Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     ODSZEDŁ NA WIECZĄ SŁUŻBĘ....    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

ODSZEDŁ NA WIECZĄ SŁUŻBĘ....

             

         

                        ODSZEDŁ NA WIECZĄ SŁUŻBĘ....

 

 

Z wielkim żalem zawiadamiam koleżanki i kolegów, że w dniu 17 września br. zmarł nagle nasz kolega, członek i V-ce Prezes Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Koło w Sopocie nadkom. w st. spocz. Roman Tabisz - lat 67.
Nadkom. w st. spocz. Roman Tabisz pełnił służbę od 1972 roku  wykonując  obowiązki dzielnicowego a następnie po ukończeniu Wyższej Szkoły Oficerskiej w Szczytnie zajmował stanowisko kierownika referatu dzielnicowych , kierownika Referatu Ruchu Drogowego. Na zasłużoną emeryturę odszedł w 1991 roku. 
Pogrzeb odbył się w dniu 22 września 2016 roku o godz. 12.15 na  cmentarzu  Komunalnym przy ul. Malczewskiego w Sopocie, poprzedzony Mszą świętą w kościele parafialnym pw. NSPJ,  a odprawił ją  ks. kan.Dariusz Ławik, który w homilii przedstawił życiorys zmarłego. W tej smutnej ceremonii udział wzięli oprócz rodziny, koleżanki i koledzy emeryci - członkowie Koła SEiRP w Sopocie jak i niezrzeszeni, oraz  liczne grono przyjaciół i znajomych. Nad grobem zmarłego w krótkich słowach pożegnał Prezes Koła SEiRP w Sopocie Andrzej Kurszewski. Komenda Miejska Policji w Sopocie wystawiła wartę honorową przy trumnie.  Zmarły pozostawił po sobie następców, syn Robert jest oficerem i pełni służbę w KMP w Sopocie , synowa zaś jest funkcjonariuszem Policji w KWP w Gdańsku.   


                                                    Cześć jego pamięci!

 

                                                                    P R E Z E S
                                  Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych
                                                                  Koło w Sopocie
                                                             /-/ Andrzej Kurszewski

Zdjęcia:  Kazimierz Czabrowski

 

                                                           

 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET