Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     NOWOROCZNE SPOTKANIE CZŁONKÓW SEiRP WEJHEROWSKIEGO KOŁA     /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

NOWOROCZNE SPOTKANIE CZŁONKÓW SEiRP WEJHEROWSKIEGO KOŁA

NOWOROCZNE SPOTKANIE CZŁONKÓW SEiRP WEJHEROWSKIEGO KOŁA

Tradycyjnie już jak co rok, w dniu 20 stycznia 2018 roku o godz.15.00 odbyło się spotkanie Świąteczno - Noworoczne 40 członków Stowarzyszenia wraz z rodzinami w restauracji "KREDENS" w Wejherowie, urządzonej świątecznie w stylu retro, co sprzyjało przyjaznej, domowej atmosferze. Otwierając spotkanie prezes kol. Waldemar Nowoczyn przy lampce szampana złożył życzenia noworoczne i serdecznie przywitał zaproszonych gości w osobach:

- insp. Beata Perzyńska - Komendant Powiatowego Policji w Wejherowie, która zabierając głos serdecznie podziękowała za zaproszenie i złożyła Noworoczne życzenia.

- Hieronima Brzozowiec i Erwina Bruggemanna -Wiceprezesów ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni oraz Joannę Jarczak - skarbnik ZW Stowarzyszenia.

Pani insp. Beata Perzyńska dziękując za zaproszenie złożyła w imieniu własnym i kierownictwa życzenia noworoczne, szczególnie zdrowia i dobrego samopoczucia.

W imieniu ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni życzenia złożył kol. Erwin Bruggemann wiceprezes ZW.

Przy muzyce, granej na gitarze przez członka Stowarzyszenia kol. Zbigniewa Pawłowskiego zaśpiewano kolędy. Po obiedzie, przy kawie i cieście przy udziale uczestników i zaproszonych gości śpiewano stare różne piosenki przy akompaniamencie gry na gitarze. Bawiono się w miłej, wesołej atmosferze do późnego wieczora.

Henryk Kaźmierski - rzecznik ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni

Zdjęcia - Marek Burzyński

 

 

 

 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET