Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     PRZEDŚWIATECZNE SPOTKANIE INTEGRACYJNE CZŁONKÓW SEiRP KOŁA W KWIDZYNIE    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

PRZEDŚWIATECZNE SPOTKANIE INTEGRACYJNE CZŁONKÓW SEiRP KOŁA W KWIDZYNIE

PRZEDŚWIATECZNE SPOTKANIE INTEGRACYJNE CZŁONKÓW SEiRP KOŁA W KWIDZYNIE

 

W dniu 15 grudnia 2014 roku w lokalu "moMento" znajdujący się przy ul. Grunwaldzkiej 30 w Kwidzynie na przedświątecznym spotkaniu integracyjnym spotkali się członkowie SEiRP z żonami.

Spotkanie takie odbyło się po raz pierwszy w tak miłej atmosferze. Smaczna kolacja miły nastrój oraz przyjemna atmosfera towarzyszyły do końca spotkania.

Udział w spotkaniu wzięli przedstawiciele NSZZ Policjantów z Koła w Kwidzynie i ZW w Gdańsku.

Życzenia świąteczne w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji, prezes ZW SEiRP w Gdańsku oraz własnym przekazał prezes Koła Tadeusz Żebrowski. Wszyscy zebrani otrzymali okolicznościowe kalendarze wraz z apelem o przekazanie 1% na nasze Stowarzyszenie.

W trakcie spotkania wszyscy zebrani wykazali się szlachetnym gestem i jednej z wielodzietnych rodzin ufundowali świąteczna paczek. Przekazano też odzież i zabawki dla najmłodszych dzieci.

W dniu 17.12. 2014r. przedstawiciele Koła zawieźli i przekazali żywność i prezenty tej rodzinie. Podjęto tez decyzję o stałej pomocy tej rodzinie.

 

Tadeusz Żebrowski

Uczestnicy spotkania
Uczestnicy spotkania
  Składanie życzeń
Składanie życzeń
  Przygotowane prezenty
Przygotowane prezenty
  W mieszkaniu obdarowanych
W mieszkaniu obdarowanych
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET