Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     Spotkanie integracyjne na Fermie Strusi w Kniewie k/ Wejherowa.     /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Spotkanie integracyjne na Fermie Strusi w Kniewie k/ Wejherowa.

Spotkanie integracyjne na Fermie Strusi w Kniewie k/ Wejherowa.

Tradycyjnie jak co roku, w dniu 20 czerwca 2015 r. z inicjatywy Zarządu SEiRP Koła wejherowskiego a szczególnie prezesa kol. Waldemara Nowoczyna zorganizowano dla ponad 40 członków i ich rodzin spotkanie integracyjne na Fermie Strusi w Kniewie k/ Wejherowa, połączone z pieczeniem na ognisku kiełbasek z okazji XXV-lecia SEiRP. Wśród zaproszonych gości byli koledzy z Koła gdyńskiego, między innymi sekretarz Wojewódzkiej Komisji Rewizyjnej kol. Zbigniew Michalak.
Pogoda była zmienna, raz świeciło słońce raz padał deszcz, ale mimo to radość dopisywała wszystkim i wesoło się bawiono.
Jak zwykle przy muzyce odtwarzanej z płyt, tańczono, smakowite jadło dodało animuszu i humory dopisywały. Wszyscy bawili się wspaniale. Impreza przebiegała w serdecznej, przyjacielskiej atmosferze.
Miłym akcentem było wręczenie nagród w postaci książek za aktywne zaangażowanie na rzecz Koła niżej wymienionym członkom:
Teresa Burzyńska, Maria Paruzel, Tadeusz Trocki, Zenona Kołodziejska, Henryk Kaźmierski i Waldemar Nowoczyn. Inicjatorem i fundatorem był Wiceprezes Zarządu Koła kol. Marek Żukowski.

Tekst i zdjęcia :
Henryk Kaźmierski - rzecznik ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET