Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Archiwum    /     WRZEŚNIOWE SPOTKANIE INTEGRACYJNO – REKREACYJNE OŚRODEK "MEDYK" JANTAR K/STEGNY 26.09. - 28.09.2014 ROK    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

WRZEŚNIOWE SPOTKANIE INTEGRACYJNO – REKREACYJNE OŚRODEK "MEDYK" JANTAR K/STEGNY 26.09. - 28.09.2014 ROK

WRZEŚNIOWE SPOTKANIE INTEGRACYJNO REKREACYJNE

OŚRODEK „MEDYK” JANTAR K/STEGNY

26.09. - 28.09.2014 ROK

 

 

 

W dniach 26 – 28 września 2014 roku, odmiennie niż tradycyjnie w Jarosławcu, tym razem spotkanie integracyjno – rekreacyjne spędziliśmy w Ośrodku Wypoczynkowym „Medyk” w Jantarze k/Stegny.

Spotkanie zorganizował, w tym roku, Zarząd Wojewódzki SEiRP w Gdańsku, przydzielając określoną liczbę miejsc dla członków struktur terenowych ZO SEiRP w Słupsku. Zakwaterowani zostaliśmy w 2 osobowych pokojach w budynku oraz 4 osobowych domkach typu „Wierzyca”.

Jantar przywitał nas ładną słoneczną pogodą która sprzyjała nie tylko spacerom oraz „wypadom” do okolicznych miejscowości ale też, w sobotni wieczór, przyjemnym spędzeniem czasu przy grillowej biesiadzie na wolnym powietrzu.

Pierwszy dzień pobytu zakończył wieczorek zapoznawczy połączony z kolacją i tańcem przy muzyce serwowanej przez miejscowy zespół.

Drugi dzień pobytu, wykorzystując piękną, słoneczną pogodę, część uczestników spędziła na spacerach, zwiedzaniu okolicy z wykorzystaniem wypożyczonych rowerów lub też udając się własnymi samochodami do okolicznych miejscowości. Zwiedzano Elbląg, podziwiając pięknie odrestaurowaną starówkę oraz Muzeum byłego obozu koncentracyjnego w Sztutowie a także Krynicę Morską. Biesiada na wolnym powietrzu przy grillowych daniach oraz muzyce zespołu zakończyła pełen wrażeń ciepły i słoneczny sobotni dzień.

Niespodzianką przygotowaną przez organizatorów był występ, znanego kabareciarza z kabaretu „Łowcy.B”, Mariusza Kałamagi który umiejętnie wkomponował w swój występ wątek „policyjny”.

W ostatnim dniu pobytu po obiedzie, członkowie SEiRP wraz z najbliższymi, pełni wrażeń, wyruszyli w podróż powrotną do swych miejsc zamieszkania.

Na koniec podsumowania zorganizowanego przez ZW SEiRP w Gdańsku spotkania integracyjno – rekreacyjnego, przysłowiowa „łyżka dziegciu” w beczce miodu. Niepotrzebnym organizacyjnym zgrzytem było, mimo uprzednich uzgodnień, aplikacyjne kwaterowanie osób z regionu słupskiego bez wnikania w specyfikę kontaktów międzyludzkich, wzajemnych relacji i towarzyskich kontaktów a także nie uwzględnianie faktu, że nie zawsze partnerskie pary mają zalegalizowane swoje związki tzw „węzłem małżeńskim”.

Mimo, uzgodnionego, wcześniejszego przybycia przedstawicielek ZO w Słupsku które miały uczestniczyć w przydziale miejsc zakwaterowania dla członków z regionu słupskiego, przydział miejsc zakwaterowania został „zaocznie” dokonany przez co w domkach zakwaterowano przypadkowe osoby, niekiedy rozdzielając „partnerskie pary” co powodowało niepotrzebne zdenerwowanie osób i w konsekwencji nawet wyjazd do domu.

Miejmy nadzieję, że powyższa sytuacja była incydentalna i więcej już nie będzie miała miejsca przy następnych integracyjno -rekreacyjnych spotkaniach.

 

29 wrzesień 2014 r

 

rzecznik ZO Słupsk Henryk Znaniecki

 

 

Jantar - Ośrodek "Medyk"
Jantar - Ośrodek "Medyk"
  Przedstawicielki ZO Słupsk
Przedstawicielki ZO Słupsk
zbulwersowane sposobem kwaterowania
 
perturbacje przy kwaterowaniu
 
sprawca zamieszania
 
 
  Zatoka
Zatoka
 
 
Przywitanie gości
Przywitanie gości
autor H.Kaźmierski
  Wieczorek zapoznawczy
Wieczorek zapoznawczy
 
 
 
 
 
 
 
 
  Elbląg
Elbląg
 
 
  Sztutowo
Sztutowo
Teren obozu
 
 
 
 
  Krynica Morska
Krynica Morska
  Wieczór Grillowy
Wieczór Grillowy
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Mariusz Kałamaga
Mariusz Kałamaga
 
 
autor H.Kaźmierski
 
autor H.Każmierski
 
autor H.Kaźmierski
 
autor H.Kaźmierski
 
autor H.Kaźmierski
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET