Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     Potrójni Jubilaci!    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Potrójni Jubilaci!

Potrójni Jubilaci!

W dniu 15 listopada 2014 roku spotkali się trzej tegoroczni jubilaci - seniorzy Koła SEiRP w Kwidzynie. Obchodzący 75 urodziny stojący w środku kol. Stanisław Brejnakowski otrzymał kwiaty i życzenia od Władysława Kota lat 80 ( z prawej) i Mieczysława Piórkowskiego lat 75 ( z lewej). Do życzeń przyłączyły sie koleżanki i koledzy z koła.

Zaznaczyć należy, że w/w są mimo swego wieku aktywnymi członkami koła. Władysław, amator artysta - plastyk coraz odważniej prezentuje swe obrazy. Stanisław, pasjonat żeglarstwa jest bosmanem na przystani Yacht Clubu kwidzyniaków w Siemianach k/ Iławy. Mieczysław kolekcjoner starych wspomnień z okresu działalności zawodowej. Jego opowiadania z czasów początku służby są fascynujące dla naszych młodszych kolegów z Koła.

Wymienieni jubilaci zostali zaproszeni na świąteczne spotkanie z Komendantem Wojewódzkim Policji w Gdańsku, które odbędzie się w dniu 8 grudnia br. w Sopocie.

Zdjęcie i tekst

Tadeusz Żebrowski -Prezes SEiRP Koła w Kwidzynie

 

Projekt i wykonanie: InforpolNET