Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Archiwum    /     Insp. Beata Perzyńska nowym Komendantem Powiatowym Policji w Wejherowie    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Insp. Beata Perzyńska nowym Komendantem Powiatowym Policji w Wejherowie

Insp. Beata Perzyńska nowym Komendantem Powiatowym Policji w Wejherowie


W dniu 25.09.2015r. o godz. 11.00 w Komendzie Powiatowej Policji w Wejherowie odbyło się uroczyste przekazanie jednostki pod władanie nowego komendanta powiatowego. Decyzją p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Mariana Szlingera obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie przejęła insp. Beata Perzyńska, była Komendant Miejski Policji w Sopocie.
W trakcie uroczystości odbyło sie również pożegnanie insp. Krzysztofa Lawera, który przez ponad 5 lat szefował jednostką Policji w Wejherowie. 
W dniu 28.09. 2015 r. o godz. 12.00 nową szefową odwiedzili członkowie Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych Koła wejherowskiego w osobach prezesa Zarządu Koła kol. Waldemara Nowoczyna i kol. Henryk Kaźmierskiego członka Prezydium ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni. Wręczając wiązankę kwiatów życzyli Pani Komendant powodzenia na nowym stanowisku oraz dobrej współpracy ze Stowarzyszeniem SEiRP.


Henryk Kaźmierski - rzecznik ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni

 

 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET