Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Archiwum    /     Reprezentacja ZO SEiRP w Słupsku, jak zwykle, wróciła z tarczą z Krajowych Zawodów Strzeleckich z okazji XXV rocznicy powstania Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych przywożąc nagrodę główną - Puchar Prezesa Z.G.    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Reprezentacja ZO SEiRP w Słupsku, jak zwykle, wróciła z tarczą z Krajowych Zawodów Strzeleckich z okazji XXV rocznicy powstania Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych przywożąc nagrodę główną - Puchar Prezesa Z.G.

Reprezentacja ZO SEiRP w Słupsku, jak zwykle, wróciła z tarczą z Krajowych Zawodów Strzeleckich z okazji XXV rocznicy powstania Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych przywożąc nagrodę główną - Puchar Prezesa Zarządu Głównego SEIRP.

 

 

W dniu 5 września 2015 roku na strzelnicy „TARCZA” w Pile odbyły się Krajowe Zawody Strzeleckie z okazji XXV rocznicy powstania Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych.

Zawody zaszczycili swą obecnością min: Zdzisław Czarnecki - Prezes Zarządu Głównego SEiRP i Zdzisław Bartula - Skarbnik Zarządu Głównego SEiRP,

Organizatorem zawodów był Zarząd Okręgowy Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Pile oraz Koła Nr 1 i 2 SEiRP  w Pile. Puchary dla zwycięzców w kategoriach drużynowej i indywidualnej ufundowali: Prezes Zarządu Głównego SEiRP (za I miejsce drużynowo i I miejsce indywidualnie); Prezydent Miasta Piły (za II miejsce drużynowo i II miejsce indywidualnie); Zarząd Okręgowy SEiRP w Pile – (za III miejsce drużynowo i III miejsce indywidualnie oraz za I miejsce indywidualnie w kategorii kobiet).

W zawodach strzeleckich uczestniczyło 16 drużyn, łącznie 56 zawodników startujących w rywalizacji zespołowej i indywidualnie. Zarząd Okręgowy SEiRP w Słupsku reprezentował zespół pod kierownictwem Skibińskiego Ryszarda w składzie: Derdziński Mieczysław; Jankowski Włodzimierz i Połeć Andrzej.

W klasyfikacji drużynowej: I miejsce zajęła drużyna Zarządu Okręgowego SEiRP w Słupsku uzyskując 258 pkt, natomiast II miejsce z 255 punktami drużyna LOK Wałcz a III miejsce z 254 punktami drużyna Szkoły Policji w Pile.

W klasyfikacji indywidualnej I miejsce z 92 punktami zajął nasz reprezentant Połeć Andrzej. Pozostali nasi reprezentanci zajęli kolejno: Jankowski Włodzimierz – VI miejsce z wystrzeliwując 87 punktów a Derdziński Mieczysław XVIII miejsce z 79-ma punktami. Na podkreślenie zasługuje fakt zajęcia, z 21 punktami, 55 miejsca przez kol. Skibińskiego Ryszarda.

Zajmując zespołowo I miejsce nasza reprezentacja zdobyła główne trofeum w postaci Pucharu ufundowanego przez Prezesa Zarządu Głównego SEiRP . Nadmienić należy że za zajęcie I miejsca w konkurencji indywidualnej nasz kolega Połeć Andrzej również otrzymał Puchar Prezesa ZG SEiRP.

Gratulując naszym reprezentantom zwycięstw w obydwu konkurencjach: zespołowej i indywidualnej życzymy im kolejnych sukcesów w następnych zawodach.

Zdobyty Puchar jak i okolicznościowy Dyplom zajęły należne im miejsca w galerii pucharów i dyplomów w siedzibie Zarządu Okręgowego.

Opracował, na podstawie komunikatu ZO SEiRP w Pile dot. odbytych zawodów strzeleckich -  rzecznik ZO SEiRP w Słupsku – Henryk Znaniecki.

zdjęcia z zawodów autorstwa Z.Bartuli

Słupsk, 08.09.2015 r

 

 

 

 

 

Puchar i Dyplom za I miejsce
Puchar i Dyplom za I miejsce
R.Skibiński i W. Jankowski
  tarcza
tarcza
Z.Bartula
  Puchary
Puchary
Z.Bartula
  wręczanie pucharów
wręczanie pucharów
Z.Bartula
 
R.Skibiński z pucharem
R.Skibiński z pucharem
Z.Bartula
  uczestnicy zawodów
uczestnicy zawodów
Z.Bartula
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET