Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Archiwum    /     Wycieczka do Warszawy i okolic /ODWOŁANA/    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Wycieczka do Warszawy i okolic /ODWOŁANA/

Zarząd Okręgowy SEiRP w Słupsku organizuje w dniach: 7.09 - 12.09.2013 r wycieczkę krajoznawczą do Warszawy, Puław, Nałęczowa i Sandomierza.

Ogólny koszt wycieczki wynosi 980 zł od osoby + około 100 zł za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i opłatę przewodników. Niestety w bieżącym roku nie ma dofinansowania z funduszu socjalnego z uwagi na jego obniżenie przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

Prezesi Kół do 31 maja br. dokonają rozeznania co do ilości chętnych do uczestnictwa w wycieczce i zbiorą zaliczkę w kwocie 200 zł od osoby. Zaliczka ta pozostaje u skarbników Kół do chwili zebrania pełnych kwot za wycieczkę.Rezygnacja z wycieczki, po wpłaceniu zaliczki lub pełnej kwoty, może nastąpic jedynie po wskazaniu i opłaceniu kosztów przez inną osobę.

Pełna opłata za wycieczkę winna byc przekazana do Zarządu Okręgowego w Słupsku do dnia 15 sierpnia 2013 r.

 

Z UWAGI NA MAŁE ZAINTERESOWANIE WYCIECZKA NIE DOJEDZIE ONA DO SKUTKU.


Projekt i wykonanie: InforpolNET