Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     SPOTKANIE INTEGRACYJNE EMERYTÓW KÓŁ ZOW W GDAŃSKU    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

SPOTKANIE INTEGRACYJNE EMERYTÓW KÓŁ ZOW W GDAŃSKU

SPOTKANIE INTEGRACYJNE EMERYTÓW KÓŁ ZOW W GDAŃSKU

W dniach 3-5 grudnia 2021 roku po rocznej przerwie Zarząd Oddziału Wojewódzkiego SEiRP w Gdańsku zorganizował spotkanie integracyjne emerytów i rodzin zrzeszonych w Kołach SEiRP. Tradycyjnie tegorocznym miejscem spotkania był Dom Wczasowy „ZEW MORZA” w Jastrzębiej Górze. W spotkaniu uczestniczyli członkowie Kół SEiRP: Gdańsk, Gdynia, Kościerzyna, Starogard Gdański i Sztum. Przygotowany program pobytu stanowił doskonałą propozycję spędzenia jesiennego weekendu nad morzem , wspólnej integracji, a przede wszystkim odskoczni od dnia codziennego. Pierwszego dnia pobytu po zakwaterowaniu w godzinach popołudniowych uczestnicy skorzystali ze wspólnych integracyjnych spacerów w urokliwym kurorcie nad morzem. Po godz.18.00 na Sali Marina domu wczasowego kol. Józek Landowski w imieniu Zarządu Oddziału Wojewódzkiego SEiRP w Gdańsku przywitał przybyłych członków i rodziny, życząc udanej zabawy oraz miłego pobytu w Jastrzębiej Górze oraz okolicach. Udana zabawa taneczna w przemiłym gronie przy muzyce zespołu muzycznego zakończyła się po godz. 2.00.

Poranek budzący przenikającymi z lekka promieniami wschodzącego słońca, tuż po śniadaniu zachęcał do długich i wspólnych spacerów z pełnym wykorzystaniem uroków nadmorskiego letniska przy ożywczym od strony morza wietrze oraz wezbranymi morskimi falami. Zwieńczeniem drugiego dnia pobytu była biesiada kaszubska przy muzyce akordeonowej miejscowego muzyka, która trwała do późnych godzin wieczornych przy wspólnej zabawie uczestników.

Ostatni dzień pobytu przy dalej sprzyjającej nam pogodzie dopisywał spacerom brzegiem morza, zwiedzania okolic oraz wspólnych dyskusji w holach domu wczasowego, nie zabrakło wspomnień i nawiązywania nowych znajomości .

Miła obsługa, obfitość i wielość serwowanych dań przez kuchnię Domu Wczasowego ZEW MORZA oraz humor i zadowolenie na twarzach koleżanek i kolegów, sprzyjająca pogoda dały jednoznaczny wyraz spełnienia oczekiwań weekendowego pobytu.


Tekst: Józef Landowski

zdjęcia: Józef. Landowski

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET