Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     Kolejne spotkanie integracyjne członków SEiRP Koła Wejherowskiego na Fermie Strusi    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Kolejne spotkanie integracyjne członków SEiRP Koła Wejherowskiego na Fermie Strusi

Kolejne spotkanie integracyjne członków SEiRP Koła Wejherowskiego na Fermie Strusi


W dniu 24. 05. 2014 roku w godzinach od 11-tej do 19- tej z inicjatywy Waldemara Nowoczyna - prezesa SEiRP Koła w Wejherowie odbyło się kolejne spotkanie integracyjne członków Stowarzyszenia Koła Wejherowskiego w urokliwym miejscu, jakim jest Ferma Strusi w Kniewie k/Wejherowa. Dla członków niezmotoryzowanych zorganizowano dojazd wynajętym autobusem. W spotkaniu wzięło udział ponad 45 osób - emerytów i rencistów policyjnych z rodzinami, oraz z zaproszonym gośćmi. Pogoda na początku wspaniała. Po powitaniu gości - przedstawicieli Zarządu Koła Terenowego Krajowego Związku Emerytów i Rencistów Służby Więziennej przy Areszcie Śledczym w Wejherowie i Zarządu Koła nr 4 Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie podpisano porozumienie o współpracy między tymi Stowarzyszeniami.
W imieniu SEiRP Koła wejherowskiego porozumienie podpisał w obecności członków Zarządu Koła prezes Waldemar Nowoczyn, zaś w imieniu Emerytów i Rencistów Służby Więziennej podpis złożył Przewodniczący Henryk Patock a w imieniu Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP wiceprezes Tomasz Kużel.
Potem jajecznica z jaj strusich, muzyka, tańce. Po sutym obiedzie kawa i ciasto a na końcu pieczenie kiełbasek przy ognisku. Trochę popadało, ale to nie pogorszyło dobrego i wesołego nastroju uczestników spotkana.
zdj. i tekst Henryk Kaźmierski - rzecznik ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET