Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNE SPOTKANIE CZŁONKÓW KOŁA SEiRP w PUCKU    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNE SPOTKANIE CZŁONKÓW KOŁA SEiRP w PUCKU

ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNE

SPOTKANIE CZŁONKÓW KOŁA SEiRP w PUCKU

 

Tradycyjnie w auli Komendy Powiatowej Policji w Pucku, w dniu 18 grudnia 2023 r., zorganizowane zostało spotkanie świąteczno-noworoczne członków SEiRP Koła w Pucku.

Spotkanie rozpoczął Prezes Zarządu Koła kol. Zygmund Rohde od przywitania zaproszonych gości w osobach – Jarosława Fikusa - I Wiceprezesa ZOW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni oraz ks. Prałata Jerzego Kuncę, oraz złożył wszystkim przybyłym gościom i członkom Koła życzenia świąteczno-noworoczne.

Życzenia przekazali również obecni goście a następnie odśpiewano kolędę i podzielono się opłatkiem. Podczas spotkania członków Koła odwiedził Św.Mikołaj, który przywiózł i wręczył wszystkim obecnym prezenty.

Po przekazaniu wzajemnych życzeń świątecznych nastąpiła część integracyjna przy poczęstunku obiadem a następnie kawą i ciastem, w miłej atmosferze i płynącej muzyce prezentowanych kolęd. Spotkanie przebiegło w bardzo sympatycznej, świątecznej i miłej atmosferze.

 

 

Tekst: Jarosław Fikus

Zdjęcia: Stanisław Ludowski

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET