Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Aktualności    /     ZAWODY STRZELECKIE Z.Ż WP REJONU SŁUPSKIEGO    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

ZAWODY STRZELECKIE Z.Ż WP REJONU SŁUPSKIEGO

ZAWODY STRZELECKIE Z.Ż WP REJONU SŁUPSKIEGO

 

W dniu 20.04.2024 r na strzelnicy sportowej przy ul. Zamiejskiej w Słupsku odbyły się zawody strzeleckie pod patronatem Starosty Słupskiego Pawła Lisowskiego.

W zawodach zorganizowanych przez Związek Żołnierzy WP Rejonu Słupskiego udział wzięły trzy osobowe zespoły reprezentujace koła, stowarzyszenia i samorządy z powiatu słupskiego.

Zarząd Oddziału Okręgowego SEiRP w Słupsku reprezentował zespół, pod kierownictwem Franciszka Maklesa, w składzie: Andrzej Połeć, Julian Lis i Włodzimierz Jankowski który wynikiem 266 pkt zajął pierwsze miejsce zdobywając puchar i okolicznościowy dyplom.

Indywidualnie na najwyższym stopniu podium stanął Julian Lis osiągając wynik 94 pkt. a tuż za nim uplasował się na drugim miejscu, z wynikiem 91 pkt, - Andrzej Połeć.

 

Tekst: Julian Lis

zdjęcia organizatora: link:https://drive.google.com/drive/folders/1XbsSVBbAQaai_Eczru8AJkwVRunYsrEP

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET