Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     Dzień Kobiet w Kole SEiRP Kościerzyna     /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Dzień Kobiet w Kole SEiRP Kościerzyna

Dzień Kobiet w Kole SEiRP Kościerzyna

W dniu 10 marca 2017 r. o godz. 17.00, Zarząd Koła SEiRP w Kościerzynie zorganizował dla emerytów oraz ich współmałżonków spotkanie integracyjne połączone z Dniem Kobiet w kawiarni „Kościerzanka” w Kościerzynie. W spotkaniu na zaproszenie naszego Koła uczestniczył Prezes Koła ZEiRP RP w Kościerzynie kol. Wacław Potrykus wraz z małżonką.

Przybyłych zaproszonych gości oraz członków naszego Koła wraz z małżonkami przywitał Prezes kol. Roman Jereczek przedstawił propozycję spotkania oraz omówił aktualną sytuację działalności Koła od początku roku wraz z planami do końca 3-ego kwartału. Uroczystym momentem było wręczenie wszystkim obecnym na spotkaniu paniom drobnych upominków z okazji przypadającego w dniu 8 marca Międzynarodowego Dnia Kobiet oraz odśpiewaniem dla pań przez męskie grono „Sto lat”

Podczas pierwszego w tym roku spotkania integracyjnego na sali zasiadło przy suto zastawionych stołach 70 osób. W trakcie trwającej ponad 4 godziny imprezy był czas na długie rozmowy o aktualnej sytuacji środowiska emerytów i rencistów policyjnych, wspomnień z minionych lat służby, życia rodzinnego oraz odnowienia kontaktów utraconych kontaktów towarzysko-rodzinnych.

Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze z towarzyszącym na ustach uśmiechem.

 

Tekst i zdjęcia: Józef Landowski

 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET