Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Archiwum    /     Jarosławiec 2018    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Jarosławiec 2018

Jarosławiec 2018

 

W dniach 12 – 14.10 2018 r, w letniej aurze mimo kalendarzowej jesieni, członkowie SEiRP przynależni do struktur ZO w Słupsku odbyli spotkanie integracyjne w Ośrodku „ARKA” w Jarosławcu.

Piękna, słoneczna pogoda z temperaturą powyżej 20 stopni sprzyjała spacerom brzegiem morza oraz wyprawom do okolicznych lasów czego efektem były przynoszone grzyby.

Wieczorne spotkania przy muzyce sprzyjały wspomnieniom minionych lat oraz pozwalały zapomnieć o trudach codziennego życia.

Miłym akcentem w trakcie wieczorku integracyjnego było wręczenie, przez członków ZO SEiRP w Słupsku  „Odznaki Za Zasługi z Dyplomem” koledze Wincentemu Zajączkowskiemu.

Duży aplauz uczestników spotkania wywołała złożona publicznie przez jedną z par deklaracja zawarcia związku małżeńskiego co przypieczętowano wielokrotnym, tradycyjnym wezwaniem „gorzko, gorzko” zakończonym wspólnym tańcem.

Z letnio – jesiennego pobytu w Jarosławcu, pełni wrażeń, zaopatrzeni w świeże ryby i zebrane w okolicznym lesie grzyby wracano do domów.

 

 

                                                                 Rzecznik ZO

                                                              Henryk Znaniecki

 

Zdjęcia:

Leszek Orkisz

Henryk Znaniecki

 

pozostałe zdjecia w galerii

 

 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET