Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 59-8480412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Region Gdański

W tym miejscu publikujemy, do czasu utworzenia przez Z.W. w Gdańsku własnej strony,  materiały przesłane przez rzecznika Z.W. w Gdańsku.

 
ARCHIWUM

Archimum materiałów nadesłanych do publikacji w latach ubiegłych.

więcej
W dniu 30. 09. 2020 r. zmarł nadkomisarz w st. spoczynku ŻUKOWSKI MAREK

W dniu 30. 09. 2020 r. zmarł  nadkomisarz  w st. spoczynku ŻUKOWSKI MAREK –  lat 72, po długiej i ciężkiej chorobie.

więcej
W dniu 22 października 2020 roku po ciężkiej chorobie zmarł nasz kolega Mirosław Odyniecki, członek wejherowskiego klubu SEiRP

W dniu 22 października 2020 roku po ciężkiej chorobie zmarł nasz kolega  Mirosław Odyniecki, członek wejherowskiego klubu SEiRP .

Cześc jego pamięci

więcej
ZMARŁ STARSZY SIERŻANT W ST. SPOCZ WITOLD WENT ( 1950 -2021 )

W dniu 25 kwietnia 2021 r. w wieku 70 lat zmarł nasz kolega - członek Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Kościerzynie - st.sierż. w stanie spoczynku Witold Went .

 

                                                       

więcej
SPOTKANIE INTEGRACYJNE EMERYTÓW I RENCISTÓW POLICYJNYCH W KOŚCIERZYNIE

W dniu 12 czerwca 2021 r. o godz. 17.00 w restauracji GRYF w Kościerzynie, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla emerytów i rencistów policyjnych z ich współmałżonkami spotkanie integracyjne. W spotkaniu na zaproszenie naszego Koła uczestniczyli przedstawiciele Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Gdańsku w osobach – Prezes Jan Pietruszewski z współmałżonką oraz Wiceprezes Koła ZEiRP RP w Kościerzynie kol. Wiesław Kiedrowicz .

więcej

Projekt i wykonanie: InforpolNET