Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Archiwum    /     SUKCES SŁUPSKICH STRZELCÓW    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

SUKCES SŁUPSKICH STRZELCÓW

 

SUKCES SŁUPSKICH STRZELCÓW


W dniach 11-12 czerwca 2016 r  na strzelnicy CWZS Zawisza w Bydgoszczy odbyły się IV Międzynarodowe Mistrzostwa Strzeleckie Służb Mundurowych "UNIFORM SHOOTING 2016". 
               W  zawodach uczestniczyło 16 trzy osobowych zespołów, reprezentujących środowisko emerytów policyjnych (ZW SEiRP Bydgoszcz;koło SEiRP Bydgoszcz Fordon; SEiRP Bydgoszcz Śródmieście i ZO SEiRP Słupsk), dwa zespoły strzeleckie z LOK Nakło oraz dwa zespoły z LOK „Pogranicznik” Bydgoszcz, zespoły wystawione przez GITD: delegatura północna  i wojewódzka, kluby MKM RP: z Brodnicy i Koła, zespół IPA z Brodnicy, oraz zespoły: KBS Solec Kujawski i ST Z-1 i ZT Z-2 z Bydgoszczy,   konkurując w strzelaniu z pistoletu sportowego na odległość  25 m z pozycji stojącej oraz z karabinka sportowego na odległość 50 m z pozycji leżącej.
                 Reprezentacja Zarządu Okręgowego SEiRP w Słupsku wygrała rywalizację drużynową, zdobywając główne trofeum: puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Zwycięzcy wystąpili w  składzie: Mieczysław Derdziński, Włodzimierz Jankowski oraz  Andrzej Połeć.
                             Po pierwszym dniu konkurencji strzelania z karabinka sportowego pierwsze miejsce zajmował zespół KS LOK „Pogranicznik” II z Bydgoszczy z 277,4 punktami  natomiast  drugie miejsce zajmowała nasza reprezentacja z 270,9 punktami. 
                        Indywidualnie po pierwszym dniu Mieczysław Derdziński zajmował trzecie miejsce z 95,3 pkt, Włodzimierz Jankowski 4 miejsce z 94,8 pkt  a Andrzej Połeć 28 miejsce z 80,8 punktami tracąc do zwycięscy konkurencji karabinka sportowego Torkowskiego Bartosza, reprezentującego ST Z-2 Bydgoszcz,  odpowiednio: 0,6; 1,1; 15,1 pkt.
                        W drugim dniu w konkurencji pistoletu sportowego nasi reprezentanci zdobyli: Andrzej Połeć – 94 punkty; Włodzimierz Jankowski – 88 punkty a  Mieczysław Derdziński 77 punkty co pozwoliło im ostatecznie w klasyfikacji generalnej na 48 startujących zawodników zając pierwsze, piąte i dwunaste miejsce a drużynowo uplasować się na pierwszym miejscu zdobywając trofeum główne: Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy.
                    Włodzimierz Jankowski zajął również  pierwsze miejsce w klasyfikacji emerytów policyjnych.
                 Kol Andrzej Połeć w klasyfikacji generalnej uplasował się na 5 miejscu, natomiast kol. Mieczysław Derdziński na 12 miejscu. 
.
                                                                 Henryk Znaniecki rzecznik ZO SEiRP w Słupsku

pozostałe zdjęcia w galerii

 13.06.2016 r.

 

 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET