Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Region Gdański

W tym miejscu publikujemy, do czasu utworzenia przez Z.W. w Gdańsku własnej strony,  materiały przesłane przez rzecznika Z.W. w Gdańsku.

 
ARCHIWUM

Archimum materiałów nadesłanych do publikacji w latach ubiegłych.

więcej
75-te urodziny Mieczysława Kasprzyckiego członka Koła SEiRP Kościerzyna

W dniu 9 stycznia 2022 r. Członkowie Zarządu Koła SEiRP w Kościerzynie z Prezesem Koła kol. Romanem Jereczek odwiedzili członka Koła SEiRP w Kościerzynie – Mieczysława Kasprzyckiego który obchodził swoje 75-te urodziny

więcej
Jubileusz 75-tych urodziny Edwarda Burandt członka Koła SEiRP w Kościerzynie

W dniu 1 lutego 2023 r. podczas posiedzenia Zarządu Koła SEiRP w Kościerzynie miało miejsce uroczyste spotkanie z kol. Edwardem Burandt obchodzącym Jubileusz 75-tych urodziny. Z tej okazji obecni podczas w/wym. posiedzenia członkowie Koła oraz Zarząd Koła dostojnemu jubilatowi wręczyli „ List Gratulacyjny” z życzeniami długich lat życia przepełnionych zdrowiem , pogodą ducha oraz wszystkiego co najpiękniejsze i najmilsze w życiu dołączając do życzeń zacnemu jubilatowi przepiękny doniczkowy kwiat anturium (kwiat gościnności) przynoszący szczęście i obfitość.

więcej
Pogrzeb członka SEiRP Koła W Gdyni A. Kapuścińskiego

 

W  dniu 04 marca 2022 roku na cmentarzu parafialnym w Gdyni przy ul. Kościelnej odbył się pogrzeb byłego długoletniego funkcjonariusza Policji w Gdyni - Adama Kapuścińskiego- lat 78.

więcej
ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE KOŁA SEiRP w KOŚCIERZYNIE

W dniu 10 marca 2023 r. w Sali Seniora Kościerskiego Domu Kultury w Kościerzynie odbyło się Zebranie Koła SEiRP w Kościerzynie.

więcej
Członkowie Koła SEiRP w Kościerzynie na Polskiej Nocy Kabaretowej

W dniu 3 marca 2023 r. dziewięcioosobowa grupa członków Koła SEiRP w Kościerzynie wraz z małżonkami w ramach integracji oraz promocji życia kulturalnego udała się na widowisko „Polska Noc Kabaretowa 2023 ”, które odbyło się w Hali Ergo Arena Gdańsk.

więcej
ROCZNE ZEBRANIE ZWYCZAJNE KOŁA SEiRP w SOPOCIE

W dniu 14 kwietnia br. Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Sopocie zorganizował roczne zwyczajne zebranie koła. Zebraniu przewodniczył za aprobatą zebranych Prezes Koła Andrzej Kurszewski.

więcej

Projekt i wykonanie: InforpolNET