Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Archiwum    /     Komunikat dot. podsumowania etapu zbierania podpisów poparcia     /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Komunikat dot. podsumowania etapu zbierania podpisów poparcia

Komunikat dot. podsumowania etapu zbierania podpisów poparcia 

W dniu dzisiejszym tj.24.11.2017 r. odbyło się spotkanie koordynatorów Zespołów Problemowych Pomorskiego Porozumienia Związków i Stowarzyszeń Służb Mundurowych, którego celem było podsumowanie pierwszego etapu akcji zbierania podpisów pod projektem obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej.
Z dokonanych obliczeń wynika, że jak dotychczas zdołaliśmy zebrać ok. 6000 podpisów w skali całego województwa. Jak oceniono, wynik ten jest dobry, ale nie satysfakcjonujący, gdyż osiągnęliśmy dopiero 50 % zamierzonego celu.
Dziękując za dotychczasowy wysiłek, zwracam się do wszystkich członków i sympatyków naszych związków i stowarzyszeń, aby akcja zbierania podpisów trwała z takim samym nasileniem jak dotychczas , aż do ok.10 stycznia 2018 r.
Uprzejmie proszę,aby podejmować próby rozszerzania kręgu naszych sprzymierzeńców o środowiska dotychczas przez nas pominięte, aby spotkania rodzinne i towarzyskie w okresie świąteczno-noworocznym wykorzystać również do zwiększenia liczby możliwych do zebrania podpisów.
Każdy podpis jest cenny.
Przypominam, że na terenie Gdańska w każdy poniedziałek i wtorek w godz. 14.00-16.00 pełniony jest dyżur w siedzibie Koła SEiRP (KMP Gdańsk), a we wtorki w godz.11.00-13.00 w siedzibie ZW SEiRP w Gdyni (KMP Gdynia). Tam można złożyć podpisy pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą , jak również na bieżąco zdeponować wypełnione listy.

Przewodniczący Prezydium Pomorskiego Porozumienia Związków i Stowarzyszeń Służb Mundurowych-Józef Wardyn


Projekt i wykonanie: InforpolNET