Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     WYCIECZKA CZŁONKÓW KOŁA SEiRP W GDYNI DO WŁADYSŁAWOWA NA WYSTAWĘ PAJĄKÓW i SKORPIONÓW - 03.08.2023    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

WYCIECZKA CZŁONKÓW KOŁA SEiRP W GDYNI DO WŁADYSŁAWOWA NA WYSTAWĘ PAJĄKÓW i SKORPIONÓW - 03.08.2023

WYCIECZKA CZŁONKÓW KOŁA SEiRP W GDYNI DO WŁADYSŁAWOWA

NA WYSTAWĘ PAJĄKÓW i SKORPIONÓW - 03.08.2023

W dniu 03 sierpnia 2023 r. Koło SEiRP w Gdyni zorganizowało wycieczkę integracyjno-edukacyjną do Władysławowa. W ramach wycieczki uczestnicy zwiedzili fascynującą wystawę Pająków i Skorpionów.

Na wystawie można było obejrzeć i poznać około 30 gatunków pająków i skorpionów. Wszystkie okazy dla bezpieczeństwa odwiedzających wystawę były umieszczone w zamkniętych terrariach. Dzięki temu wszyscy mogli je oglądać z bliska. Była okazja obejrzeć między innymi najbardziej jadowitego pająka świata – czarną wdowę, afrykańskiego skorpiona olbrzymiego, ptasznika czerwono odwłokowego oraz goliata olbrzymiego.

Na terrariach umieszczone były opisy i tablice z informacjami o danym stworzeniu i jaką spełniają rolę w świecie przyrody.

Wyjazd na wycieczkę do Władysławowa był wspaniałą okazją wspólnego spędzenia czasu oraz integracji i edukacji, z czego wszyscy uczestnicy byli bardzo usatysfakcjonowani.

 

 

Tekst: J. Fikus

zdjęcia: Z. Michalak

 


Projekt i wykonanie: InforpolNET