Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Koła terenowe    /     Z życia kół    /     Koło nr 1 Słupsk    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Koło nr 1 Słupsk

Zebranie Sprawozdawcze podsumowujące działalnosc w 2011 r  członków Koła nr.1 przy Z.O. w Słupsku.
Członkowie Koła nr.1 liczącego 103 osoby, w tym 4 członków seniorów, spotkali się 21 lutego 2012 r w Restauracji „Adamek” w Słupsku na dorocznym zebraniu sprawozdawczym podsumowującym działalność koła w minionym okresie. W zebraniu sprawozdawczym uczestniczyli również Prezes Zarządu Okręgowego w Słupsku kol. Leszek Orkisz oraz v-ce Prezes kol. Franciszek Makles. Po uczczeniu minutową ciszą członków którzy odeszli na „wieczną służbę”, Prezes Z.O. kol. Leszek Orkisz wraz z v-ce Prezesem kol. Franciszkiem Maklesem wręczyli przyznane przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Medale XX-lecia oraz Odznakę Za Zasługi z Dyplomem.
Medalami XX-lecia zostali uhonorowani koledzy: Benon Kruczkowski – inicjator założenia Stowarzyszenia i wieloletni Prezes Koła; Ryszard Skibiński – sekretarz Z.O. oraz Zdzisław Chęc – Prezes Koła.
Odznaką Za Zasługi z Dyplomem wyróżniony został kol. Henryk Znaniecki – rzecznik prasowy Z.O. w Słupsku.
Po złożeniu sprawozdania z działalności Koła i przedstawieniu planowanych przedsięwzięć na bieżący rok oraz wysłuchaniu sprawozdania Komisji Rewizyjnej, zebranie udzieliło absolutorium Zarządowi Koła.
Zebranie zakończono wspólnym obiadem.

Sala obrad
Sala obrad
 
 
 
 
Benon Kruczkowski
 
Ryszard Skibiński
  Prezes koła
Prezes koła
Zdzisław Chec
  Rzecznik prasowy
Rzecznik prasowy
Henryk Znaniecki
 
Zebranie sprawozdawcze 2013 r

Zebranie sprawozdawcze podsumowujące działalnośc w 2012 roku.

więcej
Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze 2014 r

Członkowie Koła nr 1 liczącego 123 osoby, spotkali się 31 marca 2014 r w Restauracji „Adamek ” w Słupsku na zebraniu sprawozdawczo - wyborczym podsumowującym działalność koła w minionym okresie sprawozdawczym obejmującym lata 2010 -2013.  

więcej
Zebranie Sprawozdawcze członków Koła nr.1 w Słupsku.

 Członkowie Koła nr 1 spotkali się 17 kwietnia 2015 r w Restauracji „Adamek ” w Słupsku na zebraniu sprawozdawczym podsumowującym działalność koła w w 2014 roku. 

więcej
Zebranie sprawozdawcze koła nr. 1 w Słupsku

 Członkowie Koła nr 1, liczącego 97 członków, w tym 4 seniorów,  spotkali się 26 lutego  2016 r w Restauracji „Adamek ” w Słupsku na  zebraniu sprawozdawczym podsumowującym działalność koła w w 2015 roku. 

więcej

Projekt i wykonanie: InforpolNET