Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     SEiRP Kościerzyna - Podpisanie Porozumienia o współpracy z emerytami „Strażakami” w Kościerzynie    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

SEiRP Kościerzyna - Podpisanie Porozumienia o współpracy z emerytami „Strażakami” w Kościerzynie

SEiRP Kościerzyna - Podpisanie Porozumienia o współpracy z emerytami „Strażakami” w Kościerzynie

 

W dniu 05 marca 2014 r. podczas posiedzenia Zarządu Koła SEiRP w Kościerzynie w budynku Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie spotkali się członkowie Zarządów Kół tj. SEiRP i ZEiRP RP w Koscierzynie celem podpisania porozumienia o wspólnej współpracy.

Stronę Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło w Kościerzynie reprezentował Prezes Zarządu kol. Roman Jereczek natomiast druga Stronę - Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa Rzeczpospolitej Polskiej Prezes Zarządu Powiatowego Koła nr 9 w Kościerzynie kol. Wacław Potrykus.

Porozumienie z dnia 5 marca 2014 r. ma na celu wsparcie i popieranie działań Kół w zakresie krzewienia życia kulturalnego i rekreacji środowiska emeryckiego a tym samym integracja obu środowisk . Podpisany dokument daje w przyszłości bardziej skuteczną realizację planowanych zadań Stron w zakresie organizacji wycieczek, zabaw oraz spotkań integracyjnych a które dotychczas w obu kołach napotykały na trudności związane z udziałem w nich członków Kół. Już na pierwszym spotkaniu przedstawiono bogaty plany spotkań i imprez na 2014 rok oraz oczekiwania Stron w ich realizację , również przekazano informacje w zakresie wspólnych posiedzeń w najbliższym czasie.

W zebraniu poza Prezesami uczestniczył sekretarz ZEiRP RP Koła w Koscierzynie kol. Bogdan Kobus ,skład całego Zarządu Koła SEiRP w Koscierzynie i przybyli na posiedzenie członkowie naszego Koła. ZEiRP RP Koło w Koscierzynie istnieje od 1994 r., siedziba mieści się w budynku Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kościerzynie przy ul. Traugutta i skupia około 30 członków.

 

 

Sporządził :

Józef Landowski

 

W załączeniu 3 zdjęcia

Wyk. J. Landowski

 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET