odbyło się drugie tegoroczne spotkanie integracyjne emerytów i rencistów policyjnych powiatu kościerskiego.

więcej
SPOTKANIE INTEGRACYJNE KOŁA SEiRP w GDAŃSKU

W dniach 17-19.11.2023 w Ośrodku Wypoczynkowym MAXIM

w Łebie odbyło się spotkanie integracyjne emerytów i rencistów

policyjnych Gdańskiego Koła.

więcej

Projekt i wykonanie: InforpolNET