Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Archiwum    /     Zarząd Okręgowy Piotrków Trybunalski - Pożegnanie Prezesa    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Zarząd Okręgowy Piotrków Trybunalski - Pożegnanie Prezesa

           W dniu 21.02.2013 roku odbyło się posiedzenie Zarządu Okręgowego SE i RP  w Piotrkowie Trybunalskim. Było ono okazją do podsumowania dokonań Zarządu w 2012 roku a także do podziękowań dla  jego Prezesa, Eugeniusz Czajkowskiego, który postanowił zrezygnować z pełnienia tej funkcji przez ponad dwadzieścia lat. W posiedzeniu uczestniczyli przedstawiciele Zarządu Głównego z Prezesem, Henrykiem Borowińskim na czele, Zdzisław Pietryka, I - szy Wiceprezes oraz Zdzisław Bartula, Sekretarz ZG. Potwierdzeniem bardzo dobrych relacji środowiska emeryckiego z kierownictwem piotrkowskiej Policji była obecność insp. Gabriela Olejnika, Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

        Goście serdecznie podziękowali Eugeniuszowi Czajkowskiemu za jego wyjątkowe zaangażowanie w działalności Stowarzyszenia oraz złożyli życzenia  dalszych sukcesów i oczywiście zdrowia. E. Czajkowski pozostanie do końca obecnej kadencji w składzie Zarządu Głównego.

              Po przyjęciu rezygnacji Zarząd Okręgowy dokonał wyboru nowego Prezesa ZO. Został nim dotychczasowy Prezes Koła w Tomaszowie Mazowieckim, Wojciech Trzeciecki.

        W trakcie dalszych obrad  podjęto m. in. uchwałę o  kontynuowaniu działalności Stowarzyszenia w obecnych strukturach jako Zarząd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim.


Projekt i wykonanie: InforpolNET