Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Archiwum    /     Wzór odwołania do SO w Warszawie na odmowną decyzję dyrektora ZER MSW w Warszawie.     /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Wzór odwołania do SO w Warszawie na odmowną decyzję dyrektora ZER MSW w Warszawie.

W ślad za wcześniej przesłanym Wnioskiem dot. urlopu wychowawczego, przesyłam Wzór odwołania do SO w Warszawie na odmowną decyzję dyrektora ZER MSW w Warszawie.
Wzór odwołania należy dostosować do własnej sytuacji, można część uzasadnienia odrzucić lub też dodać. Sprawą zainteresowanego jest co do swojej sprawy wykorzysta.
Przy okazji podpowiadam, by osoby które kończyły ASW w W-wie również wykorzystały zamieszczone materiały na stronach internetowych seirp, zbfsop i europosła Janusza Zemke dot. wyroków SA w sprawie zaliczenia okresu studiów na ASW po 2,6% a nie jak to zrobił ZER po 0,7%. Myślę, że zainteresowaniu poradzą sobie, korzystając z tej ścieżki jaka jest przy rentach rodzinnych i urlopach wychowawczych.
Pozdrawiam Wacek Benecki.

link do strony z której można pobrac wzór odwołania

https://www.slupsk.seirp.pl/ckfinder_pliki/files/Odwo%C5%82anie%20od%20decyzji%20dyr.%20ZER.docx


Projekt i wykonanie: InforpolNET