Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Archiwum    /     Komunikat dot. akcji zbierania podpisów.    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Komunikat dot. akcji zbierania podpisów.

Proszę Państwa .


W  dniu 04/01/2018 r.  kończymy akcję zbierania podpisów pod obywatelskim projektem inicjatywy ustawodawczej w województwie pomorskim.
Tego dnia w godz. 12.00-14.00 w siedzibie  Pomorskiej Rady Wojewódzkiej SLD w Gdańsku przy ul. Gdyńskim Kosynierów 11 będzie można złożyć wypełnione listy z podpisami, które zostaną opisane  i policzone , a następnie przewiezione do Warszawy.
W związku z tym zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich prezesów, przewodniczących związków i stowarzyszeń, członków prezydium, do wszystkich koordynatorów ds Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej z terenu całego województwa pomorskiego, aby tego dnia zebrane przez Was listy zostały tam  zdeponowane.


W przypadku braku możliwości dostarczenia list w tym dniu przypominam, że istnieje możliwość zdeponowania ich w siedzibie ZW SEiRP  w Gdyni przy ul Portowej 15 we wtorek 2 stycznia 2018 r. w godz. 10.00-13.00 lub w siedzibie Koła SEiRP w Gdańsku przy ul Nowe Ogrody 27 tego samego dnia w godz. 14.00-15.00. Istnieje również możliwość skoordynowania dostarczenia list, w tym celu proszę o kontakt telefoniczny 608444634 lub emailowy:  jnydraw@gmail.com.


Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2018 roku życzę wszystkim dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i wytrwałości w dążeniu do celu.
Zwracam się po raz ostatni z apelem, aby okres świąteczno-noworoczny wykorzystać również do zbierania podpisów od ludzi nam najbliższych. Każdy podpis jest ważny, każdy podpis się liczy.


Przewodniczący Prezydium
POMORSKIEGO POROZUMIENIE ZWIĄZKÓW i STOWARZYSZEŃ SŁUŻB MUNDUROWYCH
Józef Wardyn
 


Projekt i wykonanie: InforpolNET