Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     Spotkanie integracyjne Koła SEiRP w Kościerzynie 10.10.2014 r.     /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Spotkanie integracyjne Koła SEiRP w Kościerzynie 10.10.2014 r.

Spotkanie integracyjne Koła SEiRP w Kościerzynie 10.10.2014 r.

 

W dniu 10 października 2014 r. o godz. 17.00 w Restauracji „Gryf” w Kościerzynie, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla członków Koła - emerytów oraz ich współmałżonków drugie już w tym roku spotkanie integracyjne. W spotkaniu na zaproszenie Zarządu Koła uczestniczyli przedstawiciele Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni oraz z Koła Powiatowego ZEiRP RP w Kościerzynie .

Na wstępie zebranych przywitał Prezes Koła Roman Jereczek a następnie przedstawił dotychczasowe oraz aktualne działania Zarządu Koła w kierunku integracji naszego środowiska emeryckiego. W imieniu Zarządu Wojewódzkiego głos zabrał Członek Prezydium ZW SEiRP w Gdańsku – Mikołaj Durzyński który podziękował za zaproszenie oraz przekazał życzenia wszystkim emerytom i współmałżonkom uczestniczącym w spotkaniu od Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Gdańsku oraz podzielił się miłymi refleksjami z pobyt na terenie naszego powiatu w przeszłości . Wystąpienia zostały nagrodzone owacyjnymi oklaskami przez uczestników spotkania .

Uroczystym akcentem było wręczenie odznaczeń za aktywną i pełną poświęcenia pracę na rzecz środowiska emeryckiego, nadanych przez Zarząd Główny SEiRP w Warszawie . Odznaczenia „ Za Zasługi dla SEiRP „ z dyplomem wręczył uroczyście Członek Prezydium ZW SEiRP w Gdańsku M. Durzyński oraz Prezes Koła R. Jereczek kolegom :

  • Edwardowi Burandt

  • Mieczysławowi Kasprzyckiemu

  • Markowi Landowskiemu

  • Wojciechowi Zabrockiemu

Również poinformowano zebranych iż w dniu 29 lipca 2014 r. podczas posiedzenia Zarządu Wojewódzkiego w Gdańsku osobiście Prezes Zarządu Głównego SEiRP w Warszawie Henryk Borowiński wręczył odznaczenia kol. Brunonowi Raulin „Za Wybitne osiągnięcia dla SERP” oraz Romanowi Jereczek „ Za Zasługi dla SEiRP” z dyplomem.

W miłej atmosferze spotkania grono zebranych podczas wielogodzinnych dyskusji o aktualnych problemach środowiska emeryckiego oraz wspomnień z lat służby korzystało z przygotowanych potraw kulinarnych przez Restaurację „Gryf”. Spotkanie trwało do późnych godzin wieczornych.

 

Opracował : J. Landowski

 

W zał 5 fotografii

 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET