Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     Spotkanie integracyjne Koła SEiRP w Kościerzynie     /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Spotkanie integracyjne Koła SEiRP w Kościerzynie

Spotkanie integracyjne Koła SEiRP w Kościerzynie

 

 

W dniu 05 października 2013 r. w Zajeździe Myśliwskim Koala w Małym Klinczu, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła , emerytów oraz ich współmałżonków spotkanie integracyjne. Było to drugie spotkanie w tym roku, w tak licznym gronie, uczestniczyło 71 osób.

Po zajęciu miejsc przy stołach zebranych  przywitał w imieniu Zarządu Koła Prezes kol. Roman Jereczek , który przedstawił planowany przebieg spotkania życząc miłych wrażeń ze wspólnie spędzonego spotkania. Po części konsumpcyjnej przedstawiciele Zarządu - Prezes oraz kol. Józef Landowski wręczyli  w imieniu Prezydium Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni kol. Markowi Landowskiemu - Wiceprezesowi Koła SEiRP w Kościerzynie Medal XX Lat Stowarzyszenia Za Zasługi dla SEiRP. Następnie omówiono bieżące sprawy Koła , dyskutowano nad zbliżającą się zabawą andrzejkową , imprezami grudniowymi i przyszłorocznymi imprezami. Ponadto zwrócono się do obecnych o aktywne uczestnictwo w organizacji imprez dziękując za dotychczasową współpracę.

 W dalszej części spotkania zebrani przy suto zastawionych stołach w scenerii wystroju zajazdu dyskutowali  nad tematami zaproponowanymi przez Zarząd Koła. Oczywiście był to czas do wspólnych wspomnień z lat służby oraz obecnych problemów środowiska emerytów policyjnych i ich rodzin. . Impreza  trwała do późnych godzin wieczornych . Atmosfera spotkania, miłe grono osób uczestniczących oraz pogoda  również tym razem dopisała.

                                                

                                                                                                                                             Oprac.  J. Landowski

W zał. 5 zdjęć

 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET