Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     SPOTKANIE WIGILIJNO-OPŁATKOWE CZŁONKÓW KOŁA W SOPOCIE    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

SPOTKANIE WIGILIJNO-OPŁATKOWE CZŁONKÓW KOŁA W SOPOCIE

SPOTKANIE WIGILIJNO-OPŁATKOWE CZŁONKÓW KOŁA W SOPOCIE


W dniu 16 grudnia 2016 roku w domu wczasowym "Sopocki Zdrój " w Sopocie Zarząd Koła SEiRP w Sopocie zorganizował zebranie dla członków Koła wraz z rodzinami połączone ze spotkaniem świąteczno-opłatkowym.
Zebranie otworzył Prezes Koła kol. Andrzej Kurszewski, który przywitał zaproszonych gości, wśród których byli kapelan KMP w Sopocie ks. kanonik Dariusz Ławik, I wiceprezes ZW SEiRP w Gdańsku z/ s w Gdyni kol. Hieronim Brzozowiec, oraz nowych członków, którzy w spotkaniu uczestniczyli po raz pierwszy.
Po podzieleniu się opłatkiem oraz modlitwą za ostatnio zmarłych członków Stowarzyszenia, czym zajął się kapelan ks. kanonik Dariusz Ławik. 
Wiodącym tematem spotkania była sprawa ostatnia przyjęta w nocy przez Sejm RP ustawa o obniżenia rent i emerytur naszemu środowisku tzw."Dezubekizacyjna", co szczegółowo omówił kol. Hieronim Brzozowiec. Następnie przystąpiono do konsumpcji i wspomnień z dawnych lat służby. Spotkanie przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze do późnych godzin wieczornych. Uczestnicy żegnając się obiecywali brać udział w następnych spotkaniach. Frekwencja dopisała i przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów.


Tekst: Andrzej Kurszewski - prezes SEiRP Koła w Sopocie
Zdjęcia: Kazimierz Czabrowski

 

 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET