Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     SPOTKANIE INTEGRACYJNE NA " FERMIE STRUSI" W KNIEWIE K/ WEJHEROWA    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

SPOTKANIE INTEGRACYJNE NA " FERMIE STRUSI" W KNIEWIE K/ WEJHEROWA

SPOTKANIE INTEGRACYJNE NA " FERMIE STRUSI" W KNIEWIE
K/ WEJHEROWA

Tradycyjnie już, jak co roku, w dniu 25 czerwca 2016 r. z inicjatywy Zarządu SEiRP Koła wejherowskiego a szczególnie prezesa kol. Waldemara Nowoczyna zorganizowano dla ponad 35 członków i ich rodzin spotkanie integracyjne na Fermie Strusi w Kniewie k/ Wejherowa, połączone z pieczeniem na ognisku kiełbasek oraz zawodów strzeleckich  z broni pneumatycznej dla kobiet i mężczyzn pod nazwą "Strusie 2016."
Pogoda była zmienna, raz świeciło słońce raz padał deszcz, ale mimo to radość dopisywała wszystkim i wesoło się bawiono.
Jak zwykle przy muzyce odtwarzanej z płyt, tańczono, smakowite jadło dodało animuszu i humory dopisywały. Wszyscy bawili się wspaniale. Impreza przebiegała w serdecznej, przyjacielskiej atmosferze.
Miłym akcentem było wręczenie nagród w postaci książek za aktywne zaangażowanie na rzecz Koła niżej wymienionym członkom:
 Tadeusz Trocki, Zenona Kołodziejska, zaś kol. Markowi Żukowskiemu wręczono zegar z logo Stowarzyszenia. Inicjatorem zawodów strzeleckich i prowadzącym był kol. Tadeusz Trocki. Dla najlepszych w strzelaniu wręczono również nagrody książkowe.
 W kategorii kobiet:
1.  kol. Maria Laskowska
2.  kol. Zenia Kołodziejska
3.  kol. Barbara Migalska 
W kategori  meżczyzn:
1. kol. Marian Golonka,
2. kol. Tadeusz Otasiński,
3. kol. Mieczysław Licau. 
Podczas pieczenia kiełbasek rozpętała się nawałnica. Grzmoty , błyski, ulewa, kilka drzew złamała wichura. Było biało,  nie widać było drzew,   a jedno z nich  zakryło ognisko i skończyło się pieczenie kiełbasek. Mimo to wszystkie plany, które zostały zaplanowane zrealizowano. 

Tekst  Henryk Kaźmierski - rzecznik ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni
Zdjęcia : Tadeusz Trocki i Henryk Kaźmierski

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET