Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Archiwum    /     Zebranie Sprawozdawcze członków Koła w Chojnicach.    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Zebranie Sprawozdawcze członków Koła w Chojnicach.

W dniu 7 marca 2017 roku w rest. SŁONECZNA w Chojnicach odbyło się Walne Zebranie członków koła nr 5 SEiRP w Chojnicach. Z ramienia ZO w Słupsku w spotkaniu uczestniczył v-ce prezes ZO kol. Franciszek Makles.

Zebranie otworzył i zebranych przywitał prezes koła kol. Czesław Klauzo. W pierwszych słowach złożył on życzenia wszystkim Paniom z okazji przypadającego w dniu następnym Międzynarodowego Dnia Kobiet oraz jubilatom obchodzącym „okrągłe” urodziny. Wszyscy oni otrzymali kwiatek oraz czekoladę...

Następnie prezes koła przedstawił sprawozdanie z działalności zarządu koła za 2016rok oraz plan działań na rok bieżący. Z kolei skarbnik koła kol. Beata Topka-Kosecka przedstawiła sprawozdanie finansowe oraz preliminarz wydatków na rok bieżący, zaś przewodnicząca komisji rewizyjnej kol. Hanna Piepióra przedstawiła protokół z przeprowadzonej przez komisję kontroli wraz z wnioskiem o przyjęcie w głosowaniu sprawozdania zarządu koła i udzielenie mu absolutorium. W wyniku głosowania wniosek przeszedł jednogłośnie.

Na zakończenie kol. Cz. Klauzo oraz v-ce prezes koła Kazimierz Fortuński zapoznali zebranych z najnowszymi informacjami związanymi z wprowadzaną w życie ustawą dezubekizacyjną, zaapelowali o przekazanie 1% podatku na rzecz naszego stowarzyszenia.

Zorganizowano również akcję dobrowolnej zbiórki pieniędzy z przeznaczenie Na Fundusz Pomocy Prawnej dla tych członków naszego stowarzyszenie, którzy w związku z wprowadzaniem przez rząd w życie w/w ustawy będą takiej pomocy potrzebowali.

Głos zabrał również uczestniczący w spotkaniu kol. Franciszek Makles, który zapoznał zebranych z ostatnimi zmianami personalnymi w składzie Zarządu Głównego naszego stowarzyszenia oraz z działaniami i planowanymi zadaniami Zarządu Okręgowego.

Na tym zakończono Walne Zebranie członków koła, a po 15 minutowej przerwie odbyło się spotkanie integracyjne połączone z kawą , ciastem i smacznym obiadem .

Spotkanie przebiegało w przyjemnej atmosferze, wśród wspomnień i „pogaduszek”.

 

Opracował: Kazimierz Fortuński

Zdjęcia: Kazimierz Fortuński

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET