Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     V RODZINNY SPŁYW KAJAKOWY CZŁONKÓW KOŁA SEiRP w KOŚCIERZYNIE    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

V RODZINNY SPŁYW KAJAKOWY CZŁONKÓW KOŁA SEiRP w KOŚCIERZYNIE

V RODZINNY SPŁYW KAJAKOWY CZŁONKÓW

KOŁA SEiRP w KOŚCIERZYNIE

 

W dniu 30 lipca 2023 r. w ramach integracji oraz aktywnego wypoczynku zorganizowano dla emerytów z rodzinami - Piąty Rodzinny Spływ kajakowy na odcinku z Szarloty do Czarliny rzekami Trzebiocha i Wda. W spływie uczestniczyło 35 osób. Organizacja spływu zajął się kol. Józek Landowski – wiceprezes Koła SEiRP w Kościerzynie.

Pokonanie prawie 20 km odcinka wodnego przebiegającego przez trzy jeziora oraz dwie rzeki w malowniczych krajobrazach Kaszub zajęło prawie 6 godzin.

W trakcie spływu wykorzystano urokliwe polany oraz przystanie na przerwy z przeznaczeniem na regenerację sił po przepłynięciu kilku kilometrowych odcinków szlaku wodnego. Atrakcją były licznie występujące przeszkody wodne które wymagały niezwykłej sprawności fizycznej oraz umiejętności od uczestników.

Po dopłynięciu do końca jako ostatni punkt udanego niedzielnego wypadu było wspólne ognisko z kiełbasą w Czarlinie, przy którym dominowały wspomnienia ze spływu oraz dyskusje.

Zakończeniem udanego spływu i dobrej zabawy było wspólne ognisko z kiełbasą w Czarlinie, przy którym dominowały wspomnienia ze spływu i wspólne dyskusje. Jak zwykle pogoda okazała się wymarzoną na tę formę niedzielnego wypoczynku na łonie natury.

Tekst: J. Landowski

Zdjęcia: M. Landowska i J. Landowski

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET